• Informacje na temat:

  aktorka całuje się z kobieta

Artykuły na temat: aktorka całuje się z kobieta
 • Kiedy kobieta całuje kobietę

  ..."Weronika Rosati całuje się z dziewczyną" - krzyczały nagłówki plotkarskich portali, odnosząc się do występu aktorki w teledysku do piosenki "Woman's work" Pati Sokół. Mimo że to najgłośniejszy lesbijski pocałunek sezonu, w najnowszej historii popkultury bez trudu znajdziemy "skandaliki" o większej sile rażenia.

 • Inne kino: Kiedy kobieta kocha kobietę

  Za role w dramacie Todda Haynesa "Carol" odtwórczynie głównych ról - Cate Blanchett i Rooney Mara - otrzymały w tym roku nominacje do Oscara. W związku z polską premierą obrazu przypominamy inne głośne produkcje ostatnich lat, opowiadające o miłosnej relacji między dwoma kobietami.

 • Drake całuje nieletnią fankę na koncercie. "Podobał mi się dotyk twoich piersi"

  Kanadyjski raper i aktor Drake znalazł się w ogniu krytyki po tym, jak wyciekło nagranie z koncertu, na którym całuje jedną z nieletnich fanek.

 • Aktorka "Gry o tron" ofiarą Weinsteina

  Coraz więcej aktorek decyduje się przyznać, że były molestowane przez znanego producenta filmowego Harveya Weinsteina. Tym razem swoją historię opowiedziała Lena Headey, która w serialu HBO "Gra o tron" gra Cersei Lannister.

 • 14-letnia aktorka nago?

  Hailee Steinfeld, 14-letnia gwiazda ostatniego filmu braci Coen "Prawdziwe męstwo", wystąpi w nowej ekranizacji "Romea i Julii". Kontrowersje wzbudzają jednak fragmenty scenariusza, z których wynika, że nastolatka pojawi się w filmie nago.

 • Już 16 kobiet oskarża dyrektora Teatru Bagatela

  ...przyjścia do domu, pytania: "kiedy go zaproszę", opowiadanie, co będzie ze mną robił - mówi aktorka. - Przez lata się z tym borykałyśmy, nie potrafiłyśmy znaleźć w sobie odwagi, żeby o tym(...) na 6 grudnia.  Ekipa aktorów miała wyrazić poparcie dla aktorek oskarżających dyrektora o molestowanie. Aktorka Alina Kamińska - jedna z 9 pracownic, które zarzucają Henrykowi Jackowi Schoenowi...

 • Zofia Czerwińska: Kobieta w sile wieku

  .... - Marzyłam, żeby zagrać w tym serialu - zdradza. - Czułam się bardzo szczęśliwa, kiedy dzwonił telefon z prośbą, żebym się pojawiła na planie. Na szczęście telefon dzwonił dość często, więc aktorka(...) godzin spędza przy komputerze. - Zauważyłam, że świat ucieka do przodu, a ja w ogóle nie zgadzam się, żeby cokolwiek gdziekolwiek szło beze mnie! - mówi aktorka. Wciąż marzy o skoku ze spadochronem...

 • Teresa Tuszyńska: Jej życie potoczyło się tragicznie

  ...(...) scena, gdy grana przez Teresę bohaterka brawurowo prowadzi samochód wąską, zawijającą się górską drogą. Prowadząc, zapala papierosa, całuje Cybulskiego, śmiertelnie przerażonego - a droga wije się(...)". Teresa Tuszyńska nie skorzystała. "Pojawia się na kilka lat w polskim filmie, potem znika. Tak samo z byciem modelką: objawia się na pokazach, piękna, dystyngowana, a następnie rezygnuje...

 • Maggie Gyllenhaal: Nie boi się odważnych scen

  Debiutowała w filmach swojego ojca. Dzięki talentowi i ciężkiej pracy szybko wyrobiła sobie własną markę. Obecnie należy do najbardziej cenionych aktorek pracujących w Hollywood. Czas dzieli między produkcje niezależne i wysokobudżetowe. Nie boi się rozbieranych scen, o ile mają swoje uzasadnienie w fabule. Najnowszy film Maggie Gyllenhaal, "Przedszkolanka", wchodzi do kin w piątek 29 marca 2019

 • Chciałam zajmować się polityką

  Gościem programu RMF Extra była Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka opowiadała m.in. o "Tańcu z gwiazdami", swoim życiowym partnerze - tancerzu Adamie Królu i arystokratycznych korzeniach. Wyznała również, że czerwona sukienka przyniosła jej pecha i dlaczego zakłada różową bieliznę.