• Informacje na temat:

  aktor pobity w klubie

Artykuły na temat: aktor pobity w klubie
 • Andrzej Chyra pobity na festiwalu!

  Aktor gościł niedawno na prestiżowym festiwalu filmowym Camerimage w Bydgoszczy. Kultura kulturą, ale wieczorem pasowałoby się zabawić. Gwiazdor postanowił więc swoim zwyczajem wybrać się na miasto! Niestety, nocne hulanki nie skończyły się dla byłego Magdy Cieleckiej najlepiej... Jak donosi jeden z tabloidów, aktor miał problemy z wejściem do jednego z klubów. Selekcjonerzy uznali, że...

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

 • Mateusz Gąsiewski (19 l.), czyli odtwórca roli Dominika w serialu "Na Wspólnej", został dotkliwie pobity przez taksówkarza! Aktor pokazał rany, jakie miał mu zadać mężczyzna. Wygląda jednak na to, że 19-latek również może mieć coś na sumieniu...

 • Zdzisław Maklakiewicz oczami córki

  "Maklak. Oczami córki" - to próba spisania wspomnień o Zdzisławie Maklakiewiczu, legendzie polskiego kina i życia towarzyskiego Warszawy lat 60. i 70., dokonana przez jego córkę - Martę. Książka właśnie trafiła do księgarń.

 • Pobity Andersz w szpitalu!

  ...24-letni aktor, znany z serialu "39 i pół", walczy o życie! Jest w stanie krytycznym.

 • Bryan Adams: Nierozważny i nieromantyczny

  5 listopada to ważna data w życiu Bryana Adamsa. Tego dnia w 1959 roku przyszedł na świat w Kingston w Kanadzie, a dokładnie 25 lat później, w 1984 r., ukazała się płyta "Reckless", która do dziś pozostaje jednym z jego największych sukcesów.

 • Pobity Alan Andersz w szpitalu

  ...24-letni aktor, znany z serialu "39 i pół", walczy o życie! Jest w stanie krytycznym.

 • O fanach, emigrantach i nastolatkach

  Dramat "Rozdzieleni", komedia "Fanka", thriller "Gunman: Odkupienie" i horror "Oculus" - te tytuły budzą największe zainteresowanie spośród dziecięciu filmów, jakie zadebiutują na ekranach naszych kin 27 marca.

 • Mel Gibson pobił fotoreportera?

  ...53-letni Mel Gibson już wkrótce może stanąć przed sądem pod zarzutem pobicia. Aktor miał zaatakować jednego z uczestników zabawy w klubie w Los Angeles.

 • 50 Cent nie pobił

  Raper 50 Cent wyśmiał doniesienia prasowe na temat jego bójki na planie filmowym.

Wideo na temat: aktor pobity w klubie
 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.