• Informacje na temat:

  aktorka izabela kuna

Artykuły na temat: aktorka izabela kuna
 • Izabela Kuna boi się o męża-lekarza

  ..."Z okazji szesnastej rocznicy naszego związku życzę Ci, Marek, żebym była tak zadowolona, jak pięć lat temu"... "Widzisz Marku, gdybym Cię tak nie kochała, byłabym teraz z Pawłem, miała mieszkanie z balkonem, dwa psy i kluczyki do żółtego Citroena. Ale Cię kocham, więc nie ma o czym gadać"... Takie zabawne listy miłosne pisze na Instagramie Iza Kuna do swojego męża. W niektórych dziękuje mu za to...

 • Izabela Kuna odchodzi z "Barw szczęścia"?

  Izabela Kuna podobno zdecydowała, że odchodzi z "Barw szczęścia". Szczegóły dotyczące dalszych losów jej bohaterki owiane są tajemnicą.

 • Izabela Kuna: Bardzo słodka awanturnica

  Dla reżyserów bywa inspiracją, ale też wielkim utrapieniem. Bo twardo walczy o swoje! W środę, 25 listopada, Izabela Kuna kończy 45 lat.

 • Izabela Kuna gwiazdą nowego serialu

  Iza Kuna została gwiazdą nowego serialu TVP "BarON24", w którym gra u boku Tomasza Karolaka. Niedawno aktorka zakończyła zdjęcia do filmu "Warsaw by Night". Produkcja w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz opowiada o czterech kobietach, których losy splatają się w tytułowym nocnym klubie. Film ma trafić do kin jesienią.

 • Kuna chce reżyserować

  Izabela Kuna uwielbia podróże, marzy o wyreżyserowaniu własnego filmu, a w przyszłości chce zająć się... pisaniem książek.

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Kiedy popularność przychodzi późno, nie grozi zawrót głowy. Dlatego Izabela Kuna żyje normalnie. Jeździ metrem. Ma stary samochód. Na nowy będzie musiała poczekać, bo właśnie kupiła mieszkanie(...) Izabela Kuna. Nieoceniona w tym okresie okazała się mama aktorki, która z odsieczą przyjechała z Tomaszowa Mazowieckiego. Dwa lata zajmowała się Nadią i domem. Ona została panią od PR we francuskim...

 • Kuna wraca do "Barw szczęścia"

  Izabela Kuna od dziecka wiedziała, że chce być aktorką. "Mam dość nudny życiorys. Pojechałam na egzaminy do szkoły aktorskiej i się dostałam" - żartuje.

 • Kuna odeszła z "Barw szczęścia"

  Izabela Kuna postanowiła odejść z serialu "Barwy szczęścia". Dlaczego? Ponieważ zamierza skupić się na pisaniu.

 • Iza Kuna: Powrót do Szkoły Filmowej

  Zawsze spełniała swoje marzenia, może dlatego, że nie bała się nowych wyzwań. Właśnie z tego powodu Izabela Kuna (43 l.) przed laty spróbowała swych sił na egzaminach do łódzkiej Szkoły Filmowej(...) sobie spodnie dżinsowe. Na tamte czasy takie zakupy to był prawdziwy high life - wspomina czasy, kiedy mieszkała w Łodzi. Dzisiaj aktorka ma szansę wrócić do miasta, w którym wszystko się zaczęło. Tam...

 • "Ich czworo": Stuhr, Bohosiewicz, Kot i Kuna

  W czwartek, 20 lutego, w warszawskim Teatrze Polonia odbędzie się premiera spektaklu "Ich czworo" w reżyserii Jerzego Stuhra. Opowieść o trójkącie małżeńskim i uwikłanym w niego dziecku to jedna z najbardziej popularnych sztuk Gabrieli Zapolskiej. W rolach głównych występują Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz, Izabela Kuna i Tomasz Kot.

Dyskusje na temat: aktorka izabela kuna