• Informacje na temat:

  aktorka opowiedziała

Artykuły na temat: aktorka opowiedziała
 • Monika Krzywkowska walczyła z rakiem. Aktorka opowiedziała o swoim dramacie

  Polscy widzowie poznali ją dzięki roli Teresy Jankowskiej-Szpunar w serialu „Samo życie”. Po odejściu z serialu aktorka na kilka lat zniknęła z show-biznesu. Po powrocie zachwyciła niesamowitą metamorfozą. Mało kto wiedział, że Monika Krzywkowska zmagała się ze śmiertelną chorobą.

 • Aktorka "Lotu nad kukułczym gniazdem" oskarża Billa Cosby'ego

  Aktorka Louisa Moritz, która wystąpiła w niewielkiej roli w oscarowym "Locie nad kukułczym gniazdem" (1975), dołączyła do powiększającej się w ekspresowym tempie grupy kobiet oskarżających Billa Cosby'ego o molestowanie seksualne.

 • "Pierwsza miłość": Pies zmasakrował twarz aktorki

  Znana m. in. z serialu "Pierwsza miłość" aktorka Aleksandra Prykowska poinformowała niedawno, że została pogryziona przez psa. Niepochlebnie wypowiadała się także na temat pracowników schroniska, z którego przygarnęła zwierzę. Teraz schronisko odpowiada, przedstawiając swoją wersję wydarzeń. Różni się ona znacząco od relacji Prykowskiej.

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Weronika Rosati opowiedziała o przemocy domowej! Szok!

  Weronika Rosati (36 l.) postanowiła zwrócić uwagę na problem społeczny, który przy pandemii koronawirusa przybrał na sile. Chodzi oczywiście o ofiary przemocy domowej, które podczas przymusowej kwarantanny spędzają całe dnie ze swoimi oprawcami. Aktorka wystosowała poruszający apel do fanów.

 • Katarzyna Smutniak wspiera dzieci w Nepalu

  Szkoła w Nepalu, którą buduje mieszkająca we Włoszech aktorka Kasia Smutniak, przetrwała trzęsienie ziemi. W wywiadzie dla włoskiej edycji "Vogue" gwiazda opowiedziała, że budynek ocalał, ponieważ wzniesiono go tak, aby oparł się wstrząsom sejsmicznym.

 • Marianna Kowalewska opowiedziała o swojej chorobie! Była bliska śmierci!

  Marianna powoli wyrasta na największą gwiazdę młodego pokolenia. O jej rolach w serialach "Rojst" czy "Pułapka" było naprawdę głośno.  Okazuje się jednak, że aktorka skrywała intymny sekret, o którym dopiero niedawno opowiedziała.  W wieku 16 lat Marianna dowiedziała się, że cierpi na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. "Miałam szesnaście lat. Zaczęło się od niewinnego bólu brzucha. Pierwszy...

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Demi Moore opowiedziała o poronieniu!

  Kiedy w 2005 roku aktorka wyszła za mąż za młodszego od niej o piętnaście lat Kutchera, wielu twierdziło, że ich związek nie przetrwa nawet roku. Jak się później okazało, para była ze sobą osiem lat. Moore i Kutcher rozwiedli się w 2013 roku, po tym, jak wyszło na jaw, że aktor zdradza swoją żonę. Kilka lat Demi Moore wyznała, że podczas trwania ich małżeństwa oczekiwali dziecka, jednak...

 • "Seks bez tajemnic": Ewa Kasprzyk obala mity

  Co aktorka i ambasadorka kampanii promującej postawy prozdrowotne u osób po 50. roku życia sądzi o sferze seksualnej osób starszych? Ewa Kasprzyk opowiedziała o tym w rozmowie z Martą Szulawiak-Turską w drugim odcinku programu "Seks bez tajemnic".

Zdjęcia na temat: aktorka opowiedziała
Wideo na temat: aktorka opowiedziała
 • Ciężarna Joanna Koroniewska udzieliła wywiadu. O czym opowiedziała?

  Joanna Koroniewska (39 l.) lubi kreacje od duetu Paprocki&Brozozwski. Właśnie dlatego to oni uszyli dla niej suknię ślubną. „Dla mnie każdy ich projekt jest wyjątkowy, dlatego że przełamuje barierę stylu ślubnego” – opowiada aktorka i dodaje, że „księżniczkowe” suknie nie są dla niej. Przy okazji wywiadu mogliśmy przekonać się, jak prezentuje się Koroniewska w ciąży. Co prawda nie widać jej

 • The Doors. Historia nieopowiedziana

  Film, który wziął swój tytuł ("When You're Strange") z nawiązującego do stylistyki kabaretu przeboju The Doors, "People Are Strange", jest chronologicznym zapisem narodzin kolejnych z sześciu przełomowych albumów studyjnych, nagranych w ciągu zaledwie pięciu lat oraz elektryzujących występów na żywo. Unikatowy materiał utrzymany w nurcie cinéma vérité przybliża realia ich twórczej współpracy oraz życia prywatnego. "Muzyka The Doors to rockowy odpowiednik filmu. Jest w niej wielki dramatyzm,...

 • Anna Powierza opowiedziała, jak schudła. „Regularność, dieta”

  m.in. insulinooporność, na którą ja cierpię. Powoduje, że możesz nic nie jeść, a mimo wszystko będziesz gruby” – wyjawiła aktorka. Dodała, że jest to początek cukrzycy. Ze względów zdrowotnych tym

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

Dyskusje na temat: aktorka opowiedziała