• Informacje na temat:

  aktor plaża

Artykuły na temat: aktor plaża
 • NBCUniversal usunął cztery odcinki serialu „Rockefeller Plaza 30”

  ...w Ameryce, uważamy, że te odcinki z aktorami mającymi na sobie zmieniającą rasę charakteryzację powinny zostać usunięte z obiegu. Teraz rozumiem, że zamiar nie jest przepustką dla białych ludzi do...

 • Dżokej, który został aktorem

  Mało kto pamięta, ale utalentowany aktor i reżyser, którego wkrótce zobaczymy w "Niebie nad Saharą", był kiedyś... dżokejem we francuskiej reprezentacji narodowej. Aktorstwem zajął się dopiero, gdy(...) stawały się kasowymi przebojami ("Niebiańska plaża", "Vidocq"), a krytycy nie szczędzili pochwał także dla jego pracy po drugiej po stronie kamery (Cezar za reżyserię "Nie mów nikomu"). Obecnie Canet to...

 • Aubrey Plaza: Ostra laska

  Amerykańska aktorka Aubrey Plaza nie boi się przyjmować wymagających obyczajowo ról.

 • Piotr Adamczyk: Trudny aktor

  Jak przyznaje, reżyser Tomasz Konecki nazywa go żartobliwie "trudnym aktorem". - Zawsze proszę o jeszcze jednego dubla. Lubię próbować od nowa, inaczej i zawsze przekonuję Tomka, żeby pozwolił mi coś zrobić jeszcze raz, po swojemu. Potem na premierach wyliczam mu: "O, tu weszło moje rozwiązanie. O, i tu" - śmieje się Piotr Adamczyk.

 • Nie żyje aktor Rip Torn. Miał 88 lat

  Popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny Rip Torn zmarł we wtorek, 9 lipca, w wieku 88 - poinformował jego agent Rick Miramontez.

 • Nie żyje aktor Tim Conway. Miał 85 lat

  Nie żyje amerykański aktor Tim Conway. Popularny komik, zdobywca kilku nagród Emmy i Złotego Globu zmarł 14 maja w Los Angeles. Miał 85 lat.

 • Wraca "Rockefeller Plaza 30"

  ...gwiazdy czarnoskóry, rapujący i znany z hulaszczego trybu życia aktor - Tracy Jordan (Tracy Morgan). Bohaterka musi zapanować nad sytuacją, aby stacja nie zdjęła jej programu z anteny, unikając przy(...) aktorów komediowych i statuetka Emmy dla najlepszego serialu komediowego. W tym roku format został nominowany do telewizyjnych Oscarów w 22 kategoriach, w tym po raz kolejny jako najlepszy serial komediowy...

 • Johnny Depp: Aktor o stu twarzach

  Gwiazdor filmowy, reżyser, producent, muzyk, ulubiony aktor Tima Burtona. Posiada sporą kolekcję kapeluszy, peruk i sztucznych wąsów, jest honorowym członkiem indiańskiego plemienia Komanczów. Johnny Depp, który zagrał już w prawie 60 filmach, kończy w niedzielę, 9 czerwca, 50 lat. Czego jeszcze nie wiemy o ekscentrycznym aktorze?

 • Aktor przestanie grać w 2012 roku

  Fani hollywoodzkiego gwiazdora Aleca Baldwina muszą przygotować się na jego odejście ze świata show-biznesu. Aktor ogłosił, ze zamierza zakończyć karierę w 2012 roku, kiedy wygaśnie jego kontrakt ze stacją telewizyjną NBC.

 • Powalczą o miano najlepszych aktorów

  ..."Lincoln" i "Poradnik pozytywnego myślenia" otrzymały najwięcej nominacji (po cztery) do 19. edycji nagród Gildii Aktorów Amerykańskich (SAG), które w środę, 12 grudnia, ogłosili Busy Phillipps i Taye Diggs.

Zdjęcia na temat: aktor plaża