• Informacje na temat:

  aktor rak płuc

Artykuły na temat: aktor rak płuc
 • Nie żyje aktor "Gwiezdnych wojen" Alan Harris

  Nie żyje aktor Alan Harris, który wystąpił we wszystkich filmach oryginalnej trylogii "Gwiezdne wojny" George'a Lucasa. Odtwórca roli łowcy nagród Bosska z filmu "Imperium kontratakuje" miał 81 lat.

 • DJ Jazzy Jeff miał koronawirusa? Przeszedł poważne zapalenie płuc

  Jazzy Jeff, kultowy DJ i producent przeszedł poważne zapalenie płuc. Muzyk twierdzi, że choroba mogła być powiązana z zakażeniem koronawirusem.

 • Zbiórka pieniędzy na leczenie chorego aktora Andrzeja Strzeleckiego

  Dwa koncerty - na 23 i 26 czerwca - zaplanowano, aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie aktora Andrzeja Strzeleckiego, chorego na nieoperacyjnego raka płuc. W mediach społecznościowych przyjaciele Strzeleckiego publikują skomponowane dla niego "Lepieje".

 • Aktor William Phipps zmarł w wieku 96 lat

  Aktor William Phipps, głos Królewicza z klasycznej disneyowskiej animacji "Kopciuszek" (1950), zmarł w wieku 96 lat. Gwiazdor przegrał walkę z rakiem płuc.

 • Aktor Peter Gordon codziennie pisał wiersz dla swojej żony. Robił to przez 25 lat

  Cóż za romantyk! Aktor, który wystąpił w niewielkich rolach m.in. w filmach "O jeden most za daleko" czy "Bridget Jones: W pogoni za rozumem" napisał dla swojej żony 8,5 tysiąca wierszy. Ten imponujący dorobek wziął się stąd, że Peter Gordon każdego dnia, przez 25 lat, tworzył jeden utwór. Od czasu śmierci ukochanej pisze je okazjonalnie. Teraz jego córki opublikowały próbkę jego poezji w sieci.

 • Zmarł aktor z "Dynastii"

  Amerykański aktor John Forsythe zmarł 1 kwietnia 2010 w wieku 92 lat wskutek powikłań po zapaleniu płuc - poinformowała dzień później jego rodzina.

 • Nie żyje aktor Reg E. Cathey

  Reg E. Cathey, znany z ról w takich produkcjach, jak "Fantastyczna czwórka" czy "House of Cards", nie żyje. Amerykański aktor filmowy i telewizyjny zmarł w swoim domu w Nowym Jorku. Miał 59 lat.

 • Nie żyje Morten Grunwald, aktor znany z filmu "Gang Olsena"

  Nie żyje duński aktor Morten Grunwald. Najbardziej znany był z ról w popularnej filmowej serii "Gang Olsena". Miał 83 lata.

 • Lista filmów z palącymi aktorami w uzasadnieniu wyroku sądu

  ...odszkodowania w wysokości około miliona euro żonie i dzieciom mężczyzny, który w 2004 roku zmarł w wieku 54 lat na raka płuc. Przez 40 lat palił on po dwie paczki papierosów dziennie, co oznacza prawie(...) Bogart, a także wielu włoskich aktorów na czele z Marcello Mastroiannim. Sąd apelacyjny w analizie zjawiska palenia na ekranie filmowym zauważył, że idol kilku pokoleń, jakim był James Bond...

 • Roman Wilhelmi: Aktor, który nie szedł na skróty

  ...salezjanów. Co prawda tam nie spokorniał, ale za to znalazł cel w życiu. W tej szkole odkrył, że chce być aktorem. A zaczęło się od epizodycznej roli - w jasełkach zagrał malutkiego Jezusa, którego(...), a jednocześnie zupełnie nieodpowiedzialnym. Trzeba go było brać z całym dobrodziejstwem inwentarza lub odejść - wspominała po latach. Ich małżeństwo przetrwało 9 lat. Niedługo potem aktor, w czasie...

Zdjęcia na temat: aktor rak płuc