• Informacje na temat:

  aktor z wojny domowej w klanie

Artykuły na temat: aktor z wojny domowej w klanie
 • Różne oblicza wojny

  Jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji europejskich 2012 roku "Iron Sky", film biograficzny Luca Bessona o laureatce pokojowej nagrody Nobla "Lady" i dramat "5 dni wojny", opowiadający o konflikcie pomiędzy Rosją a Gruzją w 2008 roku, wchodzą w piątek na ekrany polskich kin.

 • Zofia Merle: Wrodzony talent komediowy

  Mówi o sobie, że jest gospodynią domową, która dorabia jako aktorka. Uwielbia się śmiać, a szczególnie sama z siebie. W piątek, 30 marca, Zofia Merle kończy 80 lat. Piękny wiek!

 • Francis Ford Coppola skończył 80 lat

  ..., a matka, Italia Coppola, aktorką. Twórca podkreśla dziś z dumą, że jego 32-letnia wnuczka, Gia Coppola, która w 2013 r. zadebiutowała jako reżyserka, jest piątym pokoleniem klanu Coppolich w branży(...). "Powinien wyglądać jak buldog" – powiedział reżyserowi podczas zdjęć próbnych. Tak zostało. Filmowa opowieść o mafijnym klanie Corleone, w którym bezwzględną kontrolę po śmierci ojca ma przejąć młody Michael...

 • Berlinale 2014: Wielkie otwarcie w Grand Budapest Hotelu

  ..., że najnowszy film Andersona też jest spowiedzią - z twórczego życia artysty, który rozbudowuje swoje uniwersum i nieustannie znajduje nowe place zabaw dla ulubionych aktorów. Trudno więc wyobrazić(...) przedstawiony jest sumą perfekcyjnie zestawionych i wielce atrakcyjnych elementów - specyficznej gry aktorskiej, scenografii, kostiumów, rekwizytów oraz przygód pełnych ofiar, katów, nieszczęśliwych wypadków...

Dyskusje na temat: aktor z wojny domowej w klanie
 • Re: "Klan": Halszka wpadnie na oszustwie!

  Krzysztof Janczar grający Bolka to mój ulubiony aktor. W klanie jego gra najbardziej mi się podoba. Potrafi rozśmieszyć widza, jak również zagrać człowieka który za chwilę umrze, człowieka bez wykształcenia jak i naukowca. Mój sentyment trwa od czasu Wojny Domowej, może dlatego że jest moim równolatkiem. Jego ojciec również był dobrym aktorem i niesamowicie przystojnym.