• Informacje na temat:

  aktorka i kto to mówi

Artykuły na temat: aktorka i kto to mówi
 • Zaskakujące, co Anna Lewandowska uświadomiła Małgorzacie Kożuchowskiej! To zabolało aktorkę

  Mało kto wiedział, że Małgorzata Kożuchowska (49 l.) i Anna Lewandowska (31 l.) znają się prywatnie i często rozmawiają. Dla obu gwiazd to właśnie rodzina jest priorytetem i dla niej są w stanie się poświęcić. Poród Ani Lewandowskiej uświadomił aktorce przykry fakt, z którym ciężko się jej pogodzić.

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • ​Katarzyna Z. Michalska: Nikt nie wiedział, że jest córką znanej aktorki!

  Choć pochodzi z rodziny aktorskiej, mało kto kojarzy ją ze sławnymi rodzicami. Długo ukrywała, że jej mamą jest Dorota Kolak. "Jak długo można stać w cieniu własnej matki albo ogrzewać się w jej blasku? To nie jest łatwe" - mówi gorzko. Na swój sukces chce pracować sama. Dziś Katarzyna Michalska kończy 35 lat.

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Małgorzata Socha i kulisy jej małżeństwa. Kim jest mąż aktorki?

  Małgorzata Socha (39 l.) i Krzysztof Wiśniewski (42 l.) są małżeństwem od 11 lat. Zaledwie, bowiem ich gorące uczucie trwa ponad dwukrotnie dłużej. Kim jest mąż aktorki? Mało kto wie, jak dokładnie się poznali i czym zajmuje się Krzysztof.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • ...swoją historią, dozgonnie wdzięczne za poprawę ich losu. Pamiętajmy o tym przez świętami - mówi aktorka. Niedawno w Warszawie odbyła się specjalna aukcja na rzecz zwierząt z udziałem Jolanty(...) apeluje aktorka. Od dziesięciu lat wspiera ona akcję "Wielcy małym", której celem jest pomoc schroniskom dla bezdomnych zwierząt i ich adopcję. - Mam dwa psy. Z czego jedna, Lula, jest właśnie...

 • Kto jeszcze pamięta Anitę Ekberg?

  Była symbolem seksu lat 60. i 70. XX wieku i muzą Federico Felliniego. Nazwisko Anity Ekberg wymieniano jednym tchem z Audrey Hepburn, Jeanne Moreau, Brigitte Bardot, Jane Mansfield. Jednak gwiazdę spotkał gorzki los.

 • "Na Wspólnej": Siostra Joanny Kulig też jest aktorką!

  Mało kto wie, że Justyna Schneider, znana m.in. z roli w "Na Wspólnej", to młodsza siostra jednej z najbardziej utalentowanych polskich aktorek!

 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.

Zdjęcia na temat: aktorka i kto to mówi
Wideo na temat: aktorka i kto to mówi
 • Edyta Herbuś: Aby być pięknym i młodym, trzeba dbać o siebie od wewnątrz. Ważna jest...

  przez cały rok. "Okres w roku, w którym mamy ograniczony kontakt ze słońcem, jest dużo bardziej wymagający. Staram się wtedy dbać o siebie jeszcze bardziej intensywnie" – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Edyta Herbuś. Aktorka uważa, że aby cieszyć się promiennym wyglądem, powinniśmy myśleć optymistycznie o przyszłości. Dobre samopoczucie w połączeniu z jadłospisem dopasowanym do potrzeb

 • Jeśli nie my, to kto?

  Wschodnie Niemcy, wczesne lata 60. W kraju jeszcze spokój. Bernward Vesper rozpoczyna studia w Tuebingen. Chodzi na seminarium retoryki. Chce pisać. Noce spędza bezsennie przy maszynie do pisania. W międzyczasie próbuje bronić swojego ojca, pisarza o niechlubnej nazistowskiej sławie. Kraj, w którym Bernward żyje, topi się w przeszłości. Od zakończenia wojny minęło 15 lat, starzy naziści znowu robią karierę, nie mówi się o przestępstwach wojennych. Wtedy poznaje Gudrun Ensslin i jej...

 • Olszówka: Boję się wirtualnego świata i unikam. Nie walczę z fake kontami, bo nie umiem!

  Aktorka dostaje wiele sygnałów, że ktoś podszywa się pod nią na Facebooku czy Instagramie. Zazwyczaj jednak aktorka nie reaguje, gdy widzi kolejne konto ze swoim wizerunkiem, bo jak tłumaczy, nie(...) pójść do sądu, ale to wszystko tak długo trwa i kosztuje, też to są nerwy i stres" – mówi agencji Newseria Edyta. Coraz częściej zdarza się tak, że oszuści dublują oficjalne profile gwiazd lub zakładają

 • Kto cię uczył jeździć?

  Prowadzenie samochodu w ulicznych korkach jest bardzo stresujące, a tym bardziej gdy trzeba to robić w zupełnie obcym dla nas kraju. Mirela, która wyemigrowała z Niemiec do Indii; Jakez, który z USA przeniósł się do Japonii; oraz Koreanka Heyn Won, która mieszka dziś w Niemczech, mają ten sam problem: wszyscy chcą zdobyć lokalne prawo jazdy. Mirela potrzebuje go do prowadzenia firmy odzieżowej, Jakez do nauki angielskiego, a Heyn Won do prowadzenia rodzinnego życia w Monachium. Obowiązkowe...

