• Informacje na temat:

  aktor teatralny

Artykuły na temat: aktor teatralny
 • "Szadź": Maciej Stuhr rezygnuje z aktorstwa? Właśnie zadebiutował jako... reżyser teatralny!

  Maciej Stuhr, którego wkrótce zobaczymy jako Piotra Wolnickiego w nowym serialu TVN „Szadź”, od kilku lat jest wrogiem numer 1 prezesa Jacka Kurskiego. Aktor wzywał niedawno swe koleżanki i kolegów po fachu do bojkotu TVP, więc nic dziwnego, że nie powinien raczej spodziewać się zaproszeń do udział w serialach, filmach i spektaklach produkowanych przez Telewizję Polską. Nic sobie jednak z tego...

 • "Kolacja kanibali": Debiut teatralny Borysa Lankosza

  W oczekiwaniu na styczniową premierę ekranizacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy", Borys Lankosz ("Rewers") pracuje nad swoim teatralnym debiutem - spektaklem "Kolacja kanibali". Premiera przedstawienia odbędzie się w Teatrze Polonia w czwartek, 6 listopada.

 • Zmarł aktor Rip Torn

  Popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny Rip Torn zmarł we wtorek, 9 lipca, w wieku 88 - poinformowal jego agent Rick Miramontez.

 • Znany rosyjski aktor ścigany za terroryzm

  Władze Ukrainy wszczęły śledztwo wobec znanego rosyjskiego aktora Michaiła Poreczenkowa, którego podejrzewają o terroryzm. Aktora widać w krótkim nagraniu, na którym strzela z karabinu maszynowego w kierunku pozycji ukraińskich wojsk na lotnisku w Doniecku.

 • Znany aktor potrafi... zhakować umysł!

  Łukasz Płoszajski, czyli Artur Kulczycki z "Pierwszej miłości", od pewnego czasu przedstawia się jako... mentalista i haker umysłu. Aktor twierdzi, że potrafi czytać ludziom w myślach, a wszystkich niedowiarków zaprasza na swoje nowe show, podczas którego - jak zapowiada - włamywać się będzie do mózgów widzów!

 • 28 spektakli zostanie pokazanych podczas 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia, który w piątek rozpocznie się w Krakowie. W konkursie publiczność zobaczy m.in. przedstawienia w reż. Krystiana Lupy, Agnieszki Glińskiej i Grzegorza Jarzyny. Na scenie będzie można zobaczyć tak znanych aktorów, jak Adam Woronowicz, Jan Peszek, Danuta Stenka, Rafał Maćkowiak.

 • Marta Manowska zagra w przedstawieniu teatralnym

  Marta Manowska (35 l.) niebawem zagra w kolejnym już przedstawieniu teatralnym. Aż trudno uwierzyć, że przed laty Anna Dymna, Anna Polony i Agnieszka Mandat oblały ją na egzaminie do szkoły teatralnej.

 • Niezwykły aktor "Fotografa"

  W mrocznym thrillerze Waldemara Krzystka "Fotograf" u boku takich profesjonalistów jak: Tomasz Kot, Adam Woronowicz, Sonia Bohosiewicz, czy Agata Buzek, możemy oglądać brawurową rolę kilkuletniego aktora. Poszukiwania idealnego odtwórcy kluczowej postaci nie były łatwe. Drobiazgowość w tym wyborze przypominała przygotowania Stanleya Kubricka do nakręcenia "Lśnienia".

 • "Odwróceni. Ojcowie i córki": Wyrzucono go ze szkoły teatralnej! Uparł się, by jednak zostać aktorem

  Tomasz Ziętek, czyli Daniel Krajewski z serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki", to jeden z najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Niedawno zdradził w wywiadzie, że został wyrzucony z warszawskiej Akademii Teatralnej po roku studiów, bo uznano, iż nie nadaje się na aktora! Postanowił wtedy zrobić wszystko, by udowodnić, że ci, którzy relegowali go ze szkoły, bardzo się mylili...

 • Kacper Kuszewski "Album Rodzinny": Marek z "M jak Miłość" w nowej roli

  Aktor teatralny, filmowy i dubbingowy oraz gwiazda "M jak Miłość", wydaje swój pierwszą autorską płytę pt. "Album Rodzinny".

Zdjęcia na temat: aktor teatralny
Wideo na temat: aktor teatralny
 • Laura Łącz o młodym pokoleniu aktorów: mówią źle, tragicznie, żałośnie

  Laura Łącz (65 l.) nie ma najlepszego zdania o młodych aktorach, z którymi styka się w szkole aktorskiej na zajęciach z wiersza. Jej zdaniem najchętniej graliby oni w serialach i reklamach(...) interpretacji, wszyscy mówią go źle, tragicznie, żałośnie. Gdy ja byłam w warszawskiej szkole teatralnej, nikt z moich kolegów nie wyobrażał sobie życia aktorskiego w przyszłości inaczej, niż w teatrze - mówi

 • Piotr Fronczewski odznaczony Orderem Uśmiechu

  Warszawa. Piotr Fronczewski został Kawalerem Orderu Uśmiechu. Znany aktor filmowy i teatralny został uhonorowany tym szczególnym wyróżnieniem na wniosek dzieci. Zanim został uhonorowany musiał wypić sok z cytryny. W uroczystości uczestniczyła premier Ewa Kopacz. (TVN24/x-news)

 • Robert Moskwa opowiada, jak poznał swoją młodą żonę!

  Robert Moskwa (50 l.) to aktor teatralny i filmowy, który po godzinach trenuje karate. Jego żona Patrycja jest instruktorką tańca na rurze. Jak się poznali? Ten sekret zdradzili w programie "Dzień Dobry TVN". Co więcej opowiedzieli też o zabawnej zależności, którą ostatnio zauważyli. "Co roku mój wiek jest przez media podnoszony, a Patrycji wiek jest obniżany" - powiedział aktor. (Dzień Dobry TVN

Dyskusje na temat: aktor teatralny