• Informacje na temat:

  aktor w areszcie

Artykuły na temat: aktor w areszcie
 • Aktor Paweł Ustinow został zwolniony z aresztu

  Sąd w Moskwie zgodził się w piątek na zwolnienie z aresztu śledczego aktora Pawła Ustinowa, skazanego w związku z protestami w Moskwie na kolonię karną. Aktor, który odwołuje się od wyroku pozbawienia wolności, podpisał zobowiązanie do nieopuszczania kraju.

 • DMX w areszcie

  Raper i aktor DMX został aresztowany pod zarzutem próby kradzieży samochodu z parkingu przy lotnisku Kennedy'ego w Nowym Jorku.

 • Znany aktor zatrzymany za posiadanie narkotyków i broni

  Jason Mitchell, któremu rozgłos przyniosła rola rapera Eazy'ego-E w filmie "Straight Outta Compton", został 23 kwietnia aresztowany w Missisipi pod zarzutem posiadania narkotyków i broni palnej, w tym karabinu AK-47. "To nieporozumienie!" - komentuje agent aktora.

 • Aktor Hagen Mills, znany z serialu "Baskets", popełnił samobójstwo

  Hagen Mills nie żyje. Aktor, którego można było oglądać m.in. w serialach "Baskets" oraz "Swedish Dicks", popełnił samobójstwo w swoim domu w Mayfield w stanie Kentucky. Zanim odebrał sobie życie, strzelił do matki swojej czteroletniej córeczki Mili. Na początku sierpnia tego roku Mills skończyłby 30 lat.

 • Pablo Lyle: Aktor czeka na wyrok

  Miał szansę na światową karierę. Teraz stoi ona pod znakiem zapytania, bo aktorowi grozi długa odsiadka w więzieniu. Dlaczego?

 • Aktor groził śmiercią producentowi

  ...25-letni aktor Vivek Shah został aresztowany po tym, jak groził śmiercią członkom rodziny znanego producenta Harveya Weinsteina.

 • O emerytowanych aktorach

  W Torunie ruszyły zdjęcia do fabularnego debiutu dokumentalisty Jacka Bławuta. Bohaterami "Entree" filmu są emerytowani aktorzy, a głównych rolach wystąpią m.in. Beata Tyszkiewicz, Irena Kwiatkowska i Jan Nowicki.

 • Kolejny aktor amator z filmu "Gomorra" został aresztowany

  Już piąty aktor amator, który zagrał w filmie "Gomorra" w reżyserii Matteo Garrone, został aresztowany w Neapolu. Postawiono mu zarzut handlu narkotykami. Okazuje się, że niektórzy odtwórcy postaci tamtejszego świata przestępczego są nimi naprawdę.

 • Abel Ferrara: Jaka jest różnica między aktorem i prostytutką?

  ...czasu nazwał pan Gérarda Depardieu najpotężniejszym człowiekiem we Francji. Dlaczego? - Spójrz na jego talent, ducha, poczucie wolności! Depardieu jest kimś znacznie więcej niż "tylko" aktorem. Nie(...) bohatera, bo nim żył. Spał z laskami, zna ten cholerny świat. Mógłby być tym facetem. W filmie chodzi o aktora, nie o bohatera. Oddziela ich wyraźna granica. Kręcimy film fabularny, a nie dokument czy...

 • Justin Bieber wypuszczony z aresztu

  ...bronił wcześniej m.in. aktora Kelseya Grammera, kierowcę rajdowego Helio Castronevesa, założyciela Girls Gone Wild Joe Francisa. To właśnie Roy Black stał za uniewinnieniem od zarzutów gwałtu Williama...

Zdjęcia na temat: aktor w areszcie
Dyskusje na temat: aktor w areszcie
 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  kusy już siedział w areszcie raz razem z księdzem

 • Re: "M jak miłość": Joanna oskarżona o kradzież, Ula w areszcie, Ewa bliska śmierci!

  Ciul tam z ich fabułą, ale włączając, nawet przypadkiem, TV i zobaczyć taki pasztet jak ta Ewa to już koszmar. Ten ich bohater, a nawet aktor to musi niezłe zioło brać by do takiego koczkodana się zbliżać. Co to jest? Niech nadają to po 23. W tym serialu to sobie budżet ratują nibyaktorzyny. Ale tego koszmara to nie wiem skąd wzieli.

 • Re: "M jak miłość": Dramatyczny list Ewy

  Wznowiono proces Tomasza M. Aktor, znany m.in. z serialu „M jak miłość”, rozpowszechniał dziecięca pornografię. Wyrok w sprawie miał zapaść ostatniego dnia października, jednak – jak podaje „Dziennik Wschodni” – aktor złożył wniosek o dołączenie do akt dodatkowych dokumentów. W związku z tym lubelski sąd musiał wznowić proces. Termin kolejnej rozprawy wyznaczono na 21 listopada. Aktor wpadł na