• Informacje na temat:

  aktor robert wieckiewicz

Artykuły na temat: aktor robert wieckiewicz
 • Robert Więckiewicz: Te filmy aktora trzeba zobaczyć

  We wtorek, 30 czerwca, swoje nieokrągłe 53. urodziny obchodzi jeden z najpopularniejszych polskich aktorów - Robert Więckiewicz. Z tej okazji prezentujemy osiem filmów z jego udziałem, które warto obejrzeć.

 • ​Robert Więckiewicz uszkodził jedynkę Magdalenie Boczarskiej

  W jednej ze scen filmu "Lejdis" Robert Więckiewicz wymienia soczysty pocałunek z Magdaleną Boczarską. W książce "Szkoła filmowa II" obie gwiazdy wspominają, że za tym zbliżeniem kryła się dramatyczna historia - Więckiewicz niechcący złamał Boczarskiej przedni ząb.

 • Robert Więckiewicz: Zadyma w polskim kinie

  Od dziś na ekranach kin można oglądać najnowszy film Marka Koterskiego - "7 uczuć". Jedną z głównych ról zagrał Robert Więckiewicz.

 • Więckiewicz: Najlepszy polski aktor

  Nie jest przystojny (ma m.in. wielką bliznę na czole i nos przypominający przysłowiową klamkę od zakrystii). Nie zabiega o popularność, nie zależy mu na celebryckim życiu ani tanim poklasku. Sukcesem, czytaj uznaniem polskiej widowni, przyszło mu się cieszyć dopiero po czterdziestce. Mimo tych "wad", Robert Więckiewicz to obecnie najwybitniejszy polski aktor.

 • Robert Więckiewicz pod wodą

  Robert Więckiewicz przemówi głosem Rekina. Już 20 maja na ekranach kin pojawi się animacja "Delfin Plum". Rekin "Szama" to uzębiony koneser sushi i frutti di mare, który nie ukrywa, że uwielbia wyskoczyć z kolegami na rybki...

 • "Ja teraz kłamię": Więckiewicz na wykrywaczu kłamstw

  Dobry aktor musi umieć kłamać jak z nut? Na pewno taka umiejętność pomaga oszukać publiczność - pozwala zagrać emocje tak, by nikt nie poddawał ich w wątpliwość. W swojej karierze Robert Więckiewicz stworzył wiele wybitnych kreacji i wydawać by się mogło, że jest w stanie oszukać każdego. Dlatego właśnie znaleźliśmy mu ciężkiego przeciwnika - profesjonalny wariograf...

 • Więckiewicz śpiewa Villas!

  ...8 października do kin trafią "Śluby panieńskie" Filipa Bajona. W ekranizacji Fredry jedną z głównych ról zagrał Robert Więckiewicz. Aktor brylował nawet między ujęciami produkcji.

 • Więckiewicz agentem Tomkiem?

  ...- Nie mógłbym zagrać agenta Tomka...To jest przystojny, ładny mężczyzna... Ja się chyba nie nadaję - Robert Więckiewicz powiedział na premierze filmu "Zwerbowana miłość".

 • Więckiewicz do Oscara?

  Jeszcze niedawno cieszył się z każdej roli. Dziś Robert Więckiewicz pracuje z najlepszymi reżyserami, przebiera w propozycjach i właśnie zagrał legendarnego polityka - Lecha Wałęsę...

 • Więckiewicz: Role życia

  Zakończenie zdjęć do "Wałęsy" Andrzeja Wajdy zbiegło się z 45. urodzinami wcielającego się w tytułową rolę w tym filmie Roberta Więckiewicza. Czy najlepszy obecnie polski aktor wyjdzie zwycięsko w starciu z postacią wciąż żyjącą, której życiorys i skomplikowane losy zna cała Polska? Czy po raz kolejny udowodni swój kunszt?

Zdjęcia na temat: aktor robert wieckiewicz
Wideo na temat: aktor robert wieckiewicz
 • i zagranicy. Za scenografię odpowiada Allan Starski, za zdjęcia Paweł Edelman, a w jednej z głównych ról wystąpi Robert Więckiewicz. W filmie zobaczymy też zagraniczne gwiazdy, m.in. Billa Pullmana, Lotte(...) w polskim filmie miał niewiele czasu. Do głównej roli w filmie "Zimna gra" zaangażowano najpierw Williama Hurta, jednak kilka dni po rozpoczęciu zdjęć aktor uległ niefortunnemu wypadkowi i potrzebne było