• Informacje na temat:

  aktorka ilona wrońska

Artykuły na temat: aktorka ilona wrońska
 • Ilona Wrońska: Rodzinny wyjazd do Ameryki

  Znana z serialu "Na Wspólnej" Ilona Wrońska wyjeżdża z mężem i dziećmi do USA. "Wracamy w marcu" - mówi aktorka. W tym roku po raz pierwszy gwiazda wystartowała w triathlonie, choć wcześniej nie umiała pływać. Chce też zrobić prawo jazdy na ciężarówki.

 • Ilona Wrońska o serialu "Na Wspólnej": Czasami muszę zakładać bluzę z kapturem

  Ilona Wrońska - grająca w serialu "Na Wspólnej" Kingę Brzozowską, która zdradziła swojego męża i odeszła do kochanka - wychodząc z domu czasami musi zakładać bluzę z kapturem. "Panie mi palcem machają" - tłumaczy aktorka.

 • Ilona Wrońska: Zmiana planów! Jedziemy do USA!

  Od kilku miesięcy zapowiada p[ani w wywiadach, że wyrusza z rodziną do Australii. Czy to rzeczywiście prawda? Ilona Wrońska: - Owszem, ale nastąpiła zmiana planów! Nie wyjeżdżamy do Australii, ale do Stanów Zjednoczonych. Jak to się stało, że nastąpiła zmiana kierunku wyprawy? Kiedy państwo wyjeżdżacie? - Mieliśmy dużo czasu, żeby przeanalizować wszystkie za i przeciw, aż doszliśmy do...

 • ​Gwiazda "Na Wspólnej" zrezygnowała z kupowania ubrań

  Ilona Wrońska za pośrednictwem mediów społecznościowych zadeklarowała, że do końca roku nie kupi sobie żadnych ubrań. Co więcej, przyznała, że pozbyła się wielu rzeczy ze swojej garderoby. Skąd pomysł na taką rewolucję?

 • Kinga dowie się o jego zdradzie

  Michał (Robert Kudelski) w końcu się doigra! Kinga (Ilona Wrońska) dowie się, że z Iloną (Anna Samusionek) łączy go coś więcej niż interesy. Szykuja się ostre odcinki "Na Wspólnej".

 • Angażuje się w sprawy kobiet

  Kinga potrafi wczuć się w sytuację kobiet, którym pomaga, stąd jej zaangażowanie - mówi Ilona Wrońska o serialowej bohaterce z "Na Wspólnej". Aktorka opowiada też o swojej nowej pasji.

 • Męskie przygody w żeńskim wydaniu

  Jej bohaterka nie ma ostatnio najlepszej passy. Długi męża i szef, który jest despotą, sprawiły, że się pogubiła. Prywatnie aktorka rozpoczyna nowy rozdział w życiu i otwiera... klub.

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  ...gwiazda serialu "Klan". Jak prawie każda para, państwo Bursztynowiczowie również mają za sobą niejeden kryzys. Receptą okazały się rozmowy. Aktorka mówi mężowi o wszystkim, nawet o zauroczeniu innym(...) i realizują swoje hobby: podróże. Choć żadne z nich nie było bohaterem skandalu, potkarskie media co jakiś czas donoszą o kłopotach w związku Żaków. Aktorka, która ma już serdecznie dość tych insynuacji...

 • Leszek Lichota: Czas na odpoczynek

  Niedawno zaskoczył wszystkich informacją o tym, że chce wyjechać z kraju. Zanim to jednak nastąpi, musi poukładać swoje sprawy z pewną niezależną i upartą kobietą.

Wideo na temat: aktorka ilona wrońska
Dyskusje na temat: aktorka ilona wrońska