• Informacje na temat:

  aktorka aishwarya rai

Artykuły na temat: aktorka aishwarya rai
 • Aishwarya Rai Bachchan trafiła do szpitala

  Bollywoodzka gwiazda Aishwarya Rai Bachchan trafiła do szpitala w Indiach po tym, przeprowadzone testy wykazały u niej zakażenie koronawirusem COVID-19.

 • Aishwarya Rai w canneńskim jury

  Piękna aktorka Aishwarya Rai została zaproszona do udziału w pracach jury tegorocznego festiwalu w Cannes. Będzie to pierwsze takie wyróżnienie dla kobiety pochodzącej z Indii. Powołanie to może dowodzić, że Europejczycy zaczęli doceniać wpływ hinduskiej kultury na światowe kino.

 • Aishwarya Rai nadal chce Bonda

  Hinduska supergwiazda Aishwarya Rai nie porzuciła myśli o występie w dwudziestym pierwszym filmie o przygodach agenta 007. Choć pogłoski o jej zaangażowaniu w projekt zdementował zarówno jej agent jak i producenci widowiska, piękna aktorka twierdzi, że jest poważną kandydatką do głównej roli żeńskiej.

 • Gwiazda Bollywood w Londynie

  Bollywoodzka aktorka Aishwarya Rai ( "Duma i uprzedzenie" ) wzięła udział w londyńskiej premierze swojego najnowszego filmu "Provoked", opowiadającego o problemie przemocy domowej.

 • Indyjska piękność w "Herosach"

  Niezwykle urodziwa może być obsada drugiej serii "Heroes" ("Herosi"). O nadziejach tegorocznej Miss Universe na udział w serial u pisaliśmy już wcześniej. Występu w "Herosach" może być już za to pewna Aishwarya Rai.

 • Hinduska dziewczyną Bonda?

  Jedna z hinduskich gazet poinformowała, że twórcy filmowych przygód agenta 007 rozważają obsadzenie aktorki z tego kraju w nowym obrazie o Jamesie Bondzie. Miejscowa gwiazda Aishwarya Rai znalazła się podobno w kręgu zainteresowań producentów 21 fabuły o przygodach najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Na razie przedstawiciel aktorki nie zdradził jednak wielu szczegółów.

 • Hinduska gwiazda zagra z Meryl Streep

  Aishwarya Rai, jedna z największych sław hinduskiej kinematografii, przygotowuje się do hollywoodzkiego debiutu. Pierwszym amerykańskim filmem egzotycznej piękności nie będzie jednak, jak oczekiwano, kolejna odsłona przygód Jamesa Bonda, lecz dramat "Chaos in the Streets", w którym zagra ona u boku Meryl Streep ( "Godziny" , "Adaptacja" ), dwukrotnej zdobywczyni Oscara.

 • Bogini Bollywood

  ...- Od dzieciństwa wiedziałam, że odniosę sukces. Nie jestem nim zaskoczona - mówi Aishwarya Rai Bachchan, której imię znaczy "dobrobyt". Co miesiąc kilkanaście tysięcy internautów szuka w Google'u... zdjęć jej zielonych oczu. Aktorka postanowiła więc... oddać je do przeszczepu po swojej śmierci. - Chcę pomagać i dzięki rozgłosowi promować nowoczesną medycynę - tłumaczy. Także indyjskie kino stało...

 • Cannes: Skład jury

  ...z Bośni Danis Tanovic ( "Ziemia niczyja" ) i włoski pisarz Erri De Luca. Azję reprezentować będą: hinduska aktorka Aishwarya Rai oraz chiński reżyser Jiang Wen, którego film "Devils in the Doorstep" zdobył w Cannes w 2000 roku Wielką Nagrodę Jury. Przedstawicielami Ameryki zostali: aktorka Meg Ryan ( "Kate & Leopold" ) i reżyser Steven Soderbergh ( "Solaris" ), zdobywca canneńskiej Złotej Palmy za...

 • Gwiazdor Bollywood skazany na 5 lat więzienia

  ...uśmiechu" i "złotym sercu". Jedną z byłych dziewczyn Salmana Khana jest słynna indyjska piękność aktorka Aishwarya Rai. W 2014 roku aktor przebywał w Warszawie, gdzie realizował sceny do filmu "Kick(...) romantycznych historiach "Prosto z serca" (gdzie wystąpił razem z Aishwaryą Rai; 1999, reż. Sanjay Leela Bhansali) i "Hello Brother" (1999, reż. Sohail Khan) oraz w filmach akcji "Dabangg" (opowieść...