• Informacje na temat:

  aktor w programie milion

Artykuły na temat: aktor w programie milion
 • Nie żyje aktor i reżyser Terry Jones

  W wieku 77 zmarł brytyjski aktor i reżyser Terry Jones, jeden z członków komediowej grupy Monty Python - poinformował agent artysty.

 • "Milionerzy": Muzyczne pytanie o Dr Misio warte pół miliona złotych!

  W środowym (8 listopada) odcinku "Milionerów" padło pytanie warte pół miliona złotych. Chodziło o znanego polskiego aktora, który udziela się w zespole Dr Misio. Znalibyście odpowiedź?

 • Nowe show TVP2. Milion do wygrania

  Łukasz Nowicki poprowadzi show "Postaw na milion", który ruszy wiosną w TVP2. Główną nagrodą w programie jest tytułowy milion złotych.

 • Książę William w popularnym programie

  Brytyjska telewizja BBC wyemitowała w czwartkowy wieczór program charytatywny zatytułowany "The Big Night In". W trakcie trzygodzinnego widowiska udało się zebrać ponad 27 milionów funtów na rzecz rodzin poszkodowanych przez koronawirusa, a brytyjski rząd obiecał podwoić tę sumę. Jednym z niespodziewanych gości programu był książę William.

 • "Postaw na milion": To już 10. edycja

  Już w najbliższą sobotę, 5 września, w telewizyjnej Dwójce rozpocznie się 10. edycja teleturnieju "Postaw na milion". Łukasz Nowicki znów zada wiele trudnych pytań graczom z całej Polski, którzy walczyć będą o milion złotych – główną wygraną tego programu.

 • Najlepiej opłacany aktor

  Choć Charlie Sheen ma za sobą bardzo burzliwe miesiące, to mimo licznych skandali wciąż pozostaje najlepiej opłacanym aktorem telewizyjnym. Jak informuje Forbes, w ciągu roku gwiazdor zgromadził na swoim koncie 40 milionów dolarów.

 • Artur Barciś: Być aktorem

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak parę lat temu pojawił się w "Tańcu z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, obchodzi w piątek, 12 sierpnia, 60. urodziny.

 • Sławomir, Krzysztof Ibisz i youtuberzy. Co wiemy o programie "Piosenki z drugiej ręki"?

  W maju Polsat ma zaprezentować galę pod tytułem "Piosenki z drugiej ręki". W tym programie pojawi się znany z przeboju "Miłość w Zakopanem" Sławomir, który jeszcze jesienią 2018 r. prowadził w TVP "Big Music Quiz".

 • Twórcy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczczą pamięć Pawła Królikowskiego

  ...zmarłego 27 lutego aktora. Potwierdza to w rozmowie z PAP Life Maciej Dowbor, wieloletni prowadzący "TTBZ". "Pierwsze trzy odcinki zostały zrobione już dawno temu, jeszcze przed śmiercią Pawła. Byliśmy wtedy święcie przekonani, że ta historia będzie jednak miała swój happy end, życzyliśmy Pawłowi, by wrócił do zdrowia. Tak się niestety nie stało. W tej chwili przygotowane są elementy w programie...

 • Hubert Urbański: Agent wart milion

  Zagości na ekranie aż cztery razy w tygodniu i każdego wieczora będzie się starać wcisnąć zawodnikom duże pieniądze. Czy uda mu się wręczyć komuś milion złotych? Hubert Urbański o tym marzy, bo choć uwielbia denerwować, to pragnie znowu poczuć te emocje.

Wideo na temat: aktor w programie milion
 • Charlie Sheen jest zarażony wirusem HIV! Aktor potwierdził plotki!

  "Jestem nosicielem wirusa HIV" - mówi Charlie Sheen (50 l.) i spowiada się na oczach całego świata. W programie "Today" stacji NBC aktor wyznał, że z chorobą zmaga się od 4 lat. Gwiazdor powiedział, że zdecydował się na wyznanie, ponieważ był szantażowany przez ludzi, którym powierzył swoją tajemnicę. W zamian za milczenie powiernicy jego sekretu podobno domagali się ponad miliona dolarów. "Byli

 • Charlie Sheen jest nosicielem wirusa HIV

  - Jestem nosicielem wirusa HIV - mówi Charlie Sheen i spowiada się na oczach całego świata. W programie "Today" stacji NBC aktor wyznał, że z chorobą zmaga się od 4 lat. Gwiazdor powiedział, że zdecydował się na wyznanie, ponieważ był szantażowany przez ludzi, którym powierzył swoją tajemnicę. W zamian za milczenie powiernicy jego sekretu podobno domagali się ponad miliona dolarów. - Byli w kręgu