• Informacje na temat:

  aktorka gra julię

Artykuły na temat: aktorka gra julię
 • Julia Wieniawa tańczy słynny układ Jennifer Lopez

  Jak młode gwiazdy radzą sobie z domową izolacją? Julia Wieniawa znalazła sposób na nudę. Na jej profil na TikToku codziennie przybywają nowe nagranie. Jedno z najnowszych szczególnie zachwyciło internautów. 21-letnia aktorka odtwarza na nim słynny układ Jennifer Lopez z SuperBowl 2020.

 • Julia Wieniawa: Dążę do bycia kobietą sukcesu

  Lilka, grana przez Julię Wieniawę w komedii "Kobieta sukcesu", jest typową nastolatką, która przechodzi okresu buntu i szuka swojej drogi. W prawdziwym życiu aktorka od dawna wie, czego chce i nie boi się brać odpowiedzialności za własne życie.

 • Julia Pietrucha: Miastowa dziewczyna

  Julię Pietruchę znamy jako piękną panią weterynarz z serialu "Blondynka". Tymczasem aktorka jest typową miejską dziewczyną.

 • Julia Roberts na Broadway'u

  Pierwsza kwestia wypowiedziana przez Julię Roberts ( "Erin Brockovich" , "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ) podczas otwartych dla publiczności prób spektaklu "Three Days of Rain", została przywitana owacją licznie zgromadzonej widowni. Premiera sztuki, która będzie broadway'owskim debiutem Roberts, zaplanowana jest na 19 kwietnia.

 • Aktorka "Klątwy" straciła rolę w "Na dobre i na złe"?

  Z powodu występu w spektaklu "Klątwa" aktorka Julia Wyszyńska straciła rolę w serialu TVP "Na dobre i na złe" - informuje portal wPolityce.pl.

 • Jacek Kurski odwołuje premierę spektaklu Teatru Telewizji z Julią Wyszyńską

  Premiera spektaklu Teatru Telewizji „Biały Dmuchawiec” została odwołana przez prezesa TVP, Jacka Kurskiego - informuje portal Wirtualnemedia.pl. Główną rolę w przedstawieniu gra Julia Wyszyńska.

 • Julia Wróblewska opowiedziała o pocałunku z Rafałem Szatanem

  Julia Wróblewska była w poniedziałek, 1 czerwca, gościem instagramowego programu Joanny Koroniewskiej oraz Macieja Dowbora. Podczas rozmowy opowiadała o kulisach pracy na planie serialu "M jak miłość", w którym gra postać Zosi. Wróblewska wróciła wspomnieniami do wątku, w którym jej bohaterka ma romans ze starszym mężczyzną, którego grał Rafał Szatan.

 • Julia Roberts córką Meryl Streep

  ...- To spełnienie moich marzeń! - mówi Julia Roberts o swojej roli w filmie "August: Osage Country", w którym zagra córkę Meryl Streep.

 • Julia Roberts najlepsza od dawna

  Krytycy są zgodni - w filmie "Powrót Bena" Julia Roberts zagrała jedną z najlepszych ról od lat. Aktorka wciela się w kochającą, ale i stanowczą matkę uzależnionego od narkotyków syna, który przyjeżdża do domu na święta. Postawiona pod ścianą musi zdecydować, czy lepiej wspierać, czy kontrolować.

 • Julia Stiles: Wieczna nastolatka

  Kilkanaście lat temu była idolką nastolatek, ale gdy przestała wyglądać jak licealistka, okazało się, że reżyserzy nie mają na nią pomysłu. W efekcie jej kariera mocno przyblakła. Teraz aktorka stara się przywrócić jej dawny blask. W poniedziałek, 28 marca, Julia Stiles obchodzi 35. urodziny i z tej okazji przypominamy jej największe ekranowe dokonania.

Zdjęcia na temat: aktorka gra julię
Wideo na temat: aktorka gra julię
 • Julia Wieniawa aktorka młodego pokolenia

  Znana jest z gry w serialu Rodzinka.pl natomiast w prasie kolorowej pojawiła się ze sprawą związku z aktorem Antkiem Królikowskim. Czy miłość przyćmi jej talent?

 • "rodzinka.pl": Smartlove Julii Wieniawy

  z fanami, bardzo lubię Instagram – mówi Julia Wieniawa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Aktorka nie ma oporów przed publikowaniem zdjęć ukazujących chwile, które spędza z ukochanym mężczyzną(...) aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Polubiła zwłaszcza Instagram, na którym ma blisko pół miliona fanów. Gwiazda twierdzi, że serwisu tego nie traktuje wyłącznie jako środka autopromocji

 • "Singielka": Czy serial mogą oglądać mężczyźni?

  Julia Kamińska i Mateusz Janicki grają w serialu "Singielka". Julia wciela się w Natalię, siostrę głównej bohaterki. - One się przyjaźnią i wspierają w każdej sytuacji - powiedziała aktorka. Z kolei Mateusz Janicki gra fotografa, z którym przyjaźni się tytułowa bohaterka. Dlaczego jego zdaniem serial mogą oglądać także mężczyźni?

Dyskusje na temat: aktorka gra julię