• Informacje na temat:

  aktor z rodziny zastępczej

Artykuły na temat: aktor z rodziny zastępczej
 • Telekamery 2016: Aktor

  Wśród nominowanych do Telekamery "Tele Tygodnia" 2016 aktorów znalazło się 5 gwiazd popularnych telewizyjnych seriali. Głosować można do 4 lutego 2016, laureata poznamy 22 lutego.

 • Jacek Chmielnik: Nie jestem urodzonym aktorem

  Kilka dni temu obchodziłby 65. urodziny... Niestety, Jacek Chmielnik, którego widzowie z pewnością pamiętają z filmów "Vabank", "Kingsajz" i serialu "Nad Niemnem", zmarł tragicznie w 2007 roku.

 • Hanna Śleszyńska: Zachłanność to cecha aktorów

  ...świadomości. Lubi pani grać siostrę Genowefę Basen? - Lubię, oczywiście. W ogóle muszę powiedzieć, że uwielbiam te wszystkie moje charakterystyczne role - Jadzię z "Rodziny zastępczej", Gienię(...) wielkie wyzwanie, bo jednak mieliśmy sporą przerwę - jakieś 4 lata. Gdy aktor dłużej nie gra w spektaklu, zaczyna się obawiać, czy da radę, czy jeszcze wszystko pamięta, czy uda mu się wcielić w rolę...

 • Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu

  W czwartek, 14 czerwca, "król polskiego dubbingu" - Jarosław Boberek, obchodzi 55. urodziny. To właśnie on przemawiał głosem Kaczora Donalda, króla Juliana i nagrał kultowy utwór "Wyginam śmiało ciało" z filmu "Madagaskar". Popularność zyskał jednak rolą posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza".

 • Gabriela Kownacka: Mówili o niej Gabrysia, Gaba, Lady Gabi

  Komediowej na Festiwalu Dobrego Humoru w Trójmieście. Chętnie grała w serialach. Oprócz "Rodziny zastępczej", Kownacka wystąpiła także m.in. w serialu "Matki, żony i kochanki" i "Niani" (2007(...)Gabriela Kownacka była jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Urodziła się w 1952 roku we Wrocławiu, zmarła w 2010 roku, w wieku 58 lat. "Gabrysia była kobietą...

 • Dziewięć lat, trzysta odcinków

  Aż trudno uwierzyć, że "Rodzina zastępcza" to już trzysta odcinków, podczas których jej bohaterowie serwują widzom sporą dawkę humoru. To nie lada powód do świętowania zarówno dla aktorów, jak i dla pozostałej części ekipy realizacyjnej.

 • Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu

  ..."Król polskiego dubbingu" - Jarosław Boberek, obchodzi w piątek, 14 czerwca, 50. urodziny! To właśnie on przemawiał głosem Kaczora Donalda i nagrał kultowy utwór "Wyginam śmiało ciało" z filmu "Madagaskar". Popularność zyskał jednak rolą posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza".

 • Gabriela Kownacka, aktorka Teatru Narodowego w Warszawie, odtwórczyni pamiętnej roli Anity w komedii muzycznej "Hallo Szpicbródka", telewizyjnej publiczności znana jako Anka Kwiatkowska z serialu "Rodzina zastępcza", została pochowana we wtorek na cmentarzu ewangelicko-augsburskim w Warszawie.

 • Daniel Olbrychski: Zwolniłem tempo, nie forsuję się, mam święty spokój

  Media na Zachodzie nazywały go "słowiańską harfą". Daniel Olbrychski, ulubiony aktor Andrzeja Wajdy i Jerzego Hoffmana, dziś chętnie gra epizodyczne role.

 • Jacek Chmielnik: "Bez przesady z tym aktorstwem"

  Mija 10 lat od tragicznej śmierci Jacka Chmielnika, którego widzowie z pewnością pamiętają z filmów "Vabank", "Kingsajz" czy serialu "Nad Niemnem". "Nie jestem urodzonym aktorem. Jestem facetem" - mówił o sobie.

