• Informacje na temat:

  aktorka na dobre i złe

Artykuły na temat: aktorka na dobre i złe
 • Aktorka "Klątwy" straciła rolę w "Na dobre i na złe"?

  Z powodu występu w spektaklu "Klątwa" aktorka Julia Wyszyńska straciła rolę w serialu TVP "Na dobre i na złe" - informuje portal wPolityce.pl.

 • Nie żyje aktorka Bożena Krzyżanowska

  Bożena Krzyżanowska odeszła w wieku 61 lat. O śmierci aktorki poinformował Teatr Nowy w Poznaniu. Widzowie zapamiętali ją dzięki rolom w serialach "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe".

 • Serialowe ekipy "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" wracają na plan?

  Trwają intensywne przygotowania do wznowienia produkcji nowych odcinków seriali "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe". Prace miały ruszyć w marcu, ale te plany pokrzyżowała pandemia COVID-19.

 • Zmarła aktorka serialu "Na dobre i na złe"

  ...28 marca zmarła w Warszawie pod długiej i ciężkiej chorobie w wieku 58 lat Jolanta Rzaczkiewicz, aktorka niezawodowa znana wszystkim miłośnikom serialu "Na dobre i na złe" - poinformował portal Filmpolski.pl...

 • Serial "Na dobre i na złe" ma już 20 lat

  Pierwszy polski serial medyczny ma już 20 lat. 7 listopada 1999 r. na antenie TVP2 wyemitowano pierwszy odcinek "Na dobre i na złe". W tegorocznym, jesiennym sezonie serial oglądało średnio 2,65 mln widzów.

 • Nie żyje aktorka Dorota Kwiatkowska

  Nie żyje Dorota Kwiatkowska, znana z ról filmach "Thais", "Widziadło" czy "Przeznaczenie". Aktorka zmarła w środę, 19 grudnia, w australijskiej Adelajdzie. Miała 61 lat.

 • Metamorfoza gwiazdy "Na dobre i na złe". Katarzyna Dąbrowska w nowej fryzurze

  Czas na zmiany! Z takiego założenia wyszła znana z roli Wiktorii Consalidy w "Na dobre i na złe" Katarzyna Dąbrowska i postawiła na ostre cięcie! Zdjęciem po metamorfozie podzieliła się w mediach społecznościowych.

 • Nowa aktorka w "Na dobre..."

  W 295. odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się nowa bohaterka - dziennikarka Joanna Szmit. Młoda reporterka zainteresuje się sprawą Latoszka - i ciążącymi na lekarzu oskarżeniami. Postanowi napisać artykuł o problemach polskiej służby zdrowia. Lena szybko odkryje, że dziennikarka jest bliską znajomą Bartosza...

 • Nie żyje aktorka Agnieszka Paszkowska

  W wieku 57 lat zmarła aktorka Agnieszka Paszkowska - poinformował serwis Filmpolski.pl.

 • Aleksandra Zawieruszanka: Bardziej kobieta niż aktorka

  ...złe" u boku dobrego znajomego ze "Stawki większej niż życie", Stanisława Mikulskiego. Zagrali parę w podeszłym wieku; przed laty bardzo w sobie zakochaną, którą rozdzieliły czasy komunizmu. Teraz(...)Jej nazwisko pod koniec lat 60. wymieniano w jednym szeregu z Elżbietą Czyżewską, Kaliną Jędrusik, Ireną Karel... "Jako aktorka miałam swoje 'pięć minut' i chyba nie potrafiłam ich wykorzystać dla...

Zdjęcia na temat: aktorka na dobre i złe
Wideo na temat: aktorka na dobre i złe
 • „Na dobre i na złe”: Magdalena Czerwińska – bohaterka z problemem

  Aktorka wyznaje, że uwielbia grać problematyczne postacie, a taka właśnie jest Kaśka w serialu „Na dobre i na złe”

 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka już nie wróci?!

  - Za dużo pracuję. Chcę to zmienić. Przynajmniej spróbuję. Sprawdzę, czy jest życie bez szpitala. A przy okazji zrobię coś wyjątkowego. Mam sporo zaległego urlopu. Co ty na to? - powiedziała doktor Woźnicka z "Na dobre i na złe" i ruszyła w podróż Nyską do Azji. O tym czy wróci i jak zmieni się w trakcie swojej eskapady, opowiedziała nam odtwórczyni roli Agaty - Emilia Komarnicka. Aktorka

 • "Ślad" i Aleksandra Hamkało: "Mocny, bardzo brutalny serial"

  Kim jest doktor Anna Szpunar, grana przez Olę Hamkało? Czym serial "Ślad" przyciągnie widzów? Aktorka mówi nam także o swojej roli w serialu "Na dobre i na złe". - "Ślad" jest pozycją brutalną, to krwawy serial. Wszystkie sprawy, które rozwiązujemy, są nieoczywiste, mają drugie dno. Każda sprawa będzie skomplikowana i… krwawa – mówi Aleksandra Hamkało.