• Informacje na temat:

  aktorka i kto to mówi

Artykuły na temat: aktorka i kto to mówi
 • Romy Schneider: Tragiczne życie aktorki stulecia

  Była jedną z największych gwiazd europejskiego kina. "Jestem nieszczęśliwą 42-letnią kobietą" - mówiła przed tragiczną śmiercią.

 • Telekamery 2016: Aktorka

  Wśród nominowanych do Telekamery "Tele Tygodnia" 2016 aktorek znalazło się 5 gwiazd popularnych telewizyjnych seriali. Głosować można do 4 lutego 2016, laureatkę poznamy 22 lutego.

 • Basia Kurdej-Szatan odchodzi z "The Voice of Poland"! Aktorka potwierdza

  Według informacji Party.pl Basia Kurdej-Szatan nie poprowadzi nowych edycji programów "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Aktorka potwierdziła doniesienia w rozmowie z Plotkiem.

 • Romy Schneider: Aktorka stulecia

  Debiutujący na ekranach polskich kin dokument "Inferno - niedokończone piekło" to świetna okazja do przypomnienia tragicznego życia i kariery Romy Schneider. Taki tytuł mogłaby przecież nosić biografia austriackiej aktorki.

 • Magdalena Zawadzka: Wciąż trwam jako aktorka

  ...tego czasu zagrała ponad 150 ról, zarówno w teatrze, jak i w filmach i serialach telewizyjnych. Kilkakrotnie wystąpiła także jako aktorka dubbingowa. Gwiazda pozytywnie ocenia swoją karierę zawodową(...) się, że wiele jest przede mną, chcę w to wierzyć w każdym razie. I to, co najważniejsze, że trwam - mówi Magdalena Zawadzka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Zdaniem aktorki w zawodach...

 • Daniela Vega: Transseksualna aktorka z szansą na Oscara?

  ...się, że nie umie ani malować, ani tańczyć, pozostał jej śpiew, aktorstwo i pisanie. Daniela mówi, że rodzice i sztuka uratowali jej życie. W "Fantastycznej kobiecie" zachwyca nie tylko grą, ale(...) faworytów. W kuluarach szeptano, że grająca główną rolę Daniela Vega ma szansę zgarnąć nagrodę dla najlepszej aktorki. Byłby to nie tylko triumf chilijskiego kina, komplement dla reżysera czy...

 • Ida Kamińska: Jedyna polska aktorka z nominacją do Oscara

  Ida Kamińska była aktorką, tłumaczką, reżyserką, pierwszą dyrektorką Teatru Żydowskiego w Warszawie i, przede wszystkim, jedyną Polką nominowaną do Oscara za rolę pierwszoplanową.

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Ewa Sałacka: Wspomnienia o aktorce

  ...23 lipca 2014 roku mija 8 lat od dnia, w którym zmarła Ewa Sałacka. Przyczyną jej nagłej śmierci było uduszenie po użądleniu osy, która przypadkowo wpadła do gardła aktorki. Natychmiast udzielona pomoc, nie uratowała jej życia. Miała 49 lat.

 • Edyta Herbuś: Jeszcze tancerka, czy już aktorka?

  Edytę Herbuś ostatnio częściej można oglądać na scenie niż na parkiecie. "Zeszły rok był rokiem transformacji" - mówi. Dodaje, że taniec i aktorstwo uzupełniają się. Gwiazda, która w piątek, 26 lutego, kończy 35 lat, marzy o nowych rolach.

Zdjęcia na temat: aktorka i kto to mówi
Wideo na temat: aktorka i kto to mówi
 • Edyta Herbuś: Aby być pięknym i młodym, trzeba dbać o siebie od wewnątrz. Ważna jest...

  przez cały rok. "Okres w roku, w którym mamy ograniczony kontakt ze słońcem, jest dużo bardziej wymagający. Staram się wtedy dbać o siebie jeszcze bardziej intensywnie" – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Edyta Herbuś. Aktorka uważa, że aby cieszyć się promiennym wyglądem, powinniśmy myśleć optymistycznie o przyszłości. Dobre samopoczucie w połączeniu z jadłospisem dopasowanym do potrzeb

 • Olszówka: Boję się wirtualnego świata i unikam. Nie walczę z fake kontami, bo nie umiem!

  Aktorka dostaje wiele sygnałów, że ktoś podszywa się pod nią na Facebooku czy Instagramie. Zazwyczaj jednak aktorka nie reaguje, gdy widzi kolejne konto ze swoim wizerunkiem, bo jak tłumaczy, nie(...) pójść do sądu, ale to wszystko tak długo trwa i kosztuje, też to są nerwy i stres" – mówi agencji Newseria Edyta. Coraz częściej zdarza się tak, że oszuści dublują oficjalne profile gwiazd lub zakładają

 • Tamara Arciuch o retuszach: Na siłę chcą mnie poprawiać!

  Tamara Arciuch mówi wprost: nie mam kompleksów, podobam się sobie i nie zamierzam robić operacji plastycznej. Mniej zachwyceni aktorką są redaktorzy naczelni kolorowych czasopism dla kobiet, którzy na siłę chcą poprawiać ją w photoshopie, wygładzając ją, zmieniając rysy twarzy, a nawet przesuwając komputerowo części twarzy. Aktorka nie wyraża na to zgody! "Dwa razy miałam taką sytuację

Dyskusje na temat: aktorka i kto to mówi
 • Re: Legendarna aktorka przeżyła... własną śmierć!

