• Informacje na temat:

  aktorka nago

Artykuły na temat: aktorka nago
 • Aleksandra Domańska: Nago na łonie natury

  ..."Nie widziałam dziś piękniejszego zdjęcia" - takie komentarze pojawiły się pod najnowszą fotografią Aleksandry Domańskiej. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zmysłowy kadr, na którym pozuje nago.

 • 14-letnia aktorka nago?

  Hailee Steinfeld, 14-letnia gwiazda ostatniego filmu braci Coen "Prawdziwe męstwo", wystąpi w nowej ekranizacji "Romea i Julii". Kontrowersje wzbudzają jednak fragmenty scenariusza, z których wynika, że nastolatka pojawi się w filmie nago.

 • Jenna Dewan nago

  Aktorka i tancerka Jenna Dewan pojawiła się nago na okładce najnowszego numeru magazynu "Women's Health". Aktualna (jeszcze) żona Channinga Tatuma przyznaje, że jako zawodowa tancerka jest przyzwyczajona do nagości.

 • Gwyneth Paltrow nago. Ma ważny apel

  Gwyneth Paltrow - światowej sławy aktorka o wyjątkowej urodzie - opublikowała zaskakujące zdjęcie. Zupełnie naga fotografia znalazła się w mediach społecznościowych - jednak jej pojawienie się w sieci nie ma szokować, a zwracać uwagę na ważną kwestię. Gwyneth Paltrow nago?

 • Anna Karczmarczyk nago? Dodała odważne zdjęcie

  Tym zdjęciem Anna Karczmarczyk wywołała spore zamieszanie w sieci! Aktorka znana m.in. z takich seriali jak: "Na dobre i na złe" oraz "M jak Miłość" zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje niemal nago. Właśnie w taki sposób gwiazda postanowiła poinformować o najnowszej sztuce z jej udziałem.

 • Sandra Bullock: Nie zobaczymy jej nago

  Laureatka Oscara wytłumaczyła w wywiadzie z "The Sunday Times", dlaczego nie pojawia się nago na kinowym ekranie. "Nie jestem typem osoby, która mówi: 'Nagram się podczas stosunku, ponieważ dobrze(...) stanowisko w sprawie scen erotycznych. Aktorka konsekwentnie odmawia występu w nagich scenach. Najbliżej zaprezentowania się w stroju Ewy była w romantycznej komedii "Narzeczony mimo woli" (2009), zakryła...

 • Joanna Moro pozuje nago w ciąży?

  O tym, że Joanna Moro spodziewa się swojego trzeciego dziecka, wiadomo już od kilku tygodni. Teraz aktorka postanowiła podzielić się z internautami zdjęciami, na których śmiało podkreśla ciążowe krągłości, pozując topless. W opisie wyjaśniła również, że kierował nią ważny powód.

 • Aleksandra Popławska nago żegna sezon letni

  Aleksandra Popławska ceni sobie spokój i niezwykle rzadko odsłania przed wielbicielami swoją codzienność. Aktorka pilnie strzeże prywatności swoich najbliższych - ostatnio jednak opublikowała w mediach społecznościowych bardzo zmysłowe zdjęcie. W komentarzu do kadru, na którym Popławska pozuje nago, napisała: Cappuccino, latte czy espresso? Żegnam sezon letni, patrzę w kierunku Monte...

 • Lily Allen jest trzeźwa od 9 miesięcy. Wokalistka pokazała się nago na Instagramie

  ...u specjalistów namawiali ją m.in. Chris Martin z grupy Coldplay i aktorka Gwyneth Paltrow . Dorobek wokalistki obejmuje cztery płyty: "Alright, Still" (2006; z przebojem "Smile"), "It's Not Me, It's You...

 • Kate Hudson: Nagi czwartek

  Kate Hudson w osobliwy sposób przygotowuje się do tzw. "piąteczku". Aktorka wrzuciła w czwartek nagą fotkę w serwisie Instagram.

Zdjęcia na temat: aktorka nago
Wideo na temat: aktorka nago
 • Katarzyna Warnke nago

  Katarzyna Warnke wystąpiła nago w finale pokazu mody Macieja Zienia. - Maciek powiedział, że wie, że to jest odważny gest, ale bardzo mnie o to prosi - zdradziła aktorka. Jakie przesłanie miał ten występ? ("Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Anna Mucha nago

  Aktorka opublikowała nagie zdjęcie, ponieważ chciała się zachować honorowo. Jej zdaniem ludzie są dziś zbyt niesłowni, a wyraz „honor” stał się miałki i pozbawiony znaczenia. Czuła więc potrzebę wywiązania się z danej fanom obietnicy.

 • Katarzyna Warnke odniosła się do gorącej dyskusji, która wywiązała się po tym, jak na Instagramie umieściła swoje zdjęcie, na którym pozowała nago na tle morza. Była to dla niej trudna decyzja(...), ale na pewno nie miało nic wspólnego z pornografią. Kasię poparł jej mąż Piotr Stramowski. Aktorka tłumaczy, że oboje mają duże poczucie własnej niezależności, zaś mąż bronił ją, ponieważ uważa, że

Dyskusje na temat: aktorka nago