• Informacje na temat:

  aktorka alzbeta lenska

Artykuły na temat: aktorka alzbeta lenska
 • Alżbeta Lenska pogrążona w żałobie! Bolesna strata!

  Alżbeta Lenska (38 l.) zamieściła w sieci poruszający wpis. Takiego ciosu od losu się nie spodziewała...

 • Alżbeta Lenska: Mam słowackie imię

  Poznaliśmy tajemnice nietypowego imienia Alżbety Lenskiej. Jak przyznała aktorka, jest to słowacka wersja.. Elżbiety.

 • Alżbeta Lenska cudem uniknęła śmierci! Tak teraz wygląda jej życie

  Dwa lata temu Alżbeta Lenska (38 l.) i jej mąż Rafał Cieszyński (44 l.) przeżyli chwile grozy. Po tym, jak aktorce pękł tętniak w głowie, pojawiło się ryzyko, że może nie wrócić już do pełni zdrowia. Na szczęście w ich życiu zdarzył się cud i dziś na nowo cieszą się sobą i życiem. Okazuje się, że trudne doświadczenie wzmocniło ich związek.

 • Seksowna agentka w "Kryminalnych"

  Z urodzenia - lwica zodiakalna. Z powołania - lwica show-biznesu! Z łatwością przykuwa spojrzenia kamer... i mężczyzn. Już wkrótce do obsady "Kryminalnych" dołączy Alżbeta Lenska. Seksowna aktorka (i modelka) zagra agentkę CBŚ - Julię Wierzbicką.

 • Alżbeta Lenska trafiła do szpitala! Wiadomo, jaki jest jej stan!

  O tym, jak bardzo cenne jest zdrowie, przekonała się Alżbeta Lenska (38 l.), która w 2018 roku przeszła skomplikowaną operację po tym, jak w jej głowie pękł tętniak. Początkiem tego roku aktorka ponownie trafiła do szpitala. Wiadomo, co się stało!

 • Wiemy kto zaśpiewa!

  Znana jest już pełna wokalna obsada czwartej edycji programu "jak Oni śpiewają". Będą to prawie wyłącznie aktorki i aktorzy serialowi.

 • "Ojciec Mateusz": Alżbeta Lenska została blondynką z tęsknoty za... kobiecością

  Wkrótce minie rok od dnia, kiedy Alżbeta Lenska, czyli Agata Gibalska z "Ojca Mateusza", przeszła bardzo poważną operację mózgu i - jak mówi - wygrała ze śmiercią. - Dziś jestem już w pełni zdrowa - twierdzi.

 • Amant... z kościoła?

  W 36. odcinku do obsady "Barw szczęścia" dołączy Rafał Cieszyński - widzom znany m.in. z seriali "Anioł stróż", "Fala zbrodni", "SEX FM" i "Oficer" oraz z show "Taniec z gwiazdami". Młody aktor zagra Sławka - rehabilitanta, który spróbuje wyleczyć Pawła i? ulegnie urokowi pewnej blondynki. Kto podbije serce nowego, serialowego przystojniaka? Odpowiedź poznamy już wkrótce?

 • Alżbeta Leńska pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem!

  Aktorka kilka miesięcy temu otarła się o śmierć - podczas pracy w teatrze nagle zasłabła. W szpitalu okazało się, że miała tętniaka. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i Alżbeta Leńska nie tylko wyzdrowiała, ale także dość szybko wróciła do pracy. Gwiazda prowadzi też regularnie swój profil na Instagramie. To właśnie tam zamieściła ostatnio zdjęcie, które przez wielu fanów zostało źle...

 • Alżbeta Lenska ma wspaniałe wieści. Wszystko się udało!

  Alżbeta Lenska (36 l.) powoli dochodzi do siebie po skomplikowanej operacji. Właśnie poinformowała fanów, że wychodzi do domu...

Wideo na temat: aktorka alzbeta lenska
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....