• Informacje na temat:

  aktorka brittany murphy

Artykuły na temat: aktorka brittany murphy
 • Nie żyje mąż Brittany Murphy

  Pięć miesięcy po śmierci aktorki Brittany Murphy zmarł jej mąż, brytyjski scenarzysta Simon Monjack . Ciało Monjacka zostało znalezione w niedzielę wieczorem, 23 maja, w hollywoodzkiej posiadłości należącej do pary.

 • Brittany Murphy: Ostatnie chwile życia gwiazdy

  Amerykańska sieć telewizyjna Lifetime pracuje nad dwugodzinnym filmem, opowiadającym o życiu Brittany Murphy. Aktorka, znana z roli w filmie "8. Mila", zmarła w 2009 roku w wyniku zatrzymania akcji serca. Miała 32 lata.

 • Ujawniono wyniki sekcji zwłok Murphy

  Znane są już wyniki sekcji zwłok zmarłej 20 grudnia ubiegłego roku Brittany Murphy . Aktorka miała zapalenie płuc i anemię; była także uzależniona od leków.

 • Co zabiło Brittany Murphy?

  Brittany Murphy zmarła, ponieważ zażywała to samo lekarstwo, które zabiło Michaela Jacksona - uważają przyjaciele aktorki, cytowani przez brytyjski "The Sun".

 • Wciąż nieznana przyczyna śmierci Murphy

  Dziewięć dni po wstrząsającej śmierci Brittany Murphy lekarz medycyny sądowej z Los Angeles wydał akt zgonu aktorki. Dokument nie podaje jednak przyczyn niespodziewanej śmierci młodej gwiazdy.

 • Brittany Murphy nie żyje!

  Brittany Murphy, znana z roli w filmie "8. Mila", nie żyje. Jak donosi amerykański serwis TMZ.com, aktorka zmarła w niedzielę rano, 20 grudnia, w Los Angeles w wyniku zatrzymania akcji serca. Miała 32 lata.

 • Znana przyczyna śmierci męża Murphy

  Przyczyna śmierci Simona Monjacka , męża aktorki Brittany Murphy , była ta sama, co w przypadku jego żony. Doniesienia te potwierdził w środę, 21 lipca, koroner w Los Angeles.

 • Brittany Murphy o "Sin City 2"

  Brittany Murphy ( "8. Mila" , "Nowożeńcy" ), która zagrała kelnerkę Shellie w obrazie Roberta Rodrigueza "Sin City - Miasto Grzechu" , podpisała kontrakt na udział w drugiej części filmu. W jednym z wywiadów aktorka oświadczyła, że praca na planie oryginalnej produkcji była jedną z najbardziej niewiarygodnych i niesamowitych chwil w jej karierze.

 • Matka zmarłej aktorki wyjawi całą prawdę

  Matka aktorki Brittany Murphy ma zamiar złożyć hołd zmarłej córce w jej nowej autobiografii.

 • Mąż Brittany Murphy nie żyje

  Scenarzysta Simon Monjack ("Factory Girl"), mąż tragicznie zmarłej w grudniu 2009 roku aktorki Brittany Murphy, został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles.

Zdjęcia na temat: aktorka brittany murphy
Wideo na temat: aktorka brittany murphy
 • Szepty

  Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej...

 • Jedz, módl się, kochaj

  Po kilku latach rozczarowań i ze złamanym sercem, 35-letnia Elizabeth Gilbert (Julia Roberts) podejmuje ryzyko i wyrusza samotnie w roczną podróż, podczas której pragnie odkryć samą siebie. Elizabeth planuje odwiedzić trzy miejsca oraz skupić się na poszukiwaniu przyjemności, poświęcenia i równowagi. We Włoszech odkrywa sztukę przyjemności poprzez jedzenie i przyjaźń. W Indiach, udaje się do aszramu swojego guru, gdzie studiuje sztukę duchowego poświęcenia i dzięki nieoczekiwanej pomocy...

 • Do nieba

  Sławna artystka musi przewartościować swoje życie, kiedy - za sprawą młodej i dociekliwej dziennikarki - zostaje skonfrontowana z synem, którego porzuciła 20 lat wcześniej. Przez ten czas nie mieli ze sobą kontaktu. Niezwykłe spotkanie po latach zmieni wszystko. Sztuka, którą tworzy artystka i jej myślenie o życiu już nigdy nie będą takie same.