• Informacje na temat:

  aktor piotr pol

Artykuły na temat: aktor piotr pol
 • Robert Więckiewicz: Te filmy aktora trzeba zobaczyć

  We wtorek, 30 czerwca, swoje nieokrągłe 53. urodziny obchodzi jeden z najpopularniejszych polskich aktorów - Robert Więckiewicz. Z tej okazji prezentujemy osiem filmów z jego udziałem, które warto obejrzeć.

 • Piotr Rubik zaskakuje ("Pół na pół" zespołu Rubik)

  Szykujący się w tym roku do swoich 50. urodzin kompozytor Piotr Rubik prezentuje pierwszy singel założonego przez siebie zespołu Rubik.

 • Andrzej Strzelecki nie żyje. Pogrzeb aktora. Kto go pożegnał?

  W piątek, na stołecznym Cmentarzu Wojskowym na Powązkach, został pochowany zmarły 17 lipca aktor, reżyser i pedagog, były rektor Akademii Teatralnej w Warszawie prof. Andrzej Strzelecki.

 • Piotr "Kuba" Kubowicz nie żyje. Kiedy pogrzeb wokalisty?

  W piątek (3 lipca) w Rabce-Zdroju odbędzie się pogrzeb Piotra "Kuby" Kubowicza, wokalisty, aktora i kompozytora związanego z Piwnicą pod Baranami.

 • Piotr Cyrwus w nowym serialu

  Piotr Cyrwus, znany polskim widzom szczególnie jako Rysiek z serialu "Klan", ma pojawić się w nowej, dużej produkcji. Jak podają media, aktor dostał nie tylko jedną propozycję! Zobaczymy go także w nowym serialu! Jakim?

 • Hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka w serialu "39 i pół tygodnia". Karolak zdradza szczegóły

  Za kilka dni na antenie TVN zadebiutuje kontynuacja serialu sprzed lat "39 i pół" - tym razem pod tytułem "39 i pół tygodnia". Nie wszyscy wiedzą, że produkcją kultowego formatu zajmował się Piotr Woźniak-Starak. Tomasz Karolak, odtwórca głównej roli, opowiedział o hołdzie, jaki zostanie złożony producentowi.

 • Pol'and'Rock Festival 2020: Piotr Bukartyk na Najpiękniejszej Domówce Świata

  Autor i kompozytor piosenek, radiowiec, artysta kabaretowy Piotr Bukartyk będzie kolejnym gościem Pol'and'Rock Festivalu, który w tym roku z powodu pandemii koronawirusa odbędzie się w wersji online jako Najpiękniejsza Domówka Świata (30 lipca - 1 sierpnia).

 • "Wiarołom": Debiut Piotra Złotorowicza

  W działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich Studiu Munka powstaje film fabularny - "Wiarołom" Piotra Złotorowicza. W pięknej opowieści o miłości, tajemnicy i przemijaniu zagrali wybitni polscy aktorzy: Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Jacek Koman i Mirosław Zbrojewicz.

 • Piotr Stramowski: Nigdy nie przewidzisz, kiedy nadejdzie Twój czas

  ...u Quentina Tarantino, oraz Tomasza Kota (film "Warning" z jego udziałem pojawi się w polskich kinach w nadchodzącym roku) nadszedł czas na Piotra Stramowskiego? - Nigdy nie przewidzisz, kiedy(...) radę? Masz jakieś metody na relaks i regenerację? Piotr Stramowski: Powiem szczerze, że nie jest łatwo, przy tylu produkcjach kręconych niemalże w tym samym czasie po prostu nie ma czasu na...

 • Aktor na cenzurowanym

  ...wygląda jak reinkarnacja Religii. Po drugiej stronie stołu stoi Piotr Głowacki w skórze doktora Mariana Zębali, wokół biegają sanitariuszki, nad wszystkimi krążą kamery. Odbywa się próba sekwencji przeszczepu serca. Kamery jeszcze nie nagrywają, nikt nie prosi o ciszę i dziennikarze mogą podglądać aktorskie rzeźbienie w czasie (sprzed lat) i przestrzeni (pieczołowicie odtworzonej przez scenografów...

Zdjęcia na temat: aktor piotr pol