• Informacje na temat:

  aktor zbigniew suszynski

Artykuły na temat: aktor zbigniew suszynski
 • Zbigniew Suszyński: Czym córka podbiła wreszcie jego serce?

  Zbigniew Suszyński (58 l.) długo nie mógł zaakceptować wyborów swojej córki. Przełom nastąpił tuż przed ślubem...

 • Zbigniew Suszyński nie odmawia gry w serialach

  Zbigniew Suszyński chętnie wspomina "dawne dzieje" - ot, choćby pracę na planie telenoweli "Adam i Ewa". My znamy go także z roli Rajmunda w "Pierwszej miłości" i Krzyśka Buka w "Ostatnim dzwonku". Po przerwie wakacyjnej wróci jako kobieciarz Rutka w "Klanie".

 • "Klan": Zbigniew Suszyński nie odmawia serialom

  Należysz do grona aktorów, którzy raczej nie odmawiają serialowym producentom... Dlaczego? - Ponieważ taka jest specyfika zawodu, który uprawiam. Najbardziej lubię przyjeżdżać do Wrocławia - na(...) i śp. Waldek Goszcz byli ludźmi bezkonfliktowymi, z którymi świetnie się pracowało. Z wieloma aktorami nadal mam dobry kontakt. Często np. dzwonię do Kasi Chrzanowskiej. To było ciekawe doświadczenie...

 • Romans i intryga

  Jej pojawienie się w "Barwach szczęścia" odmieni oblicze tego serialu. Jako Paulina uwiedzie Roberta (Marcin Czarnik)! Czy Marta (Katarzyna Zielińska) wybaczy zdradę? - Ten wątek jest bardzo ciekawy - uśmiecha się Milena Suszyńska.

 • Milena Suszyńska już po ślubie!

  Córka znanego aktora Zbigniewa Suszyńskiego kilka dni temu powiedziała sakramentalne "tak"!

 • Jarosław Jakimowicz zapowiada powrót "Młodych wilków"

  Jarosław Jakimowicz wraca na polskie ekrany. Można go obecnie oglądać w nowym sezonie serialu "Komisarz Alex" w TVP1. Aktor zdradza także, że trwają prace nad szczegółami scenariusza trzeciej części kultowego filmu "Młode wilki".

 • Zbigniew Suszyński pogodził się z córką przed jej ślubem!

  Zbigniew Suszyński w ostatnich latach nie miał najlepszego kontaktu ze swoją latoroślą. Na szczęście teraz wszystko ma szansę się zmienić!

 • Na ekrany polskich kin wchodzi kolejny przebojowy film animowany - "Skok przez płot" . To historia grupy zwierzaków, które po przebudzeniu z zimowego snu ze zdziwieniem stwierdziły, że dziewicze środowisko, w którym do tej pory same żyły, opanowane zostały przez dziwne istoty, zwane... ludźmi. Polska wersję filmu przygotowały największe gwiazdy polskiego dubbingu: tłumacz Bartosz Wierzbięta i "odtwórczyni" roli Stelli - Joanna Wizmur.

 • "Adam i Ewa": Zbigniew Suszyński nie był lubiany przez rolę!

  Aktor Zbigniew Suszyński ma ogromny sentyment do "Adama i Ewy" i osób, z którymi pracował na planie. Liczył, że córka nie pójdzie w jego ślady, ale tak stało się inaczej. Teraz trzyma więc kciuki za Milenę, która jest dopiero na początku zawodowej kariery.

 • Ostatnia rola detektywa Rutkowskiego

  Już w piątek, 25 sierpnia, na ekranach naszych kin pojawi się film "7 krasnoludków - historia prawdziwa" . Polski dystrybutor zdecydował się na dubbing tej niemieckiej produkcji. Do współpracy zaproszono wiele znanych osób, nie tylko aktorów. W filmie usłyszymy więc np. głosy Kuby Wojewódzkiego, Roberta Makłowicza, Bohdana Smolenia oraz znanego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, który niedługo

Wideo na temat: aktor zbigniew suszynski
 • Jack Strong

  "Jack Strong" to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.

 • Papusza

  "Papusza" to oparta na faktach dramatyczna historia Bronisławy Wajs, pierwszej romskiej poetki, która spisała swoje wiersze. To też historia spotkania poetów: Jerzy Ficowski dostrzegł jej wielki talent, zachęcił, aby zapisywała swoje utwory, i przetłumaczył je na język polski. W 1956 roku ukazał się pierwszy tomik poezji Bronisławy Wajs zatytułowany "Pieśni Papuszy". Nie byłoby to możliwe bez wstawiennictwa i pomocy trzeciego poety - Juliana Tuwima. "Gila" Papuszy (tak poetka nazywała swoje...

 • Zero

  W wielkiej, bliżej nieokreślonej metropolii wstaje dzień. Na wysokim piętrze biurowca, w dużym gabinecie szefa międzynarodowej korporacji dzwoni telefon. Biznesman chwilę wpatruje się w ekran komórki, aż w końcu odbiera. Dzwoni niechlujny tłuścioch jadący rozklekotanym vanem z dziwacznym towarzyszem. Pyta o decyzję. Chodzi o śledzenie pewnej osoby. Po chwili wahania biznesman potwierdza zlecenie. Nie przeczuwa, że jednym "tak" uruchamia lawinę wydarzeń, która wpłynie na losy części...