• Informacje na temat:

  aktor recydywista

Artykuły na temat: aktor recydywista
 • Daniel Olbrychski wdzięczny. Gangsterzy pomogli mu odzyskać auto

  ...ośmioma językami, grał nie tylko w kraju, ale i za granicą. To dawało mu ogromne możliwości jako aktorowi i jako człowiekowi, z czego zresztą chętnie korzystał. Przyjaźnił się z Meryl Streep oraz(...) skrajnie różnych ludzi - wysoko postawiony watażka i słynny aktor - nie tylko znalazło wspólny język, ale nawet się zaprzyjaźniło? Być może ich drogi nigdy by się nie przecięły, gdyby nie to, że auto...

 • Ewan McGregor recydywistą w thrillerze "Son of a Gun"

  W tym filmie intensywność i napięcie 'Królestwa zwierząt' łączą się z epickim rozmachem 'Gorączki'" - pisał o "Son of a Gun" "The Hollywood Reporter". Sensacyjny thriller z Ewanem McGregorem w zaskakującej roli recydywisty i wroga publicznego numer jeden trafi do kin 2 stycznia 2015.

 • "Barwy szczęścia": Wrażliwy twardziel - rozmowa z Jakubem Wieczorkiem

  ...zauroczenie. Twój bohater zostanie w "Barwach szczęścia" na stałe? - Wszystko na to wskazuje, co mnie cieszy, bo współpraca układa się rewelacyjnie. Pracuję z profesjonalnymi aktorami(...)?  - Mam przyjemność pracować ze Sławką Łozińską, Małgosią Potocką, Ewą Konstancją Bułhak, Jankiem Pęczkiem czy Bronisławem Wrocławskim. To cudowny kwiat polskiego aktorstwa, nic tylko spijać nektar! Ze...

 • Roman Bugaj: Bokser-aktor

  Po dziewięcioletniej przerwie na ring wraca Roman Bugaj - najlepszy aktor wśród polskich bokserów. 26 kwietnia wystąpi na gali w Legionowie. Kibice zobaczą go wkrótce także na srebrnym ekranie, tym razem w "Obywatelu" Jerzego Stuhra.

 • "Prawo Agaty": Mirosław Baka i miłosne przyciąganie

  ...w aktorstwie na moją korzyść. Będę się uśmiechał, żartował i "pluszowiał". Niebawem będę miał okazję zaprezentować się w nieco innym wydaniu - w zimie odbędzie się premiera filmu pt. "Jack(...) czasu. Tak to już jest z aktorami, że są dwa razy niezadowoleni - kiedy pracują za dużo albo za mało. Trudno znaleźć złoty środek. Ale znajduje Pan czas na wypoczynek? - Udało mi się...

 • Globisz: Ciężki jest zawód aktora

  Krzysztof Globisz jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Co roku wchodzi do kin kilka filmów z jego udziałem. Artysta stale występuje również na scenie teatralnej, a ostatnio także w serialach. Obecnie gra jedną z głównych ról w filmie Jacka Bromskiego "Uwikłanie".

 • Zagrał przerażającego sadystę

  13 maja na ekrany polskich kin wejdzie "Lincz", thriller zainspirowany zbrodnią, która wstrząsnęła mediami i wymiarem sprawiedliwości. Przejmującą kreację recydywisty terroryzującego swoich sąsiadów stworzył w obrazie Wiesław Komasa, aktor znany z głośnej "Sali samobójców".

 • Oskarżony o próbę zabójstwa

  Znany aktor Sami Naceri, znany m.in. z głównej roli w filmach "Taxi" i "Taxi 2", próbował poderżnąć gardło mężczyźnie w centrum Paryża! Aktor został aresztowany pod zarzutem próby zabójstwa.

 • Leszek Lichota: Miły epizod

  Leszek Lichota to jeden z piątki aktorów nominowanych do tegorocznej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Z wyróżnienia cieszy się podwójnie, ponieważ rola w filmie "Lincz" jest jego fabularnym debiutem.

 • Przedpremierowe "Ryzyko"

  Dzisiaj, 3 kwietnia, w warszawskiej Kinotece, odbył się pokaz prasowy nowego filmu Mariana Terleckiego pt. "Rób swoje, ryzyko jest twoje" . Po projekcji twórcy filmu odpowiadali na pytania dziennikarzy.

Wideo na temat: aktor recydywista
 • Lincz

  "Lincz", porównywany przez krytykę z "Długiem" i "Domem złym", uhonorowany został Grand Prix Festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie oraz nagrodą dla Leszka Lichoty za najlepszy debiut w głównej roli męskiej. Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsneła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.