• Informacje na temat:

  aktorka kunis

Artykuły na temat: aktorka kunis
 • Mila Kunis: Najseksowniejsza

  Widzowie znają ją z ról w popularnych komediach: "Ted", "To tylko seks", "Złe mamuśki" czy serial "Różowe lata 70.", ale Mila Kunis świetnie radzi sobie także w poważniejszym repertuarze, co udowodniła m.in. kreacją w "Czarnym łabędziu". 14 sierpnia gwiazda uznana jakiś czas temu za najseksowniejszą kobietę świata kończy 35 lat.

 • Ashton Kutcher i Mila Kunis rozstali się?

  Media za oceanem aż zawrzały! Ashton Kutcher i Mila Kunis rozstali się? Jak donosi magazyn "In Touch Weekly" Kunis nie wytrzymała i wraz z dziećmi wyprowadziła się od aktora. Jaka jest prawda? Zobaczcie komentarz pary!

 • Mila Kunis: W tym filmie wszystko jest możliwe

  Mila Kunis od samego początku była faworytką do zagrania głównej bohaterki w komedii "Szpieg, który mnie rzucił". "Zawsze chciałam wystąpić w kobiecym kinie akcji, a ten tekst sprawił, że śmiałam się bez przerwy i widziałam siebie w tych niesamowitych scenach pościgów i ucieczek" - zdradza aktorka.

 • Mila Kunis w ciąży?

  Według informacji portalu E! News Mila Kunis jest w ciąży. Gwiazda komedii "Ted" spodziewa się pierwszego dziecka z Ashtonem Kutcherem.

 • Mila Kunis i Ashton Kutcher: Od przyjaźni do miłości

  Kiedy zaczęli się spotykać, obiecali sobie, że nigdy nie wezmą ślubu. Dwa lata później Mila Kunis i Ashton Kutcher byli już małżeństwem. Uroczystość odbyła się 4 lipca 2015 roku z dala od blasku fleszy. Obrączki kupili w popularnym sklepie internetowym. Tanie, ale idealne.

 • Mila Kunis baletnicą

  W listopadzie ruszają zdjęcia do nowego filmu Darrena Aronofsky'ego "Black Swan", w którym będziemy mogli podziwiać baletowe wyczyny Mili Kunis.

 • Mila Kunis znów najseksowniejsza

  Kilka miesięcy po uznaniu przez magazyn "Esquire" najseksowniejszą kobieta świata Mila Kunis zaliczyła kolejny triumf w prasowym konkursie piękności. Tym razem za najbardziej sexy uznało ją pismo dla panów "FHM".

 • Ciężka lekcja Mili Kunis

  Mila Kunis, która gra jedną z bohaterek nowego filmu Darrena Aronofsky'iego ("Requiem dla snu", "Żródło") "Black Swan", specjalnie do tej roli musiała wziąć lekcje baletu.

 • Kunis i Kutcher trzymają w domu broń

  Aktorka Mila Kunis przyznała ostatnio, że w swoim domu trzyma broń, aby bronić się przed agresywnymi stalkerami.

 • Mila Kunis jako Jackie Kennedy

  Trwają rozmowy z Milą Kunis ("Czarny łabędź") dotyczące jej udziału w nowym projekcie Lee Danielsa. W filmie "The Butler" aktorka miałaby wcielić się w postać Jackie Kennedy.

Zdjęcia na temat: aktorka kunis
Wideo na temat: aktorka kunis
 • Mila Kunis i Ashton Kutcher: Aktorka zdradziła szczegóły ich pierwszej wspólnej nocy!

  Mila Kunis zdradziła szczegóły pierwszej nocy spędzonej z Ashtonem Kutcherem. Aktorka nie ukrywa, że bardzo szybko się zakochała. W ostatnim wywiadzie wspomniała, że kiedy zobaczyła Ashtona, zaparło jej dech. "Pomyślałam tylko, cholera, jaki on przystojny"- powiedziała. Bliższe relacje udało im się nawiązać podczas imprezy zorganizowanej przez aktora. "Krótko mówiąc, zostałam do rana. Po raz