Zdjęcia na temat: aktor z rodziny zastępczej
Wideo na temat: aktor z rodziny zastępczej
 • Paweł Wawrzecki przerywa milczenie: Nie oddałem córki

  Paweł Wawrzecki odniósł się do plotek, jakoby oddał swoją chorującą na porażenie mózgowe córkę do rodziny zastępczej. Przypomnijmy: tabloidy donosiły, że po śmierci żony aktor związał się z bogatą(...) jest samodzielna, choć nie do końca. Załatwia wokół siebie wszystkie sprawy, ale trzeba ją doglądać. Zjada sama, czyta, pracuje z komputerem" - opowiadał aktor. "Ogromny wysiłek włożyliśmy z żoną w jej

Dyskusje na temat: aktor z rodziny zastępczej
 • Re: Tomasz Dedek walczy z nowotworem. "W skali do 10 punktów miałem 9"

  Dlaczego mówi się o tym, że to aktor znany głównie z roli "Rodziny Zastępczej"? Czy naprawdę w Polsce przestaje się doceniać inne role danych aktorów z czasów świetnych scenariuszy? W przypadku Dedka choćby rola sutenera w "Zmiennikach".

 • Re: Tomasz Dedek walczy z nowotworem. "W skali do 10 punktów miałem 9"

  Los nie jest sprawiedliwy Taki Mariusz Trynkiewicz pedofil i morderca żyje sobie w celi ,nie jest na nic chory Tomasz Dedek miły , pozytywny facet świetny aktor ma raka w 2010 również na raka zmarła Gabriela Kownacka z Rodziny Zastępczej I gdzie tu sprawiedliwość? Czemu dobrzy ludzie odchodzą tak szybko a źli żyja i dożywaja niezłego wieku

 • Re: Gwiazdy po latach: Dzieciaki z "Rodziny zastępczej"

  To prawda , że " Rodzina zastępcza " to wspaniały film , szkoda tylko , że wielu aktorów którzy w nim zagrali jest tak mało docenianych . O Pani Kownackiej nikomu chyba mówić nie trzeba , bo wiemy już jak wielką walkę przegrała , walkę o życie . Ale Pan Fronczewski to wspaniały aktor tylko bardzo mało doceniany . Szkoda , że Polsat zaprzestał produkcji , ale co to za rodzina bez Pani

 • Re: "Singielka": Jan Monczka chce się uwolnić od roli, którą zagrał... 30 lat temu!

  często powtarzają Ogniem i mieczem, a mój mąż zawsze ogląda, Hania Ślaszyńska kapitalna Jadzia z Rodziny zastępczej, podobnie Piotr Fronczewski- tez mi się tam kojarzy jako ojciec rodziny. Stenka(...)Proszę Pana, ale jak Pan zagrał i jak wyglądał !? Każdy aktor chciałby zagrać rolę życia w filmie, który jest powtarzany 3-4 razy do roku. Jest wielu świetnych aktorów za którymi ciągną się ich role

 • Gwiazdy w serialu... sponsorowanym

  Czy naprawdę trzeba pisać że Piotr Fronczewski to aktor z Rodziny Zastępczej?To jest jakiś absurd.Promuje się (...) aktorów typu Mroczek albo aktor jednej roli Karolak a gdzie jest stara dobra gwardia która naprawdę grać potrafiła???

 • Re: Nastoletni idol nastolatek w "Hotelu 52"

  Zazdrość przemawia przez niektórych,.. fajny chłopak i dobry aktor z niego bedzie napewno... pozdrawiam Zazdrość? O czym Ty mówisz? A jaki aktor z niego będzie, to dopiero zobaczymy. Na dobrego aktora zapowiadał sie Filip z "Rodziny zastępczej", czy ktokolwiek wie co się z nim teraz dzieje?