• Informacje na temat:

  aktor surowi rodzice

Artykuły na temat: aktor surowi rodzice
 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  ...(Zach Galifianakis), naciska, by zaangażować aktora, który przyciągnie jak najwięcej widzów. Na domiar złego, Riggan ma problemy ze swoją dziewczyną, Laurą (Andrea Riseborough), córką i asystentką, Sam(...) Koeppa to komedia akcji z Johnnym Deppem w roli głównej. Aktor wciela się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej znany jest ze swego uroku oraz najbardziej zniewalającego...

 • Jan Peszek: Wymagający ojciec

  Moje dzieci same wybrały, co chcą w życiu robić - mówi Jan Peszek, który wraz córką i synem jest gościem trwającego w Krakowie ósmego Festiwalu Conrada. Z kolei dzieci aktora wyznają, że ojciec nierówno je traktował i był surowym nauczycielem aktorstwa.

 • "Kołysanka": Uważaj na nianię

  Po seansie "Kołysanki", adaptacji bestsellerowej powieści Leïli Slimani, rodzice dwa razy zastanowią się, czy zaangażować nianię, a już na pewno, jak zweryfikować jej kompetencje i pracę. Bohaterowie filmu tej lekcji nie odrobili i ponoszą za to niewyobrażalnie ciężką karę.

 • Jamie Foxx: Wewnętrzny głos

  Jamie Foxx - jeden z najbardziej znanych współczesnych aktorów, laureat Oscara za kreację Raya Charlesa w biograficznym obrazie opowiadającym o muzyku, właśnie skończył 50 lat.

 • Olbrychski: Wajda jest wyjątkowy

  Daniel Olbrychski jest przyjacielem, a zarazem jednym z najlepszych aktorów Andrzeja Wajdy. Artysta opowiada o pracy z Mistrzem, o jego zachwytach, pomysłach i pasji.

 • Eugeniusz Bodo: Cudowne życie, okrutna śmierć

  Był najbardziej popularnym i uwielbianym polskim aktorem dwudziestolecia międzywojennego. W jednej ze swoich piosenek śpiewał: "Co dziś użyję, to wiem, że mam. Co dziś wypiję, to wiem, że sam. Na razie brać, brać, co się da. Za parę lat, kto wie, co spotka jeszcze mnie...". Niestety, te słowa okazały się dla Eugeniusza Bodo prorocze - legendarnego aktora wspomina Stanisław Janicki. 7 października...

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • Pies na... kobiety

  Jego bohater w serialu "Ja to mam szczęście!" kładzie się spać rano, je śniadanie na kolację i ma słabość do płci pięknej. - Potrafi też być cynikiem, ale to wrażliwy chłopak - zapewnia aktor.

 • "Piąta władza": WikiLeaks to kamień milowy

  Od najbliższego piątku, 25 października, na polskich ekranach gościć będzie "Piąta władza" - film w reżyserii Billa Condona, opowiadający o demaskatorskim portalu WikiLeaks i jego kontrowersyjnym twórcy Julianie Assange'u, w którego wciela się znakomity brytyjski aktor Benedict Cumberbatch.

 • Clint Eastwood skończył 85 lat

  Jeden z najsłynniejszych amerykańskich aktorów i reżyserów, Clint Eastwood, znany z takich filmów jak "Brudny Harry", "Dobry, zły i brzydki" czy "Za wszelką cenę", kończy 85 lat. Poza planem filmowym Eastwood jest także zapalonym pianistą i znawcą jazzu.