• Informacje na temat:

  aktor szybkich i wściekłych

Artykuły na temat: aktor szybkich i wściekłych
 • Vin Diesel: Premiera "Szybkich i wściekłych 9" zgodnie z planem

  ..., Kurt Russell, Charlize Theron, Dwayne Johnson czy Helen Mirren. Nowym nabytkiem w dziewiątej części jest John Cena. Vin Diesel zapewnia również, że premiera "Szybkich i wściekłych 9" odbędzie(...)Tą wielką niespodzianką ma być kolejna gwiazda, jaka dołączy do obsady serii. Nie wiadomo jednak, kto to jest, a sam aktor nie zamierza wyjawić tej tajemnicy. "Nie mogę powiedzieć!" - oświadczył...

 • Dwayne Johnson ostro o gwiazdach "Szybkich i wściekłych"

  Dwayne "The Rock" Johnson ostro skrytykował gwiazdy ósmej części "Szybkich i wściekłych". "Kiedy zobaczycie film w przyszłym roku i stwierdzicie, że wcale nie gram, tylko złoszczę się naprawdę, będziecie mieli rację" - wyznał odtwórca roli Luke'a Hobbsa w przebojowej serii.

 • Statham w "Szybkich i wściekłych"

  Brytyjski aktor Jason Stathan rozpoczął właśnie rozmowy z producentami serii "Szybcy i wściekli". I wszystko wskazuje na to, że wkrótce będziemy mogli go zobaczyć w kolejnej części kultowego filmu.

 • Paul Walker w ósmej części "Szybkich i wściekłych"?

  Mimo że hollywoodzki aktor Paul Walker nie żyje, wiceprezes studia NBC Universal zapewnił, że... zobaczymy go w najnowszej odsłonie "Szybkich i wściekłych".

 • Znamy daty premier dziewiątej i dziesiątej części "Szybkich i wściekłych"

  Po spektakularnym sukcesie "Szybkich i wściekłych 7" studio Universal nie zamierza szybko skończyć z cyklem. Zdjęcia do ósmej części mają rozpocząć się w czerwcu 2016 roku, a dziś podano daty premier dwóch kolejnych kontynuacji.

 • Brat Paula Walkera zagra w "Szybkich i wściekłych 7"?

  Czy Cody Walker, 25-letni brat Paula Walkera, który zginął tragicznie 30 listopada, zagra zamiast niego w ostatnich scenach siódmej części "Szybkich i wściekłych"?

 • Diesel nie zagra w "Szybkich i wściekłych 2"

  Amerykański aktor Vin Diesel nie zagra w sequelu sensacyjnego filmu o wyścigach samochodowych "Szybcy i wściekli" . Po kilku miesiącach negocjacji pomiędzy aktorem i producentami filmu, podjęto decyzję o realizacji drugiej części obrazu bez udziału Vina Diesela.

 • Vin Diesel ujawnił tytuł 8. części "Szybkich i wściekłych"

  ...nowego reżysera serii po tym jak twórca "Szybkich i wściekłych 7" - James Wan - zrezygnował z kontynuacji przygody z "FF". Producenci próbowali namówić do powrotu reżysera poprzednich 4 filmów serii(...)Film będzie nosił lakoniczny tytuł  "Fast 8". Aktor potwierdził również datę planowanej premiery - kwiecień 2017 roku. Ale to nie wszystko. Diesel ujawnił pierwszy plakat promujący gorąco...

 • Charlize Theron i Helen Mirren w "Szybkich i wściekłych 9"

  Charlize Theron, która wcieliła się w antagonistkę w ósmej części "Szybkich i wściekłych", oraz Helen Mirren, która debiutowała w tym filmie jako matka Deckarda Shawa (Jason Statham), powtórzą swoje role w dziewiątej części cyklu.

 • Tak kręcą ósmą część "Szybkich i wściekłych"

  ...​"Niezwykłe! Zachwycające! Czekam na ten film!" - to tylko część komentarzy pod filmem z planu ósmej części "Szybkich i wściekłych". Miłośników filmowej serii zachwyciły samochody spadające z piętrowego parkingu.

Wideo na temat: aktor szybkich i wściekłych
 • Vin Diesel zaskoczył fanów "Szybkich i wściekłych". Aktor zdradził, że powstaną jeszcze trzy części filmu. Premiery kolejnych odcinków cyklu zostały zapowiedziane na 14 kwietnia 2017 roku, 19 kwietnia 2019 roku i 2 kwietnia 2021 roku.

Dyskusje na temat: aktor szybkich i wściekłych
 • Re: Paul Walker nie żyje!

  Nic do gościa nie mam, świetny aktor... Ale tak to jest jak się bawi w "Szybkich i wściekłych" na drogach. Zginął w taki sam głupi sposób jak setki tysięcy ludzi przed nim i po nim. R.I.P.