• Informacje na temat:

  aktorka jane fonda

Artykuły na temat: aktorka jane fonda
 • Jane Fonda fryzurę na Oscary przygotowywała siedem godzin

  Słynna aktorka pojawiła się na Oscarach, by wręczyć najbardziej prestiżową nagrodę wieczoru, mianowicie tę dla najlepszego filmu. Jane Fonda zaprezentowała się w stylowej kreacji oraz nowej fryzurze. Jak zdradza fryzjer gwiazdy, przygotowania trwały aż siedem godzin.

 • Jane Fonda aresztowana w Waszyngtonie

  Aktorka Jane Fonda została aresztowana w piątek, 11 października, podczas protestu organizacji Oil Change International pod Kapitolem w Waszyngtonie.

 • Jane Fonda: Nigdy więcej nie pójdę pod nóż

  Panująca w Hollywood presja młodości jest dla aktorek źródłem stresu i niskiej samooceny. "Muszę pracować każdego dnia, aby zaakceptować siebie, nie przychodzi mi to łatwo" - mówi Jane Fonda. 82-letnia gwiazda kina dodaje, że nie zamierza już korzystać z usług chirurgii plastycznej. "Nigdy więcej nie pójdę pod nóż!" - zapewnia.

 • Jane Fonda żegna zmarłego brata

  ..."Był moim kochającym młodszym bratem" - powiedziała Jane Fonda w oświadczeniu. Młodszy brat aktorki, Peter Fonda, zmarł w wieku 79 lat, od dawna zmagał się z rakiem płuc.

 • Jane Fonda: Wreszcie jest wolna

  Ma 81 lat i przeżywa najpiękniejszy czas w swoim życiu. Pogodzona ze sobą, świadoma błędów, jakie popełniła, nie obwinia się już o nie. Jane Fonda cieszy się każdą chwilą, rodziną, dla której wcześniej nie miała tyle czasu oraz karierą, która niespodziewanie ponownie rozkwitła.

 • "Jane Fonda w pięciu odsłonach": Sekrety z życia aktorki

  Dziewczyna z sąsiedztwa, propagatorka zdrowego stylu życia, seksowny kociak, aktywistka. Życie nagrodzonej Oscarem Jane Fondy zawsze stało pod znakiem kontrowersji, tragedii i nieustannych zmian, które obserwował cały świat. Dokument HBO, który jest kameralnym zapisem życia Jane Fondy, został wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzaną dokumentalistkę Susan Lacy. Jego premiera odbędzie się we...

 • Jane Fonda ponownie zatrzymana za udział w proteście klimatycznym

  Jane Fonda została w piątek po raz drugi zatrzymana w Waszyngtonie za udział w proteście klimatycznym. Aktorka powiedziała AP, że w jej wieku aresztowanie sprawia kłopot, bo mając ręce w kajdankach trudno jest wsiąść do policyjnego samochodu.

 • Jane Fonda aresztowana czwarty raz w ciągu miesiąca

  Słynna aktorka Jane Fonda została w piątek, 1 listopada, po raz czwarty w ciągu miesiąca aresztowana w Waszyngtonie za udział w demonstracji przeciwko bierności polityków w obliczu niebezpieczeństw związanych ze zmianami klimatu. Tym razem grozi jej kilka dni więzienia.

 • Jane Fonda: Kochałam Roberta Redforda

  ...​Jane Fonda w niedawnym wywiadzie przyznała, że przez lata była zakochana w partnerze z planu - Robercie Redfordzie. Aktor zareagował na taką informację niemałym zdziwieniem.

 • Jane Fonda o równości płci

  Aktorka Jane Fonda stwierdziła ostatnio, że kobiety powinny być silniej reprezentowane w świecie kina.

Zdjęcia na temat: aktorka jane fonda
Dyskusje na temat: aktorka jane fonda