• Informacje na temat:

  aktor prowadził po pijanemu

Artykuły na temat: aktor prowadził po pijanemu
 • Ból bycia aktorem

  ...nigdy propozycji występu w filmie? Michał Urbaniak: - Żadnej aktorskiej. Czasem prosili mnie, bym statystował. Zdarzało się, że jak robiłem muzykę do filmów i pojawiałem się na planie, to reżyser(...): "A co, chciałbyś, żebym zagrał w filmie?". Od razu dodałem, że nigdy w życiu nie byłem aktorem. Jedyne, co mogę mu obiecać, to że potrafię "być". No i "byłem"... Zastanawiam się, czy pisząc "Mój...

 • Anna Cieślak: Aktorem nie zostaje się bez powodu

  ...miasta, a pisali piękne powieści o miejscach, w których nigdy nie byli. Warto więc wziąć do ręki książkę i przenieść się gdzieś, w końcu każdy z nas lubi podróżować. Zwłaszcza aktorzy - tułaczka wpisana jest w wasz los... - To jest predyspozycja niezbędna do uprawiania tego zawodu. Myślę, że zanim zdecydowaliśmy się na bycie aktorami, już nas nosiło w różne strony. Dlatego też aktorem nie...

 • Wiesław Gołas: Wszystko już przeżyłem

  Mało który z polskich aktorów potrafił tak rozśmieszać i wzruszać widzów.

 • Andersz bez odszkodowania

  To Alan Andersz był pijany, agresywny, prowokował do bójki i pierwszy zadał cios - tak sąd podsumował zachowanie aktora podczas imprezy sprzed ponad roku, po której Andersz wylądował w szpitalu z poważnym urazem czaszki i zapadł w śpiączkę - czytamy w "Fakcie".

 • Gwiazd kłopoty z prawem

  Czy awantura z policją albo jazda po pijanemu mogą przekreślić karierę w show-biznesie? Nie zawsze. Przykładem choćby pewien młody aktor, który trzy lata temu wdał się w zatarg ze stróżami prawa. A dziś występuje w "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami".

 • Jean Claude van Damme - wyrok w zawieszeniu

  Gwiazdor kina akcji Jean Claude Van Damme stanął w poniedziałek przed sądem w Beverly Hills, oskarżony o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Aktor, zwany w Stanach Zjednoczonych "mięśniakiem z Brukseli", został skazany na 3 lata więzienia w zawieszeniu i 1200 dolarów grzywny.

 • Wojciech Pszoniak: Aktorstwo jest sztuką rozumienia drugiego człowieka

  ...- Nie istnieje dobre, ciekawe aktorstwo bez wrażliwości i mądrości. Aktorstwo jest sztuką rozumienia drugiego człowieka, choć napisanego jako rola - powiedział aktor Wojciech Pszoniak.

 • Colin Farrell: Trzeźwy od 2 lat

  Niepokorny aktor Colin Farrell twierdzi, że jego najlepszą życiową decyzją było zerwanie z alkoholem. Gwiazdor tłumaczy, że trwanie w trzeźwości wcale nie zaszkodziło jego życiu towarzyskiemu.

 • Van Damme miał wypadek

  Jean-Claude Van Damme miał wypadek samochodowy. Auto, które prowadził gwiazdor kina akcji, zjechało z drogi i wylądowało w kanale w jego rodzinnej Belgii.

 • Cezary Pazura przeciwnikiem legalizacji miękkich narkotyków

  Cezary Pazura sprzeciwia się legalizacji miękkich narkotyków, także do celów medycznych. Zdaniem aktora pomysł ten jest absurdalny i może doprowadzić wyłącznie do eskalacji problemu narkomanii. Jako przykład kraju, który poradził sobie z narkomanią, podaje Singapur.