• Informacje na temat:

  aktor steven

Artykuły na temat: aktor steven
 • ​Steven Spielberg nie wyreżyseruje piątej części serii o Indianie Jonesie

  Wszystkie cztery filmy o przygodach archeologa Indiany Jonesa wyreżyserował Steven Spielberg. I najwyraźniej uznał, że to wystarczy. Jak bowiem dowiedział się portal "Variety", piątej części reżyserować nie zamierza. Za kamerą stanie prawdopodobnie James Mangold.

 • ​Steven Seagal specjalnym ambasadorem Rosji

  ...​Steven Seagal został specjalnym ambasadorem Rosji. 66-letni hollywoodzki gwiazdor kina akcji ma pomóc Rosji w poprawie stosunków ze Stanami Zjednoczonymi.

 • Steven Seagal otrzymał rosyjskie obywatelstwo

  Amerykański aktor kina akcji i reżyser Steven Seagal otrzymał obywatelstwo Rosji. Odpowiedni dekret w tej sprawie podpisał prezydent Władimir Putin - poinformowano w czwartek, 3 listopada, na stronie Kremla.

 • Steven Soderbergh kończy filmową emeryturę?

  Serwis "Variety" poinformował, że Steven Soderbergh zamierza po trzech latach emerytury wrócić do realizacji filmów pełnometrażowych. Sam zainteresowany zdaje się jednak mieć zupełnie inne plany.

 • "Niesamowite historie": Serial Stevena Spielberga

  Długo oczekiwany reboot "Niesamowitych historii" pojawi się na serwisie streamingowym Apple TV+ już 6 marca. Premierowy odcinek serialu wyprodukowanego przez Stevena Spielberga nosi tytuł "The Rift".

 • Zapracowany Steven Seagal

  Przedstawiciele studia Emmett/Furla Films poinformowali, że do swej najnowszej produkcji zaangażowali Stevena Seagala ( "Cudzoziemiec" , "Wpół do śmierci" ). Aktor ma zagrać główną rolę w obrazie "Heraphant". Prace na planie opowieści mają rozpocząć się 5 stycznia 2005 roku.

 • Steven Seagal po japońsku

  Steven Seagal ( "Naznaczony śmiercią" , "Wpół do śmierci" ) i Joe Halpin sprzedali wytwórni Franchise Pictures za sześciocyfrową sumę napisany przez siebie szkic scenariusza pod tytułem "Into the Sun". W filmie, który powstać ma w opariu o skrypt, główną rolę ma zagrać oczywiście sam Steven Seagal. Wytwórnia chce, by realizacja projektu rozpoczęła się jeszcze w tym roku, po tym, jak aktor...

 • Kolejne projekty Stevena Seagala

  Steven Seagal ("Liberator", "Mroczna dzielnica" ) wystąpi w kolejnym pełnym akcji filmie. "Half Past Dead" ("Lockdown") powstanie dla wytwórni Franchise Pictures, a na fotelu reżysera zasiądzie producent, aktor, reżyser telewizyjny i scenarzysta Don Michael Paul, dla którego będzie to debiut fabularny.

 • Steven Soderbergh kompletuje obsadę

  Komediowy aktor Bernie Mac ("The Original Kings of Comedy") ma dołączyć do gwiazdorskiej obsady filmu "Ocean's Eleven", którego reżyserem jest Steven Soderbergh ("Seks, kłamstwa i kasety video", "Erin Brockovich"). Zdjęcia, realizowane w Los Angeles i Las Vegas, rozpoczną się na początku przyszłego roku.

 • Steven Seagal bluesmanem

  W ostatni piątek, 12 stycznia, w kanadyjskim Ontario hollywoodzki gwiazdor kina akcji Steven Seagal rozpoczął dwumiesięczną trasę koncertową z własną bluesową grupą Thunderbox.

Zdjęcia na temat: aktor steven
Wideo na temat: aktor steven
 • "Sherlock": Teaser 4. sezonu

  twórca serialu, Steven Moffat, w wywiadzie z Telegraph stwierdził, że to nie do końca prawda. - Zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że czwarty sezon będzie ostatnim, ale wszystko jest możliwe. W serialu występuje dwóch aktorów , którzy już od dłuższego czasu nie potrzebują tej pracy - kręcą "Sherlocka" dlatego, że chcą. Jestem zdziwiony, że zaszliśmy tak daleko. Myślałem, że kiedy Benedict i Martin

Dyskusje na temat: aktor steven