• Informacje na temat:

  aktor tom

Artykuły na temat: aktor tom
 • Tom Hanks ma koronawirusa. Co z aktorem?

  Tom Hanks wraz z małżonką Ritą Wilson są zarażeni koronawirusem. Tą niepokojącą informacją gwiazdor podzielił się z internautami w mediach społecznościowych 12 marca, a teraz opublikował najnowszy wpis dotyczący ich aktualnej sytuacji. "Przebywamy w izolacji, aby nie dopuścić do rozprzestrzeniania się choroby" - napisał.

 • Tom Selleck: Wąsacz

  Tom Selleck, jeden z najpopularniejszych wąsaczy w historii kina, stanowiący w latach 80. idealny przykład tego, jak powinien wyglądać prawdziwy mężczyzna, świętuje 29 stycznia siedemdziesiąte piąte urodziny. Aktor największą sławę zyskał za sprawą kultowej dziś roli prywatnego detektywa w serialu "Magnum", za którą nagrodzono go m.in. nagrodą Emmy i Złotym Globem.

 • Scena z Tomem Cruisem? "Najgorszy koszmar"

  Na szczerość zebrała się ostatnio Thandie Newton. 47-letnia gwiazda wspominała kręcenie wspólnej sceny z Tomem Cruisem i nazwała to doświadczenie "najgorszym koszmarem". Aktor pozostał na jej słowa obojętny.

 • Tom Hanks w filmie wojennym "Greyhound"

  Tom Hanks powraca do kina wojennego. Aktor walczył już na plażach Normandii w "Szeregowcu Ryanie", a także w dżungli Wietnamu w "Forreście Gumpie". Tym razem będzie walczył na morzu w filmie "Greyhound", do którego napisał też scenariusz. W sieci zadebiutował zwiastun tego widowiskowego filmu, którego akcja toczy się w czasie II wojny światowej.

 • Tom Hanks: Ciągle mi mało

  Za kilka dni, ​5 stycznia, podczas 77. gali wręczenia Złotych Globów, Tom Hanks otrzyma nagrodę specjalną za całokształt twórczości. To jedno z największych wyróżnień w świecie filmowym. W pełni na nie zasłużył. W tym roku świętuje 40-lecie debiutu przed kamerą.

 • Żona Toma Hanksa zaraziła koronawirusem dziennikarza

  Tom Hanks i jego żona Rita Wilson to wciąż najsłynniejsze ofiary wirusa COVID-19. Aktorska para przebywa obecnie w Australii, gdzie poddała się kwarantannie. Badaniu poddano też osoby, z którymi małżonkowie spotykali się w ostatnich dniach. Jedną z nich jest dziennikarz Richard Wilkins, którego test na obecność koronawirusa przyniósł wynik dodatni.

 • Tom Hanks i jego żona mają koronawirusa

  Słynny amerykański aktor Tom Hanks poinformował w czwartek 12 marca na Twitterze, że on i jego żona Rita Wilson są zakażeni koronawirusem. Oboje przebywają obecnie w Australii, gdzie aktor pracuje przy nowym filmie.

 • Nie żyje aktor Gene Dynarski

  W wieku 86 lat zmarł amerykański aktor polskiego pochodzenia Gene Dynarski, którego kinowa widownia kojarzy dzięki rolom w dwóch filmach Stevena Spielberga "Pojedynek na szosie" i "Bliskie spotkania trzeciego stopnia".

 • ​Tom Hanks powrócił do Los Angeles po kwarantannie w Australii

  Amerykański aktor Tom Hanks i jego żona Rita Wilson powrócili w piątek do Los Angeles po dwóch tygodniach kwarantanny w Australii z powodu zarażenia się koronawirusem - poinformowały amerykańskie media.

 • Tom Hanks: Spokrewniony z prezydentem

  Tom Hanks, jeden z najsłynniejszych aktorów na świecie, gwiazda filmów "Forrest Gump", "Filadelfia" i Szeregowiec Ryan", 9 lipca skończył 63. urodziny.

Zdjęcia na temat: aktor tom
 • Tom Hanks
Wideo na temat: aktor tom
 • Tom Hanks wystąpi w programie "Duży w Maluchu"?

  Aktor Tom Hanks znany jest z zamiłowania do starych samochodów - ostatnio fiata 126p, przy którym często się fotografuje. YouTuber Filip Nowobilski postanowił zaprosić aktora do swojego programu „Duży w Maluchu” i utworzył na Facebooku wydarzenie, które ma uzmysłowił gwiazdorowi, jak dużą rzeszę fanów ma w naszym kraju. Filip ma nadzieję, że aktor przyjmie jego zaproszenie i zgodzi się na wywiad

 • "Tom Clancy's Jack Ryan": John Krasinski jako Jack Ryan

  Fabuła nowego serialu będzie skupiać się wokół losów Jacka Ryana na początku jego kariery jako analityka CIA. Na początku nowa odsłona przygód Jacka Ryana miała być uwspółcześnioną wersją książkowej historii, jednak według zapowiedzi Amazona będzie oryginalną opowieścią, a nie dokładną ekranizacją powieści. W tytułową rolę wcieli się John Krasinski. Rola w serialu będzie dla aktora powrotem na

Dyskusje na temat: aktor tom