• Informacje na temat:

  aktorka magda wójcik

Artykuły na temat: aktorka magda wójcik
 • Magda Wójcik wciąż wierzy w szczęśliwą gwiazdę

  Lata płyną, a na jej twarzy wciąż widać ten sam młodzieńczy uśmiech. Aż trudno uwierzyć, że kilka dni temu Magdalena Wójcik dołączyła do zacnego grona 50-latek!

 • Zmarła Magda Teresa Wójcik

  Magda Teresa Wójcik - aktorka i reżyserka - zmarła w sobotę, 17 września, w Podkowie Leśnej w wieku 77 lat - podaje warszawski Teatr Adekwatny, którego aktorka była współzałożycielem.

 • Samotność Magdaleny Wójcik! „Nie muszę szukać miłości na siłę”!

  Magdalena Wójcik (47 l.) świadomie wybrała samotność. Aktorka przekonuje, że samej też jest jej dobrze w życiu!

 • Dla kobiet z charakterem

  6 października rusza nowy kanał Polsatu dla kobiet. W Polasat Cafe pojawią się ze swoimi autorskimi programami m.in. Justyna Steczkowska, Agnieszka Maciąg, Ewa Wachowicz,Grażyna Wolszczak, Dorota Chotecka czy Magdalena Wójcik.

 • Jacek Borkowski i Magda Wójcik parą nie tylko w serialu? Sensacyjne informacje tygodnika!

  Jacek Borkowski (60 l.) i Magda Wójcik (50 l.) w "Klanie" grają małżonków. Ponoć między nimi iskrzy także poza planem. Wśród członków ekipy serialu aż huczy od plotek...

 • W serial u "M jak Miłość" pojawi się niebawem nowa atrakcyjna bohaterka, w którą wcieli się Magdalena Wójcik ( "Pieniądze to nie wszystko" ). Aktorka zagra Karolinę, szefową agencji nieruchomości, w której pracuje Kamil (Marcin Bosak). Chłopak, który po raz kolejny dostanie kosza od Magdy (Anna Mucha), postanowi uwieść nową szefową.

 • "Klan": Magda Wójcik krytykuje Annę Samusionek!

  ...z byłym mężem takich problemów. Oczywiście, nie było łatwo, ale postaraliśmy się osiągnąć porozumienie dla dobra naszego syna - wyjawia aktorka w wywiadzie dla tygodnika "Na żywo". Syn jest dla Magdaleny(...) przeżyciem. Rodzice powinni więc zrobić wszystko, żeby jak najmniej cierpiało - wyjaśnia. Magda Wójcik ma też kilka dobrych rad dla pogubionej Anny Samusionek: - Trzeba głęboko schować urażoną dumę, nawet...

 • "Salonowe rewolucje" nowością Polsat Cafe

  Magda Gessler poprowadzi rewolucje w kuchni, za to słynny stylista fryzur polskich gwiazd Leszek Czajka będzie wprowadzał zmiany w salonach fryzjerskich. "Salonowe rewolucje" - to jedna z nowości, jakie na wiosnę przygotowała stacja Polsat Cafe.

 • Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik wcale nie mają romansu? "Dla Magdy to krzywdzące"

  Jacek Borkowski (58 l.) i Magdalena Wójcik (48 l.) mają romans?! Takie plotki pojawiły się niedawno w mediach. Nie uciszyły ich nawet tłumaczenia aktora. Podobno jego koleżanka z planu ma już tego dość.

 • W środę, 4 stycznia - na dwa dni przed oficjalnym wejściem do kin, swoją uroczystą premierę miał film "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" . Premiera odbyła się w warszawskim kinie Cinema City Arkadia i sądząc po frekwencji - film prezentowano aż w czterech salach - "Opowieści z Narnii" będą cieszyły się porównywalną popularnością, jak kolejne części przygód Harry'ego Pottera.

Wideo na temat: aktorka magda wójcik
 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

Dyskusje na temat: aktorka magda wójcik
 • Re: Magdalena Wójcik – 50 lat minęło…

  "Od tamtej pory Magda zagrała w wielu filmach u najwybitniejszych polskich reżyserów i u boku wielkich gwiazd naszego kina. Aktorka uważa jednak, że rolę swojego życia wciąż ma przed sobą..."

 • Re: Magdalena Wójcik – 50 lat minęło…

  "Od tamtej pory Magda zagrała w wielu filmach u najwybitniejszych polskich reżyserów i u boku wielkich gwiazd naszego kina. Aktorka uważa jednak, że rolę swojego życia wciąż ma przed sobą..."