Dyskusje na temat: aktorka i kto to mówi
 • Re: Legendarna aktorka przeżyła... własną śmierć!

  Niestety nie Zbyszku bo nie z uczynków a z wiary będziemy zbawieni. Trzeba uwierzyć w Chrystusa i wyznać że jest On moim Panem. Poza tym Liście Sw. Pawła do Rzymian 4:3 3 Bo co mówi Pismo? Uwierzył Abraham Bogu i poczytane mu to zostało za sprawiedliwość. 4A gdy kto spełnia uczynki, zapłaty za nie uważa się za łaskę, lecz za należność; 5Gdy zaś kto nie spełnia uczynków, ale wierzy w tego

 • Re: ​Aktorka rzuciła karierę i zastała... zakonnicą

  Ale więcej jest takich co to opuszczaja te miejsca. Bo przecież nie oto chodzi by życie umartwiać i biczować. Ale kto zrozumie przekazana madrosc Jezusa ten wie. Za co go. Zabito. I już nie będzie wierzył w Dogmaty. Ite psychiczne obyczaje. Ale będzie dążył do poznania prawdy o duchu duszy przes co żyje w ciele. Będzie poszerzał swą madrosc W duchu nauki jak mówil Jezus Bog jest we mnie a ja

 • Re: Legendarna aktorka przeżyła... własną śmierć!

  na krzyżu powiedział do łotra "dziś będziesz ze mną w raju", czy można zabrać do nieba nieżyjącą duszę? Dziecinnie jest tłumaczenie że Jezus podkreślił "ja mówię to dzisiaj itd. ..", kto podkreśla bez przerwy i po co że coś robi i mówi właśnie dzisiaj jak to jest wiadome?

 • Re: Anita Dymszówna: Aktorka wyklęta. Ta decyzja zniszczyła jej życie

  U nas na kopalni był taki bez przydziału miał , biały hełm i stanowisko Nadgórnika chodził gdzie chciał i zapisywał kto śpi w pracy ,np. na Guziku albo na kracie ,elektrycy w pakamerze , albo materiałowi śpią zamiast sortować materiał wybuchowy , kto co mówi , muśmy go znali i w naszym slangu górniczym nazywany był Kapusta .

 • Re: Anita Dymszówna: Aktorka wyklęta. Ta decyzja zniszczyła jej życie

  SB w PRL-u , miało wtyki wszędzie w każdym przedsiębiorstwie w każdej warstwie społecznej był taki donosiciel co to pisał raporty co kto mówi na rząd i partię , pracowałem w tamtym czasie w Kopalni i wiedział przy kim co mówić . A jak poszedłem do Związków Zawodowych Górników na skargę na kierownika oddziału że nie chce mi udzielić w Lipcu urlopu , to przewodniczący wyciągnął moją teczkę

 • Re: Krystyna Janda oskarża TVP o kradzież jej spektaklu!

  Jak zapytać 100 Polaków kto to jest Zenek to 95 powie,że to ten pan co spiewa fajne piosenki.4 powie,że to chyba jakiś artysta,a 1 że nie wie kto to.Jak zapytać 100 Polaków kto to jest Janda to 60 powie,że to aktorka.30 powie,że chyba jakaś aktorka,ale słabo ją znam,a 10 ,że nie wiem kto to jest.Natomiast pani Janda mówi,że nie wie kto to jest Zenek.

 • Re: "Bez tajemnic": Polska wersja amerykańskiego hitu

  Że niby kto,to ta Janda?,przecież w każdym filmie gdzie występuje to gra tak samo,trzepie tą swoją głową i pluje jak mówi,wielka mi aktorka.

 • Re: "Bez tajemnic": Polska wersja amerykańskiego hitu

  "Że niby kto,to ta Janda?,przecież w każdym filmie gdzie występuje to gra tak samo,trzepie tą swoją głową i pluje jak mówi,wielka mi aktorka." Zazdrość? Czy tylko głupota stoi za tym komentarzem ;) Chyba niestety i jedno i drugie.

 • Re: "Bez tajemnic": Polska wersja amerykańskiego hitu

  "Że niby kto,to ta Janda?,przecież w każdym filmie gdzie występuje to gra tak samo,trzepie tą swoją głową i pluje jak mówi,wielka mi aktorka." Zazdrość? Czy tylko głupota stoi za tym komentarzem ;) Chyba niestety i jedno i drugie. Fakt - środki aktorskie tej pani są bardzo ograniczone - poznałem ją osobiście - ciągle te same ruchy, spojrzenia, gesty. A może to tylko maniera?

 • Re: "M jak miłość" straciło widzów!

  zdaniem nieciekawie.Kiedy zaczęła grać pani Osyda,przestałam oglądać,kto Ją do serialu zaprosił?dlaczego urodzona w USA kobieta,biegle mówi po Polsku,bez żadnych naleciałości,BUJDA NA RESORACH.a wątek małej Basi doprowadza mnie do szału,kto gdzie kiedy widział,aby tak małe dziecko,uczepiło się dorosłego faceta jak rzep psiego ogona;/Aktorka wcielająca się w Basie,irytuje mnie do granic możliwości.W