• Informacje na temat:

  aktorka cox

Artykuły na temat: aktorka cox
 • Courtney Cox podczas izolacji ogląda serial "Przyjaciele"

  ..."Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji, a jego wierni fani potrafią opowiedzieć, co się wydarzyło w konkretnym odcinku i cytować z pamięci całe dialogi. Tego samego nie można powiedzieć o Courtney Cox, która grała w tym serialu przez 10 lat.

 • Courtney Cox: Wreszcie przypominam siebie

  Kobiety są zdolne do wielu poświęceń, które zbliżą je do piękniejszego, bardziej młodzieńczego wyglądu. Bolesne zabiegi, drakońskie diety. Courtney Cox, zrobiła coś dokładnie odwrotnego - zrezygnowała ze wszystkich wypełniaczy i estetycznych zabiegów.

 • Courteney Cox zagra w nowym serialu

  Courteney Cox znów zagra w horrorze. Aktorkę wkrótce zobaczymy w pilocie serialu "Shining Vale" przygotowywanego przez Warner Bros. Television i Lionsgate dla stacji Starz.

 • Courteney Cox wśród herosów

  Courteney Cox, jedna z gwiazd serial u "Przyjaciele" , wystąpi w ekranizacji popularnego komiksu "Zoom's Academy for the Super Gifted". Na planie filmu "Zoom" aktorka spotka się z Timem Allenem ( "Śnięty Mikołaj" ).

 • Courteney Cox "gotowa na wszystko"

  Amerykańska aktorka Courteney Cox ( "Krzyk" ), znana najbardziej z serial u "Przyjaciele" , pojawi się w kolejnych odcinkach popularnego serialu "Gotowe na wszystko". 41-letnia Cox negocjuje z producentami rolę uciekinierki z zakładu psychiatrycznego.

 • Courtney Cox po 34 latach znów z Brucem Springsteenem ("Dancing In The Dark")

  Courtney Cox była gościem nowojorskiego koncertu Bruce'a Springsteena 18 października. Aktorka znana głównie z roli Moniki w serialu "Przyjaciele", w ten sposób nawiązała do teledysku "Dancing In The Dark", w którym wystąpiła 34 lata temu i który po części otworzył jej drzwi do wielkiej kariery.

 • Aniston i Cox znowu razem

  Podobnie jak Lisa Kudrow, także Jennifer Aniston wystąpi w "Cougar Town: Mieście kocic" - nowym serialu swojej byłej koleżanki z planu "Przyjaciół", Courtney Cox-Arquette.

 • Courteney Cox: Kilka słów o urodzie

  Odkąd Courteney Cox pojawiła się w serial u "Przyjaciele" stała się najbardziej rozpoznawalną twarzą w Hollywood. Jej wizerunek wykorzystała marka Avon, ogłaszając ją twarzą swoich perfum.

 • Filmowa Whitney Houston zaśpiewa głosem Deborah Cox

  Filmowa biografia amerykańskiej diwy soul Whitney Houston nabiera kształtów. Po obsadzeniu w głównej roli modelki i aktorki Yayi DaCosty przyszedł czas na... wybór głosu, którym zaśpiewa bohaterka. Przeboje Houston na potrzeby produkcji nagra Deborah Cox.

 • Jak stworzyć gwiazdę, czyli aktorki braci Coen

  Na przestrzeni 22 lat swej kariery twórczej bracie Joel i Ethan Coen mieli okazję współpracować z najzdolniejszymi aktorkami w Hollywood. Przy okazji pomogli także odkryć kilka talentów. Oto lista kobiecych gwiazd, które wystąpiły w filmach reżysersko-scenopisarskiego duetu.

Zdjęcia na temat: aktorka cox
Dyskusje na temat: aktorka cox