• Informacje na temat:

  aktor piotr polak

Artykuły na temat: aktor piotr polak
 • Piotr Polak: Aktor teatralny w innej czasoprzestrzeni

  Na debiut w roli pierwszoplanowej na dużym ekranie nigdy nie jest za późno. 37-letni Piotr Polak, do tej pory przede wszystkim aktor teatralny, musiał odnaleźć się w realiach Warszawy roku 2030 w romansie science fiction "Człowiek z magicznym pudełkiem" Bodo Koxa.

 • Robert Więckiewicz: Te filmy aktora trzeba zobaczyć

  We wtorek, 30 czerwca, swoje nieokrągłe 53. urodziny obchodzi jeden z najpopularniejszych polskich aktorów - Robert Więckiewicz. Z tej okazji prezentujemy osiem filmów z jego udziałem, które warto obejrzeć.

 • Adamczyk najlepszym aktorem

  Piotr Adamczyk okazał się najlepszym aktorem na festiwalu Golden Rooster and Hundred Flowers Film Festival w Jiangyin, w Chinach. Aktor zdobył nagrodę za najlepszą rolę w filmie "Trick".

 • Piotr Adamczyk zagrał w filmie, który sobie wyśnił

  Do sieci trafił teaser filmu "Ikar. Legenda Mietka Kosza" - opowiadającego o niewidomym pianiście jazzowym. Piotr Adamczyk gra w tej produkcji nie tylko jedną z ról. To on podsunął reżyserowi Maciejowi Pieprzycy pomysł nakręcenia filmu o Mieczysławie Koszu.

 • Piotr Polak: Spektakularny upadek na gali Orłów

  Podczas każdej gali prowadzącym lub nagrodzonym zdarzają się różne wpadki. Niektóre z nich pozostają niezauważone, jednak w przypadku Piotra Polaka ciężko przeoczyć taką gafę. Aktor, schodząc ze schodów podczas gali Orły 2014, potknął się i teatralnie upadł na scenę.

 • Piotr Adamczyk: Już nie amant i papież Polak

  Zapomnijcie o Piotrze Adamczyku - amancie i papieżu Polaku! Aktor zmienia wizerunek. W komedii "Listy do M. 2" - dawny "Chopin" - pragnienie miłości zastępuję żądzą walki i rozpoczyna morderczy trening.

 • Piotr Głowacki: Ratownik i aktor

  ...​- Polacy coraz lepiej reagują na sygnały alarmowe - uważa Piotr Głowacki. Aktor twierdzi, że wzrusza go widok samochodów ustępujących pierwszeństwa jadącej na sygnale karetce. Jego świadomość w tym zakresie ukształtował udział w filmie "Bogowie" oraz serialu "Gwiazdy w karetce". Przy tym ostatnim nauczył się również udzielać pierwszej pomocy i zachowywać spokój w krytycznej sytuacji.

 • Jan Kobuszewski: Ostatnie pożegnanie wybitnego aktora

  Jan Kobuszewski spoczął w poniedziałek na Starych Powązkach w Warszawie. - Był aktorem, do którego należało się zwracać "jego wysokość" nie tylko ze względu na wzrost - mówił wieloletni dyrektor stołecznego Teatru Kwadrat Edmund Karwański podczas uroczystości pogrzebowych.

 • Jude Law przegrał kiedyś casting z Piotrem Adamczykiem

  Najpierw Jude Law brylował w "Młodym papieżu", niebawem zobaczymy go w kontynuacji tego serialu Paolo Sorrentino. Teraz aktor przypomniał, że przed laty starał się o główną rolę w filmie biograficznym o Janie Pawle II. Przegrał jednak z Piotrem Adamczykiem.

 • Piotr Cyrwus: Polacy wierzą w seriale

  Zdaniem Piotra Cyrwusa Polacy kochają seriale, ponieważ są spragnieni relacji międzyludzkich, zatraconych w ostatnich latach. Aktora martwi jednak fakt, że bliskości szukają w telewizyjnych produkcjach zamiast wśród rzeczywistych ludzi. Cyrwus uważa też, że seriale mogą zmieniać rzeczywistość i wpływać na opinie widzów.

Wideo na temat: aktor piotr polak
 • Piotr Cyrwus: Polacy wierzą w seriale

  Zdaniem Piotra Cyrwusa Polacy kochają seriale, ponieważ są spragnieni relacji międzyludzkich, zatraconych w ostatnich latach. Aktora martwi jednak fakt, że bliskości szukają w telewizyjnych produkcjach zamiast wśród rzeczywistych ludzi.

 • Piotr Cyrwus: jak można w Polsce przeprowadzić demokratyczne wybory, kiedy ludzie wierzą w seriale?

  Ponad połowa Polaków regularnie ogląda seriale. Najpopularniejsze tego typu produkcje, m.in. „Ranczo” i „Na dobre i na złe”, gromadzą przed telewizorami nawet 5–6 mln widzów. Zdaniem Piotra Cyrwusa seriale mają ogromny wpływ na poglądy i zachowanie swoich fanów, o czym najlepiej świadczy kultowa już produkcja TVP, „Klan”, z chłopcem z zespołem Downa w jednej z ról. Aktor zaznacza jednak, że

Dyskusje na temat: aktor piotr polak