• Informacje na temat:

  aktorka bożena dykiel.

Artykuły na temat: aktorka bożena dykiel.
 • Bożena Dykiel: Dom daje nam siłę

  ...– Od razu, gdy poznałam Rysia, poczułam, że mogłabym z nim stworzyć dom – mówi Bożena Dykiel. A ten, jej zdaniem, musi pachnieć ciastem, kwiatami i konfiturami.

 • Bożena Dykiel: Temperament i charakter

  Widzowie pokochali ją za rolę Halinki w serialu "Dom", dziś oklaskują ją jako Marię w "Na Wspólnej". Bożena Dykiel obchodzi w niedzielę, 26 sierpnia, 70. urodziny!

 • Bożena Dykiel: Najważniejszy jest spokój

  Świetna aktorka komediowa. Pogodne usposobienie i czarujący uśmiech zjednują jej sympatię widzów. Kłopoty z sercem sprawiły, że teraz chce nieco przystopować. Stawia na spokój, ale nie rezygnuje z grania w „Na Wspólnej”.

 • Prezydent złożył życzenia Bożenie Dykiel z okazji urodzin

  Prezydent Andrzej Duda złożył serdeczne gratulacje Bożenie Dykiel, a także najlepsze życzenia wszelkiej osobistej pomyślności z okazji jej urodzin. Aktorka znana m.in. z filmów "Ziemia obiecana", "Wesele" oraz z seriali "Dom", "Alternatywy 4" i "Na Wspólnej" skończyła w niedzielę, 26 sierpnia, 70 lat.

 • Bożena Dykiel: O nowotworach należy mówić

  Bożena Dykiel ma żal do przyjaciela, który zataił chorobę swojej żony - zdaniem aktorki, gdyby znajomi wiedzieli, mogli by doradzić alternatywny sposób leczenia. Gwiazda uważa też, że podstawą walki z rakiem jest profilaktyka. Dzięki samobadaniu piersi 15 lat temu jej koleżanka pokonała nowotwór.

 • Bożena Dykiel w kontynuacji "Znachora"

  Ruszyły zdjęcia do filmu "Wnyki", będącego kontynuacją słynnego "Znachora". Na planie pojawią się niemal wszyscy żyjący wciąż aktorzy znani z produkcji Jerzego Hoffmana sprzed ponad trzydziestu lat. Bożena Dykiel wcieli się w postać właścicielki pasmanterii, w której w "Znachorze" pracowała grana przez Annę Dymną córka tytułowego bohatera.

 • Bożena Dykiel: Zaleje nas inny naród

  Bożena Dykiel namawia Polki do regularnego wykonywania badań profilaktycznych w kierunku chorób nowotworowych. Przekonuje także o konieczności prowadzenia zdrowego stylu życia i nie poddawaniu się stresowi. Jej zdaniem najważniejsze jest, by młodzi ludzie mieli czas dla siebie i swoich bliskich, a kobiety chciały rodzić dzieci.

 • Bożena Dykiel: Szczęśliwa babcia

  Patrząc na nią można odnieść wrażenie, że czas stanął w miejscu. Wciąż jest piękna, pełna energii, zachwycająca. Przed kamerami czarująca. Zupełnie jak 30 lat temu, gdy debiutowała rolą Kasi w słynnej ekranizacji dramatu Stanisława Wyspiańskiego "Wesele " w reżyserii Andrzeja Wajdy. Trudno uwierzyć, że Bożena Dykiel w sierpniu skończy 62 lata!

 • Ostra Bożena Dykiel w "Hell's Kitchen"

  Bożena Dykiel zna się na gotowaniu jak mało kto. Aktorka udowodniła to w programie "Hell's Kitchen", gdzie krytykowała kulinarne wpadki uczestników niemal tak trafnie jak szef Amaro.

 • Bożena Dykiel: To ja ukształtowałam swoje ciało

  Bożena Dykiel systematycznie ćwiczy, aby długo cieszyć się szczupłą sylwetką i zdrowiem. Twierdzi, że o jej dobrej formie decyduje dbałość o ciało i szczęśliwe życie. Zapewnia, że rodzina, piękny dom i praca, którą lubi, to wszystko, czego potrzebuje, by czuć się kobietą spełnioną i zadowoloną z życia.

Zdjęcia na temat: aktorka bożena dykiel.
Wideo na temat: aktorka bożena dykiel.
 • Bożena Dykiel popiera Kukiza?

  Bożena Dykiel była gościem dnia w programie "Świat się kręci". Aktorka wypowiedziała się w kwestii objęcia urzędu premiera przez Pawła Kukiza. "W Polsce wszystko jest możliwe. Ludzie chcą dojść do głosu, a Paweł Kukiz rozmawiał z ludźmi" - oznajmiła. Aktorka poparła również program Ryszarda Petru. "PO zostawiła wiele długów. To jest chęć, żeby rozmawiać z ludźmi i małymi kroczkami wyjść z tego

 • Bożena Dykiel zachwycona Andrzejem Dudą! "Po wyborach będzie lepiej"

  Aktorzy niechętnie wypowiadają się na temat swoich politycznych poglądów. Wyjątkiem jest Bożena Dykiel, która zapytana o swój stosunek do nowo wybranego prezydenta, nie miała oporów przed udzieleniem(...). - Jeżeli coś uda mu się zmienić, chwała mu za to, jeśli nie, no Boże drogi, życie jest życiem. Nie zawsze wszystko się udaje. Aktorka pewna jest jednego: po wyborach parlamentarnych będzie

 • Sylwia Gliwa trenuje stretching

  Sylwia Gliwa jest miłośniczką stretchingu. Twierdzi, że do tej formy aktywności fizycznej nakłoniła ją Bożena Dykiel, koleżanka z planu serialu "Na Wspólnej". Aktorka trzyma się także zasad zdrowego odżywiania.

Dyskusje na temat: aktorka bożena dykiel.