• Informacje na temat:

  aktorka modelka aleksandra

Artykuły na temat: aktorka modelka aleksandra
 • Aleksandra Linda została aktorką. Zagra u boku swojego ojca, Bogusława Lindy

  Ależ nowiny o pięknej córce Bogusława Lindy (67 l.) i Lidii Popiel (60 l.). Okazuje się, że Aleksandra Linda (27 l.) wybrała tę samą ścieżkę zawodową co jej ojciec. Została aktorką!

 • Lidia Popiel: W służbie piękna

  Niegdyś modelka, od lat po drugiej stronie obiektywu. Uczy też robić zdjęcia innych.

 • "Ciało bogini za nic się nie wini": Akcja Aleksandry Domańskiej zatacza coraz szersze kręgi!

  ...kochały i siebie akceptowały. Żeby się niczym nie przejmowały. Życie jest za krótkie. Trzeba się nim cieszyć" - mówiła Domańska w programie Dzień Dobry TVN. Aleksandra Żebrowska, modelka(...)! To jest punkt obowiązkowy" - pisze w swoim poście gwiazdka "Na Wspólnej" - Aleksandra Radwan. Aktorka prezentuje dwie wersje swoich zdjęć - saute i w pełnym filmowym makijażu. Fani są zachwyceni...

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • "Klan": Włoska robota Aleksandry Nieśpielak

  Aleksandra Nieśpielak, czyli Miranda z "Klanu", zadebiutowała jako scenarzystka i reżyser cyklu filmów. Popularna aktorka zrealizowała cztery dokumenty o znanych Polakach w Rzymie i Watykanie. Plon jej pracy możemy podziwiać w TVP2.

 • Peter Greenaway na Forum Kina Europejskiego w Łodzi

  Peter Greenaway - brytyjski reżyser i scenarzysta ma być gościem 19. edycji Forum Kina Europejskiego Cinergia, które w listopadzie odbędzie się w Łodzi. Na festiwalu pojawić się mają także m.in. Antonio Saura, Kasia Smutniak i Giuliano Montaldo.

 • Monika Ordowska: Od skandalistki do aktorki serialowej

  Monika Ordowska na salonach pojawiła się w 2011 roku jako partnerka Piotra Zelta. Młodsza od swojego wybranka o 21 lat modelka, była wówczas byłą Miss Warszawy i prezenterką stacji TV4. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach poznała popularnego aktora, ale pewne jest, że szybko zdobyła jego serce. Mówi się, że to dzięki aktorowi modelka zdobyła epizodyczne role w "Barwach szczęścia", "Ojcu...

 • Jacqueline Bisset: Bez męża i dzieci

  Czy lubię siebie dzisiaj? Akceptuję. Nie rozpaczam za utraconą młodością, bo to ocierałoby się o szaleństwo. W tym roku skończyłam 70 lat. Nie wydaje mi się, że jest to koniec świata. Wciąż mam plany i wiele rzeczy mnie zachwyca - wyznaje Jacqueline Bisset.

 • "Barwy szczęścia": Aleksandra Popławska nie chciała robić kariery... przez łóżko!

  Aleksandra Popławska, która swą popularność zawdzięcza m.in. roli Niny Elsner w „Barwach szczęścia” oraz udziałowi w „Kobietach mafii” Patryka Vegi, bardzo długo czekała na swoje pięć minut. Aktorka twierdzi, że zaraz po studiach mogła zrobić „szybką” karierę... przez łóżko, ale tym, którzy jej to proponowali, powiedziała stanowcze nie!

 • Ojciec Mateusz wśród... modelek

  Piękne dziewczyny, efektowne kreacje, pałacowe wnętrza i... krew. Wypadek czy zbrodnia? Ojciec Mateusz stanie wobec kolejnej zagadki. Powstaje ósma seria przygód detektywa w sutannie.

Zdjęcia na temat: aktorka modelka aleksandra
Wideo na temat: aktorka modelka aleksandra
 • Helena Norowicz: Dbajmy o siebie. Nie dręczmy się, że inni mają lepiej

  Zanim Helena Norowicz (82 l.) dwa lata temu rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem, pracowała jako aktorka w teatrze Józefa Szajny. Zagrała również w "Dekalogu IV" i "Matce Teresie od kotów". Po(...). Uważam, że aktywność fizyczna jest podstawą" - mówi modelka w rozmowie z Interią. Pytana o "stan duszy", podkreśla, że warto robić w życiu to, co się kocha, i nie oglądać się na innych. "Nie

 • Córka Izy Kisio: Lubię się dobrze ubrać

  miejsca zajmują też wygodne ubrania oversizowe. Sylwia Gliwa lubi łączyć różne trendy, Aleksandra Kisio kolekcjonuje buty, a Kamila Szczawińska i Paulina Krupińska preferują styl sportowy. Sylwia(...) z zagranicznych wyjazdów do stolic mody. Planując codzienne stylizacje, aktorka ma więc w czym wybierać. – Moja szafa jest naprawdę bogata we wszelakie pomysły, ja się lubię zestroić, wystroić

Dyskusje na temat: aktorka modelka aleksandra