• Informacje na temat:

  aktor wojciech

Artykuły na temat: aktor wojciech
 • Wojciech Błach: Sposób na trudny czas!

  Agnieszka (28 l.) i Wojciech (47 l.) Błachowie znaleźli sposób na finansowy kryzys. Bliscy trzymają kciuki...

 • Wojciech Pokora kończy 80 lat!

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana", "Brunet wieczorową porą", seriali "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4", "Przygody psa Cywila" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w czwartek, 2 października, 80 lat.

 • Wojciech Malajkat w żałobie. Co za tragedia

  Wojciech Malajkat (57 l.) przeżywa obecnie trudne chwile. Właśnie zmarła ukochana mama aktora. W tej tragicznej sytuacji aktora wspierają bliscy oraz jego studenci.

 • Wojciech Cejrowski: Szukam roboty łatwej i przyjemnej

  Kolorowy, kontrowersyjny, katolicki - słynny podróżnik Wojciech Cejrowski stworzył własne imperium, które przynosi mu krocie. Ludzie cenią go za edukacyjne wartości programów oraz konserwatywne poglądy.

 • Wojciech Pokora: tabloid zdradza, co "zabiło" aktora. Zaskakujące miejsce pogrzebu

  Wojciech Pokora (+83 l.) zmarł 4 lutego po długiej walce z chorobą. Jeden z tabloidów twierdzi, że aktora "zabiły papierosy".

 • Jubileusz Wojciecha Pokory

  2 października Wojciech Pokora skończy 80 lat. Z tej okazji stacja TVP Seriale zorganizowała aktorowi jubileusz w siedzibie TVP, na którym oprócz samego jubilata, pojawiły się też jego ekranowe partnerki z popularnych seriali - Anna Seniuk z "Czterdziestolatka" oraz Hanna Bieniuszewicz z serialu "Alternatywy 4".

 • Wojciech Malajkat przeżywa śmierć mamy. Wiele jej zawdzięcza

  Wojciech Malajkat wciąż nie może otrząsnąć się z tragedii, jaka go spotkała. Właśnie pożegnał ukochaną mamę, która dała mu wiele ciepła w dzieciństwie.

 • Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  W filmie "Służby specjalne" Wojciech Zieliński zagrał pracownika kontrwywiadu, kapitana Janusza Cerata. Rola agenta, który zabija na zlecenie, była dla aktora dużym wyzwaniem - prywatnie jest pacyfistą i nie byłby w stanie uśmiercić nawet biedronki.

 • Wojciech i Agnieszka Błach: Zaskakujący początek ich miłości!

  Wojciech Błach (47 l.) przyznaje, że rozwód z matką jego synka sprawił, że stał się wrakiem człowieka. Na szczęście na jego drodze stanęła sporo młodsza Agnieszka (29 l.), która została jego żoną. Na początku ich znajomości nie było to jednak takie pewne. W końcu ona była już zaręczona...

 • Wojciech Zieliński: Nie mógłbym tego robić

  Jedną z gwiazd filmu "Służby specjalne", który odsłania kulisy życia i pracy oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych, jest Wojciech Zieliński. "Nie mógłbym żyć w takim strachu, niepewności jak mój bohater" - stwierdza aktor. Określa też siebie jako pacyfistę.

Zdjęcia na temat: aktor wojciech
Wideo na temat: aktor wojciech
 • Wojciech Medyński: profesjonalny aktor nie ma szans na castingach z amatorem

  Wojciech Medyński krytykuje polski show biznes, w którym stawia się na amatorów, a wykształceni aktorzy często nie mają szansy wziąć udziału w castingu.

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • „Na Wspólnej”: Jak Wojciech Błach uśmierciłby swojego bohatera?

  Gdyby wątek Wojtka miał się zakończyć, to jak uśmierciłby go grający go aktor?

 • Róża

  Lato 1945 roku. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej - przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo...

Dyskusje na temat: aktor wojciech