• Informacje na temat:

  aktorka agata kulesza

Artykuły na temat: aktorka agata kulesza
 • ​Agata Kulesza wróży mu wielką karierę

  Nadchodzi czas Macieja Musiałowskiego. Utalentowany aktor zagrał główną rolę w filmie Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter", można go też oglądać w serialu TVN "Kod genetyczny", a na premierę czeka już kolejny film z jego udziałem: "Polot". Partnerująca Musiałowskiemu w filmie Komasy Agata Kulesza jest przekonana, że młodego aktora czeka świetlana przyszłość.

 • Roksana Węgiel, Agata Kulesza i Kuba Wojewódzki: Oscar spotyka Eurowizję Junior

  We wtorek (10 września) na kanapie u Kuby Wojewódzkiego pojawią się 14-letnia wokalistka Roksana Węgiel i aktorka Agata Kulesza. "Liga mistrzyń" - tak dziennikarz podpisał selfie ze swoimi gośćmi.

 • Agata Kulesza w programie "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza

  Gościem najbliższego odcinka programu "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza będzie Agata Kulesza - wybitna aktorka, znana m.in. z filmów "Róża", "Zimna wojna", "Moje córki krowy" czy z nagrodzonej Oscarem "Idy".

 • Agata Kulesza: Wiem, jak wyglądam

  Jej serialowa Maria z "rodzinki.pl" czeka na narodziny swojego pierwszego dziecka. - Nie wiem, co będzie dalej z moją bohaterką - przyznaje Agata Kulesza. W rozmowie z "Tele Tygodniem" aktorka opowiada o roli w filmie "Niewinne" i kolejnych zawodowych planach.

 • Agata Kulesza: Miałam szczęście

  Agata Kulesza odebrała w poniedziałek, 10 marca, Orła za najlepszą główną rolę kobiecą w filmie "Ida" Pawła Pawlikowskiego. To już druga nagroda Polskiej Akademii Filmowej w karierze aktorki. Poprzedniego Orła odebrała w 2012 roku za rolę w filmie Wojciecha Smarzowskiego "Róża".

 • Agata Kulesza wybiera dobrze

  ...- powiedziała Agata Kulesza w jednym z wywiadów. - Na planie trzeba się nauczyć szybkiej koncentracji, być obytym z kamerą, umieć trzymać pozycję, łapać światło - wyjaśniła. Gwiazda przyznaje, że od(...) się rozczulać, a jednocześnie jest dobry - mówi. Agata Kulesza przyznaje też, że kiedyś była bardzo zazdrosna. - Wyrosłam z tego, mam do męża zaufanie. Poza tym uważam, że gdyby się coś stało, on też...

 • Agata Kulesza: Kamera ma nieżyczliwe oko

  W serialu "Ultraviolet" gra pani Annę. Podoba się pani ta rola? Agata Kulesza : - Gram matkę głównej bohaterki - Oli. Sporo między nami nieporozumień, inaczej patrzymy na świat, ludzi, wydarzenia(...) dlatego, że mam odwagę się w nich odsłonić. Oczywiście są filmowe baśnie, w których aktorka musi wyglądać olśniewająco. Ja się jednak poruszam w innych rejonach, traktuję swoje ciało jako formę...

 • Agata Kulesza ze Złotym Aniołem

  Agata Kulesza otrzyma specjalnego Złotego Anioła dla wybitnej aktorki europejskiej podczas 12. edycji MFF Tofifest w Toruniu. Nagrodę odbierze 18 października podczas gali otwarcia festiwalu.

 • Agata Kulesza i Joanna Kulig w projekcie "Fogg – Pieśniarz Warszawy"

  W piątek, 27 lipca, premierę będzie miała płyta "Fogg – pieśniarz Warszawy", na której znajdzie się 14 piosenek Mieczysława Fogga w wykonaniu zespołu Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis. Gościnnie na płycie pojawią się m.in. Joanna Kulig i Agata Kulesza.

 • Agata Kulesza muzą włoskiego reżysera

  .... W polskiej wersji językowej - przygotowanej przez twórców kinowego przeboju "Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości" - powracają, jako rodzice Mikołajka, wspomniana Agata Kulesza i Tomasz Kot(...)Odpowiedź na to pytanie poznali już widzowie, którzy w premierowy weekend udali się do kin, obejrzeć "Wakacje Mikołajka", gdzie aktorka użyczyła głosu mamie głównego bohatera. Pozostałym widzom...

Wideo na temat: aktorka agata kulesza
 • Iwona Pavlović zachwycona Agatą Kuleszą

  Iwona Pavlović twierdzi, że dotychczas największe wrażenie wywarła na niej Agata Kulesza. Aktorka brała udział w 8. edycji programu, emitowanej na antenie TVN jesienią 2008 roku. Razem ze Stefano(...) postacią, ale to wszystko przekładało się też na jej taniec. Agata do dzisiaj jest w moim sercu bardzo mocno. Zresztą cieszę się bardzo, że dokładnie po programie „Taniec z Gwiazdami” jej kariera aktorska

 • "Demakijaż": Agata Kulesza

  Jedna z najlepszych polskich aktorek - Agata Kulesza jest gościem Krzysztofa Ibisza! Jaka jest, gdy schodzi z czerwonych dywanów?

 • Karolina Gruszka wraca na duży ekran. Będzie romansować z Agatą Kuleszą!

  wywraca życie znudzonego małżeństwa do góry nogami, nawiązując romans z mamą jednego z uczniów. W tę rolę wciela się Agata Kulesza. Akcja „Pani z przedszkola” jest osadzona w latach 70. i koncentruje się wokół losów małżeństwa (Agata Kulesza i Adam Woronowicz), którego związek przechodzi kryzys. Spotkanie z przedszkolanką (Karolina Gruszka) ich syna znacząco wpłynie na relacje między małżonkami

Dyskusje na temat: aktorka agata kulesza