• Informacje na temat:

  aktor rafał maćkowiak

Artykuły na temat: aktor rafał maćkowiak
 • Rafał Maćkowiak w "Kochance Szamoty"

  Rafał Maćkowiak zagra główną rolę w nowym filmie Adama Uryniaka "Kochanka Szamoty". Można już zobaczyć teaser produkcji, której premiera przewidziana jest na 2016 rok.

 • Znany aktor reżyserem

  ...przemian z uczuciami bohaterów, których grają. W filmie występuje plejada polskich gwiazd, m.in.: Magdalena Popławska, Rafał Maćkowiak, Bartłomiej Topa, Andrzej Andrzejewski, Henryk Gołębiewski, Jacek(...) selekcji, wyboru miejsc, głównych wątków, artystów grających pierwszoplanowe role. Z czasem pojawia się coraz więcej "aktorów" i "scenografii" i w końcu zaczyna się "realizacja". Film powstaje...

 • "Reset" z Maćkowiakiem i Soliman

  Rafał Maćkowiak, Patrycja Soliman i Wojciech Solarz grają główne role w filmie "Reset", do którego zdjęcia rozpoczęto w Warszawie. Obraz powstaje w Studiu Munka działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich.

 • Kandydaci do nagrody im. Cybulskiego

  Po raz pierwszy od dziesięciu lat zostanie przyznana nagroda im. Zbyszka Cybulskiego dla najlepszego polskiego aktora młodego pokolenia.Nominowani do tej znaczącej nagrody zostali: Maja Ostaszewska za rolę w filmie "Przemiany" , Kamilla Baar za "Vinci" , Agnieszka Grochowska za kreację w "Pręgach" , Borys Szyc za rolę w filmie "Symetria" , Rafał Maćkowiak za "W dół kolorowym wzgórzem" oraz...

 • "Nieświatowe" społeczeństwo

  Rafał Maćkowiak pierwsze sukcesy odniósł dzięki rolom w filmach debiutującego wtedy Przemysława Wojcieszka - "Głośniej od bomb", a następnie w "W dół kolorowym wzgórzem". Seriali unika, choć zagrał niedawno w "Ekipie", a już wkrótce w serialu "Londyńczycy". Za to często można go zobaczyć w teatrze. Od sześciu lat związany jest z Teatrem Rozmaitości. Ostatni rok może zaliczyć do udanych. Pojawił...

 • Nominacje do Nagrody im. Cybulskiego

  Kamilla Baar, Agnieszka Grochowska, Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Rafał Maćkowiak i Borys Szyc to aktorzy nominowani w tym roku do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, która została reaktywowana po 10-letniej przerwie.

 • Festiwal Teatralny Boska Komedia w Krakowie

  ...28 spektakli zostanie pokazanych podczas 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia, który w piątek rozpocznie się w Krakowie. W konkursie publiczność zobaczy m.in. przedstawienia w reż. Krystiana Lupy, Agnieszki Glińskiej i Grzegorza Jarzyny. Na scenie będzie można zobaczyć tak znanych aktorów, jak Adam Woronowicz, Jan Peszek, Danuta Stenka, Rafał Maćkowiak.

 • "Ja teraz kłamię": Więckiewicz na wykrywaczu kłamstw

  Dobry aktor musi umieć kłamać jak z nut? Na pewno taka umiejętność pomaga oszukać publiczność - pozwala zagrać emocje tak, by nikt nie poddawał ich w wątpliwość. W swojej karierze Robert Więckiewicz stworzył wiele wybitnych kreacji i wydawać by się mogło, że jest w stanie oszukać każdego. Dlatego właśnie znaleźliśmy mu ciężkiego przeciwnika - profesjonalny wariograf...

 • Dorociński z nagrodą im. Cybulskiego

  Aktor Marcin Dorociński został uhonorowany tegoroczną Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego, którą reaktywowano po 10-letniej przerwie. Dorociński został doceniony za rolę w filmie "PitBull" w reżyserii Patryka Vegi. Aktor wystąpił również w tym roku w telewizyjnym filmie Macieja Pieprzycy "Barbórka". Z okazji otrzymania nagrody, opowiedział portalowi INTERIA.PL o swoich odczuciach.

 • Cybulski współczesny

  ...- Porwać pokolenie, stworzyć wzór na ekranie - to się zdarza, ale niezwykle rzadko - mówi Andrzej Kołodyński, redaktor naczelny miesięcznika "Kino" i juror Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Czy któryś z młodych współczesnych aktorów jest w stanie dorównać legendzie odtwórcy roli Maćka Chełmickiego w "Popiele i diamencie"?

Wideo na temat: aktor rafał maćkowiak
 • Vasina Maćkowiak - stylistka Brodki

  Vasina Maćkowiak - to ona jest odpowiedzialna za niepowtarzalny styl Moniki Brodki. Prywatnie stylistka jest żoną aktora Rafała Maćkowiaka. (Dzień dobry TVN/x-news)