• Informacje na temat:

  aktorka deneuve

Artykuły na temat: aktorka deneuve
 • Catherine Deneuve: Muza wielu reżyserów

  ..."Gdybym nie wyglądała, jak wyglądam, nigdy nie dostałabym angażu w filmie" - zwykła mawiać Catherine Deneuve. Wielka francuska gwiazda filmowa, choć ma już skończone 76 lat, nie zwalnia ani chwili. Już 6 marca na ekrany polskich kin trafi film "Prawda", w którym gra główną rolę.

 • "Prawda": Oda do Catherine Deneuve

  Andrzej Wajda zwykł mawiać, że kluczem do sukcesu filmu jest - obok pomysłu - dobór obsady. "Prawda" jest tego doskonałym przykładem. To właśnie dzięki dwóm głównym gwiazdom: Catherine Deneuve i Juliette Binoche - dzieło Hirokazu Kore-edy wybrzmiewa tak mocno i intrygująco zarazem.

 • Catherine Deneuve w szpitalu

  Francuska aktorka Catherine Deneuve "doznała bardzo ograniczonego, a więc odwracalnego, udaru niedokrwiennego" mózgu - poinformowała w środę rodzina artystki w komunikacie przekazanym agencji AFP przez agentkę Claire Blondel.

 • Catherine Deneuve: Znalazła męża, pozując do "Playboya"

  ..."Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Lecz pozowanie dla 'Playboya' to chyba jedyna rzecz, jakiej w życiu żałuję. Już przy drugim spotkaniu z chłopakiem, który potem został moim mężem, byłam zupełnie naga" - wspominała po latach Catherine Deneuve.

 • Catherine Deneuve sprzedaje garderobę od Saint Laurenta

  Francuska aktorka Catherine Deneuve, która właśnie skończyła 75 lat, postanowiła zlicytować ubrania od swojego ulubionego projektanta Yves Saint Laurenta. Projektant był jej bliskim przyjacielem a Deneuve była jedną z jego muz.

 • ​Catherine Deneuve: Łatwiej się starzeć w Europie niż w Hollywood

  W tym roku Catherine Deneuve skończy 76 lat. Francuska ikona piękna przyznaje, że nie używa botoksu. Jej zdaniem łatwiej się starzeć w Europie niż Hollywood, choćby dlatego, że dojrzałe aktorki mają tu więcej szans, by realizować się w swoim zawodzie.

 • Zdesperowana Catherine Deneuve

  Francuska aktorka Catherine Deneuve desperacko pragnie zagrać w filmach laureatów Oscara - Martina Scorsese i Francisa Forda Coppoli.

 • Catherine Deneuve odcina się od ruchu #MeToo

  ...100 Francuzek, w tym aktorka Catherine Deneuve, podpisało się pod listem w obronie prawa mężczyzn do uwodzenia; skandal wokół producenta z USA Harveya Weinsteina zabrnął za daleko - oceniły. Zdaniem feministek to oznaka pogardy wobec ofiar przemocy seksualnej.

 • Honory dla Catherine Deneuve

  Catherine Deneuve zostanie uhonorowana nagrodę za całokształt twórczości. Francuska aktorka odbierze wyróżnienie podczas gali Europejskiej Akademii Filmowej, która odbędzie się 7 grudnia w Berlinie.

 • Catherine Deneuve przewodniczącą jury

  Francuska aktorka Catherine Deneuve ( "Piękność dnia" , "Ruchome słowa" ) będzie przewodniczącą jury 63. festiwalu filmowego w Wenecji, który odbędzie się w dniach 30 sierpnia - 9 września. Decyzję tę ogłosił dyrektor imprezy Marco Mueller.

Wideo na temat: aktorka deneuve
 • "Z miłości do gwiazd"

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie

Dyskusje na temat: aktorka deneuve