• Informacje na temat:

  aktorka anna wilk

Artykuły na temat: aktorka anna wilk
 • "Panny z Wilka": 40 lat od premiery

  W środę, 4 września, mija 40 lat od premiery "Panien z Wilka" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Ekranizacja refleksyjnego opowiadania Jarosława Iwaszkiewicza - o powrocie do czasów młodości, straconych nadziejach i przemijaniu - otrzymała w 1979 roku nominację do Oscara.

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  ...filmu "Interstellar" , która odbyła się 29 października 2014 w Londynie. Aktorka przyznała, że praca na planie była dla niej ekscytująca. "Słuchałam wskazówek Chrisa, rozmawiałam z naszym nadwornym(...) w ramiona, musiałam być sprawna i silna, żeby przetrwać dzień na planie". Zobaczcie, jak Anne Hathawy pokazuje realizację jednej ze scen w filmie "Interstellar": Aktorka opowiedziała również...

 • Cichopek nie będzie "aktorką"?

  .... W PRL amatorzy mieli nawet niższe stawki niż dyplomowani aktorzy" - śmieje się. Projekt krytykuje także Anna Mucha ("Lista Schindlera", "Młode wilki"), która ukończyła prestiżowy nowojorski Instytut...

 • Dodatkowo "I Still Love You" został nominowany w kategorii "najlepsza reżyseria". Autorem klipu jest Bo Martin (m.in. "Bohema" Wilków). "Uznałam, że ta piosenka jest całkiem fajna i że mogę(...), basista Filip Sojka (m.in. Kayah), perkusista Maciej Gołyźniak (Toronto) i klawiszowiec Tomek Lewandowski (m.in. Anna Maria Jopek). Piosenka "I Still Love You" pochodzi z przygotowywanej płyty "It Doesn't...

 • "Wróć do Sorento" w hołdzie Annie German

  ..."Anna. Pamięci Anny German" to tytuł płyty, na której piosenki wykonywane przez naszą gwiazdę eksportową śpiewają wokaliści operowi. Poniżej możecie sprawdzić promujący projekt teledysk "Torna a Surriento".

 • Anna Popek w teledysku Co-Opery ("Byłeś przejazdem")

  Na naszych stronach możecie zobaczyć nowy teledysk w wykonaniu projektu Co-Opera. W klipie "Byłeś przejazdem" w roli aktorki pojawiła się prezenterka telewizyjna TVP Anna Popek.

 • Dereszowska lepsza niż Włodarczyk

  Anna Dereszowska, dzięki głosom widzów TVP2, wygrała Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. O nagrodę walczyło kilkunastu znanych wykonawców. Aktorka pokonała m.in. Agnieszkę Włodarczyk.

 • Dereszowska lepsza niż Włodarczyk

  Anna Dereszowska, dzięki głosom widzów TVP2, wygrała Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. O nagrodę walczyło kilkunastu znanych wykonawców. Aktorka pokonała m.in. Agnieszkę Włodarczyk.

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wiemy, z kim zatańczy Wieniawa

  Przed Julią Wieniawą rok ogromnych emocji. W przeciągu najbliższych miesięcy do kin wyjdą aż trzy filmy z jej udziałem, a wiosną na antenie Polsatu widzowie przed telewizorami będą mogli oglądać jej taneczne umiejętności w "Tańcu z Gwiazdami". Młoda aktorka ostatnio oficjalnie ogłosiła swój udział w uwielbianym przez Polaków show, teraz wyjawiła, kto będzie jej tanecznym partnerem - "nie mogłam...