• Informacje na temat:

  aktorka aleksandra szweda obecnie

Artykuły na temat: aktorka aleksandra szweda obecnie
 • Aleksandra Szwed pozuje w bikini!

  Aleksandra Szwed (29 l.) zrobiła niespodziankę fanom i podzieliła się fotką w bikini. Zdjęcie rozgrzało internautów do czerwoności!

 • Aleksandra Szwed: Dobrze mi ze sobą

  Aleksandra Szwed - aktorka, prezenterka telewizyjna i piosenkarka, znana przede wszystkim z serialu "Rodzina zastępcza" - twierdzi, że pewność siebie i przekonanie o swojej urodzie pomagają w akceptacji własnego wyglądu. Kobiety, które wierzą w siebie, są postrzegane jako bardziej atrakcyjne, niż te, które cierpią z powodu kompleksów.

 • Aleksandra Szwed wygryzła znaną dziennikarkę!

  Aleksandra Szwed (28 l.) wraca do show-biznesu! Obecnie aktorkę możemy podziwiać w filmie "Fighter”, gdzie gra jedną z dwóch głównych ról kobiecych. Już niedługo poprowadzi w Polsacie nowy program, którego gospodynią miała być znana dziennikarka! Ostatecznie władze stacji postawiły na aktorkę!

 • "Ach Ten Pan!" Aleksandry Szwed

  "Ach Ten Pan!" - to tytuł debiutanckiego singla aktorki, piosenkarki i prezenterki Aleksandry Szwed. Piosenka jest efektem jej współpracy z producentem, kompozytorem i basistą Marcinem Przytulskim, który jest autorem tekstu i muzyki.

 • Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsajkhan bardzo się zmieniły! Tak wyglądają obecnie

  ...z domu dziecka.  Oprócz niego pod dach przyjęli także dwie dziewczynki: Zosię i Elizę.  W role Zosi i Elizy wcieliły się Misheel Jargalsajkhan (27 l.) oraz Aleksandra Szwed (25 l.). Pochodząca z Ułan Bator aktorka w chwili rozpoczęcia kariery aktorskiej miała 11 lat.  Ola jest od niej o dwa lata młodsza.  Role w "Rodzinie zastępczej" przyniosły aktorkom ogólnopolską popularność.  Serial...

 • Seigner w "Tańcu z gwiazdami"

  Emmanuelle Seigner wystąpi w drugim odcinku "Tańca z gwiazdami". Żona Romana Polańskiego zaśpiewa utwór ze swojej najnowszej płyty "Dingue".

 • Aleksandra Szwed wkrótce wyjdzie za mąż?

  Aleksandra Szwed (25 l.) być może już niebawem stanie na ślubnym kobiercu!

 • Wybitny gość festiwalu Era Nowe Horyzonty

  O swojej współpracy z Ingmarem Bergmanem opowiadała gwiazda filmów szwedzkiego reżysera Bibi Andersson, która jest gościem wrocławskiego festiwalu filmowego Era Nowe Horyzonty.

 • "Barwy szczęścia": Aleksandra Szwed zabiera malutkiego synka do pracy!

  ...- Świetnie się czuję w roli mamy - mówi Aleksandra Szwed, czyli Liliana z "Barw szczęścia", która w styczniu urodziła synka Borysa. 25-letnia aktorka nawet na moment nie rozstaje się ze swym ukochanym maleństwem, choć jest bardzo zajęta...

 • Ola Szwed znowu się rozebrała

  ...aktorka epatuje nagością również w słusznej sprawie, wspierając antyrasistowską akcję Fundacji Nigdy więcej!" - czytamy w "Twoim Imperium".

Wideo na temat: aktorka aleksandra szweda obecnie
 • Nieobecny

  16-letni Martin (Javier de Pietro) uczęszcza na zajęcia z pływania, które prowadzi młody nauczyciel Sebastian (Carlos Echevarria). Chłopak zaczyna obsesyjnie pożądać instruktora. Podczas jednego z treningów Martin narzeka na ból w oku, więc nauczyciel postanawia zabrać go do szpitala. Na miejscu okazuje się, że sprawa nie jest poważna i chłopak może wrócić do domu. Nie chcąc wysyłać swojego ucznia w drogę powrotną samego, Sebastian odwozi go do domu. Zastają zamknięte drzwi, więc nauczyciel...

 • Marina Abramović: Artystka obecna

  Marina Abramović - ikona body artu i performance'u - jest supergwiazdą świata sztuki. Córka jugosłowiańskich partyzantów, od 20 lat mieszka w Nowym Jorku, od 40 lat poddaje swoje ciało ekstremalnym doświadczeniom, a widzów/uczestników swoich dzieł wprowadza w różne stany emocjonalne. O Abramović pisze się: "nieustraszona, radykalna, nonkonformistyczna" i nie są to puste słowa. Artystka konsekwentnie redefiniuje to, czym jest i czym może być sztuka współczesna, a jej narzędziem jest własne...

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.