• Informacje na temat:

  aktorka 13 letnia

Artykuły na temat: aktorka 13 letnia
 • Magda Stużyńska i Nicole Bogdanowicz: Dramat młodej aktorki trwa

  Połączył je serial "Przyjaciółki", gdzie Magda Stużyńska (45 l.) gra mamę Nicole Bogdanowicz (22 l.). I choć dzieli je ponad 20-letnia różnica wieku, zaprzyjaźniły się. Magda wspiera młodszą(...). - Nicole gra od pierwszego sezonu, czyli już ponad dziewięć lat. Zaczynała swoją pracę na planie, mając 13 lat. Przez większość czasu miała dziecięcą gażę, a te nie są u nas wysokie - zdradza...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bolesne przeżycia Dakoty Johnson

  Dakota Johnson w filmowej ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" zagrała niewinną studentkę, Anastasię Steele, która wikła się w nietypowy romans. 25-letnia amerykańska aktorka przyznała, że oglądanie siebie na ekranie w takiej roli było dla niej czymś... "dziwnym i bolesnym".

 • "13 posterunek": Aleksandra Woźniak zaprasza na... terapię za stówkę!

  Aleksandra Woźniak, czyli niezapomniana Kasia z kultowego "13 posterunku", jest z wykształcenia germanistką i - od niedawna - psycholożką. Aktorka, którą obecnie oglądać możemy jako Zytę w "Klanie", kilka tygodni temu otworzyła w Gdańsku własny gabinet terapii indywidualnej i grupowej. Za 50-minutową sesję kasuje zaledwie... 100 złotych!

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  Dopiero w trzecich małżeństwach znaleźli szczęście.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko: Ich związek nigdy nie stał się letni

  ...różnic, jak mówiła aktorka, "stopili się w jedną całość". Czytaj dalej na następnej stronie... Marek Perepeczko miał wielki talent aktorski, zdolności wokalne, dużą wiedzę z zakresu dramatu i teatru, ale w pewnym momencie zaczął dostawać mniej ról. Był jednak zbyt dumny, by się o nie upominać. Niespełnione ambicje i problemy dnia codziennego zaczęły wprowadzać w ich życie zamęt. Aktorka...

 • Agata Nizińska czyta "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

  Piosenkarka i aktorka Agata Nizińska, wnuczka wybitnego artysty Wojciecha Pokory, zagłębi się w intymny świat kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Aktorka złożyła pozew o rozwód!

  Aktorka Angelina Jolie (41 l.) w poniedziałek 19 września złożyła w sądzie papiery rozwodowe, powołując się na "różnice nie do pogodzenia" - podaje amerykański serwis TMZ.com.

 • Roseanne Barr: Bijatyka z Billem Cosbym?

  Komediowa aktorka Roseanne Barr (znana w Polsce dzięki popularnemu serialowi "Roseanne") wywołała poruszenie na Twitterze umieszczając zdjęcie swojej pokiereszowanej twarzy oraz sugerując, że to efekt "bijatyki z Billem Cosbym".

 • "Plotkara": Taylor Momsen - aktorka dla pieniędzy, wokalistka z powołania

  Amerykańska aktorka, znana m.in. z serialu "Plotkara" i liderka zespołu The Pretty Reckless, Taylor Momsen, nie ukrywa, że przed kamerą staje wyłącznie dla pieniędzy. Swoje prawdziwe powołanie odnajduje w muzyce.

 • Emilia Krakowska wspomina "Chłopów"

  Traktowałam tę powieść jako biblię naszych tradycji, obyczajów i kultury - mówi Emilia Krakowska, która w filmie "Chłopi", adaptacji prozy Władysława Reymonta, zagrała rolę Jagny. 13 listopada przypada 90. rocznica przyznania pisarzowi literackiej Nagrody Nobla.

Zdjęcia na temat: aktorka 13 letnia
Dyskusje na temat: aktorka 13 letnia
 • Re: Najbardziej absurdalne wątki w polskich serialach cz.5

  Prawda jest taka że np rolę 13 latki, lepiej zagra doświadczona 70 letnia aktorka, niż niedoświadczona 13 letnia aktoreczka!

 • Re: "Blondynka": Powrót Natalii Rybickiej

  Natalia Rybicka 28-letnia aktorka ponownie w majakach jako sylwia kubus 4 lipca 2017 roku godz 9 rano ruszyły zdjęcia do 6 sezonu i nowych 13 odcinków oby było jak najwięcej sezonów z Natalią Rybicką

 • Re: "Blondynka" z Natalią Rybicką w roli głównej

  Natalia Rybicka 28 - letnia aktorka wcieli się w Sylwie Kubus 27-letnią Dr.Kubus z majaków na Podlasiu w końcu Natalia Rybicka to jej serial Blondynka gdzie gra główną rolę w 13 odcinkach po 45 minut w TVP 1 HD w niedzielne wieczory 20:25 w TVP

 • Re: "Blondynka": Premiera sezonu z Natalią Rybicką w roli głównej

  W końcu TVP odmłodziło 27 letnią Sylwie Kubus (Natalia Rybicka 28L.) bo do tej roli musi być aktorka młoda a 28 letnia natalia rybicka pasuje idelanie do roli weterynarz 27 latki z majaków na podlasiu ...poprzednia tylko zgrywała młodą a raczej udawała być 27 letnią sylwią kubus nowa blondynka serial obyczajowy 13 odcinków natali rybickiej blondynki jej serialu bo to właśnie Natalia rybicka gra