• Informacje na temat:

  aktor znany blond

Artykuły na temat: aktor znany blond
 • Ben Affleck w kolorze blond

  Ben Affleck ( "Uwikłany" , "Ryzyko" , "Gra o miłość" , "Pearl Harbor" ) dla potrzeb jednego ze swoich najbliższych projektów filmowych musiał przefarbować włosy na blond.

 • Marian Dziędziel: Na granicy absurdu

  To postać na granicy absurdu - tak o swym nowym filmowym wcieleniu, ministrze spraw wewnętrznych w komedii "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości" - mówi aktor Marian Dziędziel. Film, w reżyserii Pawła Czarzastego, można oglądać w kinach od piątku.

 • Gwiazdor "Kac Vegas" wziął ślub

  Aktor Zach Galifianakis, znany z "Kac Vegas w Bangkoku", wziął ślub. Ceremonia miała miejsce w Vancouver, a żoną aktora została jego wieloletnia partnerka Quinn Lundberg.

 • Olbrychski zagrał Kmicicia, Linda nie został Bohunem

  Jerzy Hoffman w Kętrzynie podczas festiwalu Walkiria opowiadał o kulisach kręcenia swoich największych dzieł. Przyznał, że Bohuna w "Ogniem i mieczem" miał zagrać znany polski aktor, ale ze względu na zdjęcia do innego filmu niestety nie mógł wystąpić.

 • Nie pokazujcie tego moim dzieciom, czyli Charlize Theron o byciu mamą

  Znamy ją z ról silnych, zdeterminowanych kobiet. Popis sprawności fizycznej dała w "Mad Maxie", "Szybkich i wściekłych" oraz "Atomic Blond". W "Tully" Charlize Theron ukazuje zupełnie nowe oblicze: matki trójki maluchów, w życie której zastrzyk świeżej energii wnosi młoda opiekunka. To pozycja obowiązkowa nie tylko dla mam, ale dla wszystkich kobiet!

 • Kenneth Branagh w "Harrym Potterze 2"

  Nareszcie wiadomo, kto w drugiej części filmowej opowieści o Harrym Potterze zagra profesora Gilderoy'a Lockharta. W roli tej wystąpi znany angielski aktor i reżyser Kenneth Branagh ( "Stracone zachody miłości" , "Celebrity", "Henryk V"). Poprzednio kandydatami do roli Lockharta byli Hugh Grant i Alan Cumming.

 • Dereszowska: Zmierzyć się z Polańskim

  Anna Dereszowska zagrała jedną z głównych ról w komedii szpiegowskiej "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości". Aktorka, znana z takich filmów, jak "Lejdis" czy "Randka w ciemno" oraz seriali "Na dobre i na złe" i "M jak miłość", opowiada o pracy na planie.

 • Javier Bardem: Czarny charakter blondynem

  To człowiek wewnętrznie złamany, skrywający tajemnicę, o nieprzyjemnym, specyficznym wyglądzie - tak o Silvie, złoczyńcy ze "Skyfall", w którego się wcielił, powiedział hiszpański aktor Javier Bardem. - Mam nadzieję, że ta postać zaskoczy widzów - dodał.

 • Małaszyński po liftingu

  Paweł Małaszyński zmienia twarz. Aktor nie chce już być amantem, znanym z serial u "Magda M.". Jesienią poznamy jego trzy nowe twarze.

 • Karolak zaprasza na galę Węży

  Tomasz Karolak poprowadzi galę rozdania Węży 2013 - anty-nagród wręczanych m.in. najgorszym aktorom minionego roku. Uroczystość odbędzie się w kierowanym przez Karolaka Teatrze Imka. "Nasze środowisko lubi z siebie pożartować" - przekonuje artysta, który... sam był do Węża nominowany.

Dyskusje na temat: aktor znany blond
 • Re: ​"Na dobre i na złe": Michał Żebrowski długo czekał na miłość swego życia

  Sorry, ale ta twarz no cóż przeraża, gigantyczny przerost brody , straszna wada zgryzu, chorobliwa progenia, ja rozumiem, że mąż znany aktor, i tez by chciało przy nim zarabiać łatwo i przyjemnie, ma plecy, dojścia do show biznesu, ale trzeba mieć świadomość własnych braków, wad, ułomności, trochę skromności, pokory by sie tej pani przydało, bo te długie farbowane na blond włosy nie