• Informacje na temat:

  aktorka jednego serialu

Artykuły na temat: aktorka jednego serialu
 • Gwiazdy jednego serialu?

  Mija rok od zakończenia produkcji "Skazanego na śmierć" i obietnic aktorów, że udowodnią, iż nie są tylko gwiazdami jednego serialu. Udało się to jedynie Williamowi Fitchnerowi. A inni? Miller walczy z nadwagą, Purcell zaniedbuje swoje dzieci, a Nolasco imprezuje z Paris Hilton.

 • Siedem aktorek idealnych na lato

  Są piękne, utalentowane i... bardzo zapracowane. Największe hollywoodzkie gwiazdy zwykle nie mają czasu na wakacje, z jednego planu filmowego przenosząc się na kolejny. Lecz gdy wreszcie pojawiają się w tropikach... Cóż, trudno oderwać od nich wzrok. Oto siedem czarujących aktorek, które chętnie zabralibyśmy na plażę!

 • "Ultraviolet": Nowi aktorzy w drugim sezonie serialu

  ...​Do obsady serialu "Ultraviolet 2.0" dołączyli kolejni aktorzy. Obok Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Piotra Stramowskiego i Agaty Kuleszy widzowie zobaczą m.in. Martę Malikowską, Marcina Perchucia i Mariusza Ostrowskiego. Premiera drugiego sezonu serialu odbędzie się w środę, 2 października, o godz. 22 w AXN.

 • Catherine E. Coulson, aktorka znana z serialu "Miasteczko Twin Peaks", nie żyje

  Catherine E. Coulson, odtwórczyni roli Damy z Pieńkiem w serialu "Miasteczko Twin Peaks", nie żyje. 71- letnia aktorka przegrała walkę z rakiem.

 • Klaudia Halejcio twierdzi, że przypomina jedną z bohaterek serialu "Przyjaciele"

  ...„Sprzątam przed panią sprzątającą (...) Jestem perfekcjonistką i to jest zmora. Potrafię poprawiać poduszki dwa razy dziennie, ale pracuję nad tym” - wyznała Klaudia Halejcio w najnowszym odcinku „Domówki u Dowborów”. To właśnie obsesyjne dbanie o porządek sprawia, że aktorka jest porównywana z Monicą Geller z "Przyjaciół".

 • Naya Rivera nie żyje. Znaleziono ciało aktorki

  Po trwającej sześć dniach akcji poszukiwawczej na terenie jeziora Piru, gdzie w ubiegłym tygodniu zaginęła aktorka Naya Rivera, odnaleziono ciało gwiazdy serialu "Glee". Miała 33 lata.

 • Nazwał buty imieniem aktorki

  Po raz kolejny potwierdzono pozycję Blake Lively, gwiazdy serialu "Plotkara" , jako ikony stylu. Imieniem młodej amerykańskiej aktorki nazwał model swoich butów sam Christian Louboutin.

 • "Nielegalni": Pierwsza zapowiedź serialu Canal+

  Canal+ zaprezentował pierwszą zapowiedź nowego serialu stacji - kryminalnej produkcji "Nielegalni". Premiera zaplanowana jest na jesień 2018.

 • Anna Dereszowska: Aktorka pracująca

  Anna Dereszowska po raz pierwszy pojawiła się na ekranie 15 lat temu. Od czasu roli "Korby" w "Lejdis" jej kariera nabrała rozpędu i nie zwalnia do dziś. Jest jedną z najciężej pracujących polskich aktorek - gra w filmie, serialach i wszelakich formach scenicznych - od recitalu po musical. 7 stycznia aktorka obchodzi 35. urodziny.

 • Nie żyje aktorka Shirley Knight

  Nie żyje dwukrotnie nominowana do Oscara aktorka Shirley Knight - poinformowała na Facebooku córka artystki, Kaitlin Hopkins. 83-letnia gwiazda zmarła w środę rano z przyczyn naturalnych.

Zdjęcia na temat: aktorka jednego serialu
Wideo na temat: aktorka jednego serialu
 • Monika Krzywkowska zagra jedną z głównych ról w najnowszym serialu Polsatu

  Monika Krzywkowska przyznaje, że rola w serialu „Skazane” to dla niej duże wyzwanie aktorskie i nie kryje satysfakcji z tego, że producenci zaprosili ją do współpracy. Aktorka zagra żonę mafijnego bossa, który trafia do więzienia na 12 lat, zostawiając partnerce pokaźny majątek, a jednocześnie obarczając ją wieloma problemami. Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC „Prisoners’ Wives”.

 • Ósmy sezon serialu ''Przyjaciółki'' już wystartował!

  Zatrudnienie na planie jednego serialu najpiękniejszych polskich aktorek musiało zaprocentować sukcesem. Właśnie tej jesieni zobaczymy ósmy sezon ''Przyjaciółek''. Na ekranie pojawiać się będzie nowa postać, w rolę której wcieli się Monika Dryl.

 • "Żmijowisko": "To jedno z najciekawszych doświadczeń". Hanna Koczewska o roli marzeń

  Hanna Koczewska, młoda aktorka i modelka, zdradza kulisy pracy na planie serialu. Rola w "Żmijowisku" u boku doświadczonych i uznanych aktorów to dla młodej Hanny Koczewskiej spełnienie marzeń.

Dyskusje na temat: aktorka jednego serialu