• Informacje na temat:

  aktorka blake lively

Artykuły na temat: aktorka blake lively
 • Blake Lively: Moja kolej

  Blake Lively udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym stoi nad nagim mężczyzną trzymającym w rękach kieliszek. To fotografia promująca film "Zwyczajna przysługa".

 • Czego nie wiemy o Blake Lively?

  Okrzyknięta ikoną stylu, najlepiej ubraną aktorką Hollywood, trendsetterką. Zjawiskowo piękna Blake Lively nie korzysta ze sztabu stylistów, swoje kreacje na wielkie wyjścia dobiera sama. Jesienią zobaczymy ją w roli eleganckiej kobiety z klasą o nienagannym stylu w filmie "Zwyczajna przysługa". Grana przez nią Emily będzie też niezwykle tajemnicza, a jej zaginięcie wzbudzi wiele kontrowersji.

 • Blake Lively i Ryan Reynolds po raz trzeci zostaną rodzicami!

  Blake Lively i Ryan Reynolds pojawili się wspólnie podczas nowojorskiej premiery filmu "Pokemon: Detektyw Pikachu". Już niedługo na świecie pojawi się ich trzecie dziecko.

 • Blake Lively: Wizualna metamorfoza i aktorskie wyzwanie

  Gwiazda bijącego niegdyś rekordy popularności serialu "Plotkara", po kilku mniej lub bardziej znaczących rolach wraca na duży ekran. Blake Lively zobaczymy u boku Juda Law w thrillerze o zemście, na potrzeby którego radykalnie zmieniła swój dotychczasowy wizerunek.

 • Wiecznie młoda Blake Lively

  Nie ma na świecie kobiety, której pragnienie wiecznej młodości nie spędza snu z powiek. Na tym pragnieniu zbudowany został gigantyczny przemysł i współczesny świat. To motyw, który dość często powraca w literaturze, muzyce i filmie. Zainspirował także twórców produkcji "Wiek Adaline". W rolę wiecznie młodej bohaterki wcieliła się Blake Lively.

 • Nazwał buty imieniem aktorki

  Po raz kolejny potwierdzono pozycję Blake Lively, gwiazdy serialu "Plotkara" , jako ikony stylu. Imieniem młodej amerykańskiej aktorki nazwał model swoich butów sam Christian Louboutin.

 • 10 najgorętszych aktorek 2016 roku

  Goła pupa Rumunki Madaliny Ghenea na plakacie "Młodości", nagie plecy Cate Blanchett w erotycznej scenie filmu "Carol" czy "roczny zapas seksu w jeden" w wykonaniu Moreny Baccarin w filmie "Deadpool". O tych aktorkach i ich ekranowych kreacjach mówiliśmy (albo będziemy mówić) w tym roku!

 • "Plotkara" w "Seksie...? To plotki!

  Gwiazda serialu "Plotkara" Blake Lively nie zastąpi słynnej Sarah Jessiki Parker w prequelu "Seksu w wielkim mieście". Krążące w mediach spekulacje na ten temat zdementowała ostatecznie rzeczniczka młodej aktorki.

 • Mulligan lepsza od Johansson

  Brytyjska aktorka Carey Mulligan, znana m.in. z filmu "Wall Street: Pieniądz nie śpi", w staraniach o rolę kochanki Leonardo DiCaprio w nowej adaptacji "Wielkiego Gatsbyego" w reżyserii Baza Luhrmanna, pokonała takie gwiazdy, jak: Scarlett Johansson i Blake Lively...

 • Otrzyma nagrodę za całokształt

  Zdobywczyni Oscara, Reese Witherspoon otrzyma w niedzielę, 5 czerwca, nagrodę Generation Award podczas tegorocznej gali MTV Movie Awards. Aktorka zostanie wyróżniona za całokształt twórczości.

Zdjęcia na temat: aktorka blake lively