• Informacje na temat:

  aktorka czas honoru m jak miłość

Artykuły na temat: aktorka czas honoru m jak miłość
 • Bartosz Chajdecki: Nowa seria "Czasu honoru" będzie wyjątkowa

  Prace na planie nowej serii "Czasu honoru" idą pełną parą. "Mówiąc Powstanie Warszawskie, myślę: młodość, energia, radość, wolność, marzenia. Dlatego muzyka ma oddać tę energię i siłę, i namiętność, które stały u podstaw wybuchu powstania" - tak o powstającej muzyce do serii "Czas honoru - Powstanie" mówi jej kompozytor Bartosz Chajdecki.

 • Kożuchowska i Karolak znowu razem. "Miłość na Marsie" w kinach na Walentynki 2021

  Wiele osób spodziewało się, że z racji bożonarodzeniowej otoczki świąteczna komedia romantyczna "Miłość na Marsie" pojawi się w kinach pod koniec tego roku. Tak się jednak nie stanie. Widzowie będą mogli zobaczyć ją trochę później - premiera została zaplanowana na 12 lutego 2021 roku. Film w reżyserii Michała Rogalskiego będzie więc dobrym prezentem na przyszłoroczne Walentynki.

 • Aktorki rodziły dzieci w 2013 roku

  Bołądź , czyli Celiny Dłużewskiej z "Czasu honoru", po raz pierwszy uśmiechnął się do mamy na początku lutego. Aktorka do dziś nie zdradziła, kto jest ojcem jej pierworodnego syna. Bardzo długo udało(...), bo Dorota na czas ciąży całkowicie wycofała się z życia towarzyskiego. Nie zamierza też szybko wracać do pracy, bo chce teraz cały swój czas poświęcić malutkiej córeczce. Wciąż nie wiadomo, jakie...

 • Agnieszka Więdłocha o "Lekarzach" i "Czasie honoru"

  Właśnie trwają zdjęcia do szóstej serii serialu "Lekarze". Tylko nam Agnieszka Więdłocha zdradziła najnowsze wieści z toruńskiego szpitala Copernicusoraz opowiedziała o swoich doświadczeniach z "Czasu honoru".

 • Cichopek nie będzie "aktorką"?

  .... Ukończonych studiów aktorskich nie mają bowiem Katarzyna Cichopek, Marcin i Rafał Mroczkowie ("M jak miłość"), Michał Koterski ("Dzień świra", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami"), Jakub Wesołowski ("Na Wspólnej", "Czas honoru"), a także wiele innych osób znanych z ekranów kin i telewizji. Po co tak rygorystyczna definicja słowa "aktor"? "Chodzi o rozróżnienie aktorów dyplomowanych od wykonawców. Aktor to ktoś...

 • Kuszewski zostaje w "M jak miłość"

  Kacper Kuszewski nie podzieli losu swojej ekranowej żony Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i nie zamierza opuścić serialu "M jak miłość".

 • Taka jak jej bohaterka?

  W najnowszej produkcji TVP 1 "Rezydencja" jedną z głównych ról gra Anna Cieślak. Czy młoda i piękna aktorka jest lubiana na planie serialu?

 • Jak odejdzie Pieńkowska?

  Małgorzata Pieńkowska postanowiła rozstać się z "M jak miłość". Jaki los przygotowali dla jej postaci scenarzyści?

 • Aktorstwo to jej jedyna miłość

  .... Klaudia to była rola w kontrze do wszystkich postaci i wydarzeń. Wspaniała obsada i bezcenne doświadczenia. 'Czas honoru' to również niezapomniane chwile! Grałam w ostatniej scenie w piątej serii(...)Zagrała pani w niemal dwudziestu serialach. Niezły wynik jak na 26-letnią aktorkę... Gabriela Oberbek : - Tak, to spory sukces, ale nie ukrywam, że propozycje nie przychodzą do mnie ot tak po...

 • Chcę robić nowe rzeczy!

  Agnieszka Więdłocha nie lubi stać w miejscu i oglądać się za siebie. "Chcę robić nowe rzeczy" - mówi. Zdradzamy, co czeka bohaterki, które młoda aktorka gra w serialach "M jak miłość", "Czas honoru" i "Lekarze".

Zdjęcia na temat: aktorka czas honoru m jak miłość
Dyskusje na temat: aktorka czas honoru m jak miłość
 • Re: Słodka zemsta Jana

  W czasie honoru gra? W czasie honoru jest w sobą więc to dobrze wygląda. W M jak miłość już niczego nowego nie pokazała. Poza tym czekam na jakiś dobry film z jej udziałem bo w serialu to nawet Mroczki i Cichopki się sprawdzają. wez dziecko wiedłocha jest świetną aktorka najlepszym tego przykładem jest czas honoru:) gdzie gra rewelacyjnie nie kazda aktorka musi grac dobra wzorowa zone