• Informacje na temat:

  aktor serialowy

Artykuły na temat: aktor serialowy
 • Serialowy przewodnik

  ...zastaje Szymona. Aktor informuje, że dostał główną rolę w filmie. Anka dowiaduje się, że Inga zaproponowała Bartkowi, by został ojcem jej dziecka. Diagnoza odc.9 Anna spieszy na policję, by przekazać(...) uczniów przeprowadza skomplikowaną operację. Niestety, stan pacjenta się pogarsza. Na sygnale odc.187 Zespół doktora Góry trafia na popularnego aktora, który uparcie twierdzi, że jest śledzony przez...

 • Serialowy aktor Seth Gilliam ("Prawo i bezprawie", "Wybrani", "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak", "Żywe trupy") został zatrzymany przez policję. Incydent miał miejsce w niedzielę, 3 maja, w Peachtree City.

 • Najlepsze profile instagramowe serialowych aktorów

  Julia Wieniawa, czyli Ada Michalska z "Zawsze warto", wciąż jest - wśród aktorek i aktorów znanych z polskich seriali - liderką, jeśli chodzi o popularność w mediach społecznościowych mierzoną liczbą obserwujących (ma ich obecnie ponad 1,5 miliona). Młodziutka aktorka ostatnio głównie skupiła się na promocji marek. Posty modnej gwiazdki mają ogromne zasięgi, więc nic dziwnego, że aspirująca...

 • Maciej Musiał: Mój serialowy romans jest trochę rozbuchany

  Serialowy Tomasz Boski, grany przez Macieja Musiała, w 6. sezonie "rodzinki.pl" będzie miał romans z rówieśniczką swojej mamy, którą zagra Ewa Bukowska. Wątek już jest szeroko komentowany w sieci i wzbudza kontrowersje.

 • Marta Bryła zaręczyła się! Jej wybrankiem jest serialowy aktor!

  Marta Bryła (25 l.) zasłynęła dzięki roli Aldony Giedyminówny w serialu „Korona królów”. Aktorka właśnie pochwaliła się, że przyjęła oświadczyny swojego wybranka, którym okazał się jej kolega po fachu!

 • Sylwester Maciejewski: "Ranczo" jak rodzina

  8 marca rusza dziewiąty sezon "Rancza". Aktor, jako serialowy Maciej Solejuk, wraca na słynną ławeczkę przed sklepem.

 • "Dziewczyna i chłopak": Co się stało z serialowym rodzeństwem?

  Urocze rodzeństwo z Krakowa w mgnieniu oka podbiło serca widzów z całej Polski. O takim debiucie marzy każdy aktor. Jednak dla Anny i Wojciecha Sieniawskich była to jednorazowa przygoda. Dlaczego zrezygnowali z kariery?

 • Kiepscy nie obchodzą walentynek

  Rodzina Kiepskich nie obchodziła nigdy walentynek - zapewnia ich serialowy sąsiad Paździoch, czyli Ryszard Kotys. "Nie przypominam sobie takiego odcinka" - przekonuje aktor.

 • Serialowy przewodnik

  ...informacja, że Dominik jest synem Sary. Reputacja aktorki zostaje nadszarpnięta, co zagraża również promocji kanału. Prezes każe Monice naprawić szkody. Zdaniem Starczyńskiej za całą sytuację odpowiada(...) byłych uczniów. Wśród zaproszonych gości są popularny aktor Tomasz Zaremba i jego agentka Alicja. Przybysz zaczepia Agatę, sprzedawczynię w lokalnej cukierni. Jej matka zachowuje się agresywnie wobec...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

Zdjęcia na temat: aktor serialowy
Wideo na temat: aktor serialowy
 • "Prawo Agaty": Anna Dereszowska lubi swój serialowy wizerunek

  Na planie "Prawa Agaty" Anna Dereszowska zdradziła, że jej postać Iwona Czerska ponownie namiesza w życiu serialowych bohaterów. Przy okazji Leszek Lichota opowiedział o swojej znajomości z Dereszowską. - Z Anią znamy się od czasów studiów. Studiowała rok niżej. Nawet przez moment było tak, że ją fuksowałem - przyznał aktor. 

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • "Pierwsza miłość": Aktor oblegany przez tłum fanek

  Serialowy Krystian wrócił do serialu. Tak witały go fanki

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

Dyskusje na temat: aktor serialowy