  Niestety nie Zbyszku bo nie z uczynków a z wiary będziemy zbawieni. Trzeba uwierzyć w Chrystusa i wyznać że jest On moim Panem. Poza tym Liście Sw. Pawła do Rzymian 4:3 3 Bo co mówi Pismo? Uwierzył Abraham Bogu i poczytane mu to zostało za sprawiedliwość. 4A gdy kto spełnia uczynki, zapłaty za nie uważa się za łaskę, lecz za należność; 5Gdy zaś kto nie spełnia uczynków, ale wierzy w tego

 • Re: ​Aktorka rzuciła karierę i zastała... zakonnicą

  Ale więcej jest takich co to opuszczaja te miejsca. Bo przecież nie oto chodzi by życie umartwiać i biczować. Ale kto zrozumie przekazana madrosc Jezusa ten wie. Za co go. Zabito. I już nie będzie wierzył w Dogmaty. Ite psychiczne obyczaje. Ale będzie dążył do poznania prawdy o duchu duszy przes co żyje w ciele. Będzie poszerzał swą madrosc W duchu nauki jak mówil Jezus Bog jest we mnie a ja

 • Re: Legendarna aktorka przeżyła... własną śmierć!

  na krzyżu powiedział do łotra "dziś będziesz ze mną w raju", czy można zabrać do nieba nieżyjącą duszę? Dziecinnie jest tłumaczenie że Jezus podkreślił "ja mówię to dzisiaj itd. ..", kto podkreśla bez przerwy i po co że coś robi i mówi właśnie dzisiaj jak to jest wiadome?

 • Re: Anita Dymszówna: Aktorka wyklęta. Ta decyzja zniszczyła jej życie

  U nas na kopalni był taki bez przydziału miał , biały hełm i stanowisko Nadgórnika chodził gdzie chciał i zapisywał kto śpi w pracy ,np. na Guziku albo na kracie ,elektrycy w pakamerze , albo materiałowi śpią zamiast sortować materiał wybuchowy , kto co mówi , muśmy go znali i w naszym slangu górniczym nazywany był Kapusta .

 • Re: Anita Dymszówna: Aktorka wyklęta. Ta decyzja zniszczyła jej życie

  SB w PRL-u , miało wtyki wszędzie w każdym przedsiębiorstwie w każdej warstwie społecznej był taki donosiciel co to pisał raporty co kto mówi na rząd i partię , pracowałem w tamtym czasie w Kopalni i wiedział przy kim co mówić . A jak poszedłem do Związków Zawodowych Górników na skargę na kierownika oddziału że nie chce mi udzielić w Lipcu urlopu , to przewodniczący wyciągnął moją teczkę

 • Re: Krystyna Janda oskarża TVP o kradzież jej spektaklu!

  Jak zapytać 100 Polaków kto to jest Zenek to 95 powie,że to ten pan co spiewa fajne piosenki.4 powie,że to chyba jakiś artysta,a 1 że nie wie kto to.Jak zapytać 100 Polaków kto to jest Janda to 60 powie,że to aktorka.30 powie,że chyba jakaś aktorka,ale słabo ją znam,a 10 ,że nie wiem kto to jest.Natomiast pani Janda mówi,że nie wie kto to jest Zenek.

 • Re: "Bez tajemnic": Polska wersja amerykańskiego hitu

  Że niby kto,to ta Janda?,przecież w każdym filmie gdzie występuje to gra tak samo,trzepie tą swoją głową i pluje jak mówi,wielka mi aktorka.

 • Re: "Bez tajemnic": Polska wersja amerykańskiego hitu

  "Że niby kto,to ta Janda?,przecież w każdym filmie gdzie występuje to gra tak samo,trzepie tą swoją głową i pluje jak mówi,wielka mi aktorka." Zazdrość? Czy tylko głupota stoi za tym komentarzem ;) Chyba niestety i jedno i drugie.

 • Re: "Bez tajemnic": Polska wersja amerykańskiego hitu

  "Że niby kto,to ta Janda?,przecież w każdym filmie gdzie występuje to gra tak samo,trzepie tą swoją głową i pluje jak mówi,wielka mi aktorka." Zazdrość? Czy tylko głupota stoi za tym komentarzem ;) Chyba niestety i jedno i drugie. Fakt - środki aktorskie tej pani są bardzo ograniczone - poznałem ją osobiście - ciągle te same ruchy, spojrzenia, gesty. A może to tylko maniera?

 • Re: "M jak miłość" straciło widzów!

  zdaniem nieciekawie.Kiedy zaczęła grać pani Osyda,przestałam oglądać,kto Ją do serialu zaprosił?dlaczego urodzona w USA kobieta,biegle mówi po Polsku,bez żadnych naleciałości,BUJDA NA RESORACH.a wątek małej Basi doprowadza mnie do szału,kto gdzie kiedy widział,aby tak małe dziecko,uczepiło się dorosłego faceta jak rzep psiego ogona;/Aktorka wcielająca się w Basie,irytuje mnie do granic możliwości.W