• Informacje na temat:

  aktor rodzinka

Artykuły na temat: aktor rodzinka
 • To już koniec serialu "rodzinka.pl"!

  ...1 marca w TVP2 startuje nowy, szesnasty już sezon komediowego serialu "rodzinka.pl" z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych. Będzie to ostatnia okazja do spotkania się z rodziną Boskich. Telewizja Polska zdecydowała bowiem o zakończeniu produkcji.

 • Aktor wykorzystany przez władzę

  Telewizja ARD pokazała w środę, 24 lipca, wieczorem film o najpopularniejszym aktorze niemieckim lat 20. i 30. Heinrichu George'u, współpracującym z nazistami po dojściu do władzy Adolfa Hitlera. Twórcy sugerują, że artysta został wykorzystany przez Josepha Goebbelsa.

 • Koniec serialu "rodzinka.pl". Tomasz Karolak podpadł Jackowi Kurskiemu?

  ...ustalił jeden z portali - nie podobał mu się... niekonwencjonalny model życia aktora. Podobno na Woronicza szeptano, że "rodzinka.pl" wyleci z ramówki, bo Ludwik Boski traci przez Tomasza Karolaka na wiarygodności (chodziło o to, że aktor żyje w nieformalnym związku z matką swoich dzieci, z którą co pewien czas rozstaje się i znów schodzi). W dodatku Tomasz Karolak nigdy nie krył swych sympatii...

 • Rodzinka Karolaka i Kożuchowskiej

  Telewizja Polska rozpoczęła zdjęcia do nowej produkcji. "Rodzinka.pl" to serial komediowy wzorowany na kanadyjskim hicie. W głównych rolach zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka.

 • Dzień z "rodzinką.pl"

  Nad Jeziorem Rudnickim w Grudziądzu odbyły się zdjęcia do jednego z odcinków serialu "rodzinka.pl". Z bliska można się było przyjrzeć pracy ekipy filmowej oraz aktorów.

 • Adam Zdrójkowski: Od "rodzinki.pl" do "The Voice Kids"

  W maju Adam Zdrójkowski, znany z serialu "rodzinka.pl", skończy 18 lat. Myśli o aktorstwie, choć ma też plan B. Od stycznia będzie gospodarzem talent show "The Voice Kids".

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  ...zawartości wiklinowego koszyka - opowiada 15-letni aktor. - Nie odgryzam też głowy barankowi z cukru, bo wiem, że jego figurka symbolizuje niewinnego Jezusa ukrzyżowanego za nasze grzechy. Zawsze jednak...

 • "rodzinka.pl" - będzie drugi sezon

  Serial "rodzinka.pl" będzie miał swoją drugą serię. Aktorzy w maju ponownie rozpoczną pracę na planie zdjęciowym. "Cieszę się, że powstanie drugi sezon. To znaczy, że po miesiącu emisji publiczność polubiła ten serial" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska.

 • "rodzinkę.pl" zastąpi "BarON24"

  ..."BarON24" ma opowiadać o losach rodziny, która prowadzi dość nietypową stację benzynową. To właśnie na niej będzie się toczyła akcja. Michał Meyer i Weronika Humaj - aktorzy występujący w serialu zdradzają, że oparty jest on na podobnym, luźnym stylu gry co "Rodzinka.pl". - Co jest podobnego? Wydaje mi się, że styl gry, w którym jest dużo miejsca na improwizację. Oczywiście mamy scenariusz...

 • "rodzinka.pl" wróci na ekrany za rok

  Serial "rodzinka.pl" nie będzie emitowany wiosną 2014 roku. Szóstą serię TVP2 pokaże dopiero za rok. Przerwa spowodowana jest obowiązkami szkolnymi młodych aktorów.

Zdjęcia na temat: aktor rodzinka
Wideo na temat: aktor rodzinka
 • "rodzinka.pl": Adam Zdrójkowski o Kubie i programie Story Of...

  Adam Zdrójkowski opowiada o powodach, dla których zdecydował się ze swoją dziewczyną Wiktorią Gąsiewską na udział w programie Story Of My Life. - To ryzykowne, bo obnażanie się w telewizji, to nie jest fajny sposób na spędzanie czasu wolnego – mówi młody aktor. - Ten program wiele uświadamia – dodaje. Pytamy także o dalsze losy Kuby z "rodzinki.pl".

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał o tym, jak zrobić karierę

  - Moim zdaniem ktoś z góry to przygotował i w to wierzę - powiedział Maciej Musiał, zapytany o swoją rozwijającą się karierę. - Trzeba być wiernym sobie - dodał. Czy to prawda, że sąsiedzi skarżą się na urządzane przez aktora imprezy? - Jestem bardzo spokojnym młodym człowiekiem - podkreślił gwiazdor. Źródło: X-News/TVN

 • Julia Wieniawa aktorka młodego pokolenia

  Znana jest z gry w serialu Rodzinka.pl natomiast w prasie kolorowej pojawiła się ze sprawą związku z aktorem Antkiem Królikowskim. Czy miłość przyćmi jej talent?

Dyskusje na temat: aktor rodzinka