• Informacje na temat:

  aktorka 33 lata

Artykuły na temat: aktorka 33 lata
 • Naya Rivera nie żyje. Znaleziono ciało aktorki

  Po trwającej sześć dniach akcji poszukiwawczej na terenie jeziora Piru, gdzie w ubiegłym tygodniu zaginęła aktorka Naya Rivera, odnaleziono ciało gwiazdy serialu "Glee". Miała 33 lata.

 • Mick Jagger uwiódł 15-latkę. Aktorka Rae Dawn ujawnia

  Rae Dawn wyznała, że w 1977 roku została uwiedziona przez wokalistę The Rolling Stones, Micka Jaggera. Aktorka w tamtym czasie miała 15 lat.

 • Najlepiej zarabiające aktorki!

  Angelina Jolie zajęła pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających aktorek na świecie, którą 29 lipca opublikował magazyn "Forbes". Jest to o tyle zaskakująca informacja, że hollywoodzka gwiazda na dużym ekranie pojawiła się ostatnio w 2010 roku, czyli trzy lata temu.

 • Nipsey Hussle nie żyje. 33-letni raper został zastrzelony

  Amerykański raper Nipsey Hussle został zastrzelony przed własnym sklepem w Los Angeles. Raper zdobywający coraz większą popularność w Stanach Zjednoczonych miał 33 lata.

 • "33": Film o dramacie chilijskich górników

  ...5 sierpnia 2010 w chilijskiej kopalni złota San Jose doszło do tąpnięcia, w wyniku którego 33 górników zostało uwięzionych 700 metrów pod ziemią, gdzie spędzili 69 dni. Ich historia zainspirowała twórców filmu "33" w reżyserii Patricii Riggen. Obraz, w którym główne role zagrali Antonio Banderas, Rodrigo Santoro i Juliette Binoche, jest już dostępny na płytach Blu-ray i DVD.

 • Córki Davida Fostera o jego piątej żonie. "Mam z nią tylko jeden problem"

  Katherine McPhee i David Foster niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu. O małżeństwo słynnego kompozytora i producenta z 34 lata młodszą wokalistką i aktorką, zapytano jego dzieci. Oto, co powiedziały.

 • Magdalena Różczka świętuje

  Magdalena Różczka skończyła 27 lipca 33 lata. Młoda polska gwiazda bez problemu godzi bycie mamą, żoną i rozchwytywaną aktorką.

 • Bohosiewicz serialowo

  Krakowska aktorka Sonia Bohosiewicz (33 lata), o której ostatnio zrobiło się głośno dzięki głównej żeńskiej roli w filmie "Rezerwat" ma szansę ugruntować swoją ekranową popularność i wejść do pierwszej ligi telewizyjnych gwiazd.

 • 80. urodziny Emilii Krakowskiej

  Emilia Krakowska, aktorka filmowa, teatralna i estradowa, znana przede wszystkim z roli Jagny w ekranizacji powieści "Chłopi" Władysława Reymonta, 20 lutego obchodzi 80. urodziny.

 • Grażyna Staniszewska: Kilogram kawioru za Danusię z "Krzyżaków"

  Miała zaledwie 24 lata, kiedy przydarzyło jej się to, o czym wiele aktorek na próżno marzy całe życie. Grażyna Staniszewska dostała główną rolę kobiecą w polskiej superprodukcji, której rekordu oglądalności, sięgającego imponującej liczby 33 mln widzów, nie udało się pobić do dziś.

Zdjęcia na temat: aktorka 33 lata
Dyskusje na temat: aktorka 33 lata