• Informacje na temat:

  aktorka maria zając

Artykuły na temat: aktorka maria zając
 • "Maria Skłodowska-Curie": Premiera w Krakowie

  W środę, 22 lutego, w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta krakowska premiera filmu "Maria Skłodowska-Curie". Na czerwonym dywanie pojawili się: odtwórczyni głównej roli Karolina Gruszka, Iza Kuna, grająca siostrę noblistki, reżyserka Marie Noëlle oraz producent Mikołaj Pokromski. W polskich kinach film zagości już 3 marca.

 • Maria Tyszkiewicz: Potrzebowałam czasu na odnalezienie siebie

  Maria Tyszkiewicz zaczynała grając w Teatrze Studio Buffo, szerszej publiczności przedstawiła się w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a w tym roku zaskoczyła nowoczesnymi brzmieniami, które znalazły się na jej debiutanckiej płycie "Ufam sobie". I to przede wszystkim o niej - ale nie tylko - mówiła w rozmowie z Interią.

 • Zając woli być niegrzeczna

  Aneta Zając już od pięciu lat wciela się w rolę Marii Radosz - pierwszoplanowej bohaterki serial u "Pierwsza miłość". - Chciałabym, żeby Marysia była bardziej niegrzeczna - wyznała aktorka podczas jubileuszu 1000. odcinka produkcji Polsatu.

 • Jane Seymour: Aktorka naturalna

  ...- To oczywiste, że nie dostałam tej roli ze względu na moje umiejętności - mówi 61-letnia dziś aktorka. - Po prostu kamera wydawała się mnie "lubić". Nie mogłam pochwalić się jakimkolwiek(...) seriale "Wojna i pamięć" (1988-1989) i "Doktor Quinn" (1993 - 1998). - Kiedy podczas lektury scenariusza czuję, że przemawia on do mnie, po prostu staję się daną postacią - mówi aktorka. - Zgłębiam ją...

 • "Chęć bycia kimś innym"

  Maria Niklińska zadebiutowała jako aktorka mając zaledwie 13 lat - w 1996 roku zagrała w telewizyjnym serialu "Tajemnica Sagali", w reżyserii Jerzego Łukaszewicza....

 • Noir Desir: Cantat do Francji?

  ...przyjaciółkę, aktorkę Marie Trintignant, córkę słynnego aktora Jeana-Louisa Trintignant, w pokoju hotelowym w litewskim Wilnie. Był pod wpływem środków odurzających, a przed sądem zapewniał, że śmierć Marie...

 • "M jak miłość": Wraca Pieńkowska?

  Kiedy w czerwcu ubiegłego roku Małgorzata Pieńkowska, czyli Maria Zduńska-Rogowska z "M jak miłość", postanowiła odejść z "Emki", poprosiła podobno producentów i scenarzystów, by nie uśmiercali jej postaci. Bohaterka, w którą wcielała się przez 12 lat, została wysłana do Norwegii... Jak wieść niesie, po półtorarocznej przerwie aktorka chce wrócić na plan i znów wcielać się w Marysię!

 • Pieńkowska wraca do "M jak miłość"!

  Przypomnijmy, że aktorka Małgorzata Pieńkowska, wcielająca się w rolę Marysi postanowiła rozstać się z rolą w "M jak miłość", by zająć się realizacją własnych projektów artystycznych. Zaciągnęła(...) innym serialu. Aktorka, o czym informowały tabloidy, straciła ponoć płynność finansową. Niedawno postanowiła rzekomo poprosić producentów "M jak miłość", by dali jej szansę na powrót i wybaczyli jej...

 • Nie żyje Grażyna Staniszewska

  Zmarła Grażyna Staniszewska - poinformował we wtorek, 6 marca, Jarosław Prytycki z Związku Artystów Scen Polskich. Aktorka była znana m.in z filmów "Zamach", "Krzyż walecznych" oraz z roli Danusi Jurandówny w "Krzyżakach" Aleksandra Forda. Miała 81 lat.

 • "Pierwsza miłość": Przemiana?

  Maria Pakulnis po dwóch latach ponownie pojawiła się na planie serialu "Pierwsza miłość" i trzeba przyznać, że tym powrotem scenarzyści przygotowali dla widzów produkcji ogromną niespodziankę.

Wideo na temat: aktorka maria zając
 • Maria Skłodowska-Curie była feministką?

  Maria Skłodowska-Curie jako pierwsza kobieta została doceniona przez Królewską Szwedzką Akademię Nauk oraz była pierwszą kobietą profesorem na Sorbonie. Czy była feministką? Nie tylko o tym aktorka rozmawiała z Anną Zając z Interii. Film "Maria Skłodowska-Curie" debiutuje 24 lutego 2017 roku na ekranach polskich kin.

 • Marie Noëlle: Szukałam polskiej aktorki do roli Marii Skłodowskiej-Curie

  "Szukałam kobiecej kobiety, która ma w sobie czułość odpowiednią dla matki i kochanki. Równocześnie musiała mieć siłę i determinację, skupienie. Dokładnie to znalazłam w Karolinie" - powiedziała Marie Noëlle. O czym jeszcze reżyserka rozmawiała z Anną Zając z Interii? Sprawdźcie! Film "Maria Skłodowska-Curie" debiutuje 24 lutego 2017 roku na ekranach polskich kin.

 • Karolina Gruszka: To było ogromne wyzwanie

  Aktorka zdradza dlaczego, tak bardzo zależało jej na roli Marii Skłodowskiej-Curie oraz czy czuła presję wcielając się w tak ważną historycznie postać. O czym jeszcze aktorka rozmawiała z Anną Zając z Interii? Sprawdźcie! Film "Maria Skłodowska-Curie" debiutuje 24 lutego 2017 roku na ekranach polskich kin.

Dyskusje na temat: aktorka maria zając